بیوگرافی صفورا صفوی خواننده کیست و همسر و سوابق +‌عکس و اهل کجاست

بیوگرافی صفورا صفوی خواننده کیست و اهل کجاست +همسر و عکس

بیوگرافی صفورا صفوی

صفورا صفوی خواننده ایرانی مقیم سوئد است که به همراه خواهر و برادرش یک گروه موسیقی به نام آبجیز را تشکیل داده است سبک موسیقی انها فلامینگوی اسپانیا  است که به این حرفه علاقه زیادی دارد.

او از 14 سالگی به همراه خانواده اش در عرصه موسیقی فعالیت دارد و توانسته که تخحصیلات عالیه این رشته را پشت سر بگذارد.

صفورا به همراه خانواده اش از نوجونی ایران را به مقصد کانادا و سپس سوئد ترک کردند و در حال حاضر در این کشور زندگی میکنند.

زندگینامه و زندگی شخصی

خانم صفورا صفوی به سبک موسیقی فلامینگوی اسپانیا بسیار علاقمند است و به آن زبان نیز آهنگ تولید می‌کند و نتایج سال‌های تحصیلات خود در جنوب اسپانیا در آغاز آلبوم قبل‌تر آنان کاملاً آواره مشاهده می‌شود. آهنگ جای تو خالی تنها ترجیع بندش فارسی می‌باشد و سایر آهنگ‌ها به زبان اسپانیایی اجرا شده است. یک آهنگ که به صورت مستقیم با گیتار در گفتگو خود اجرا نمود.

دوره‌های موسیقی را سپری کرد و در سال ۱۹۹۸ در مدرسه موسیقی در گوتنبرگ در رشته موسیقی درس خواند. ایشان در سال ۲۰۰۱ به سوئد رفت و تحصیلات دانشگاهی‌اش را در همان جا دنبال کرد.

او از ۱۳ سالگی وارد عرصه هنری شده و تاکنون در کشورهای متعددی به اجرا پرداخته است. او در سال ۲۰۱۵، مدرک لیسانس خود را در طراحی صدا از StDH/SKH دریافت کرد و در ژوئن ۲۰۲۱ مدرک کارشناسی ارشد خود را در هنرهای نمایشی به پایان رساند.

او عضو گروه آبجیز – ABJEEZ است که در سال ۲۰۰۵ با خواهرش ملودی آن را تاسیس کرد . این گروه در حال حاضر یکی از گروه های موسیقی مشهور در اروپا محسوب میشود.

بیوگرافی صفورا صفوی خواننده کیست و همسر و سوابق +‌عکس و اهل کجاست

آبجیز نام یک گروه موسیقی ایرانی از سوئد است. سبک موسیقی این گروه پاپ راک و رگی و تلفیقی است و متن تمامی آهنگ‌های ایشان در دو آلبوم اول آنها به فارسی است.آبجیز در ۳۰ مهر ۱۳۸۵ (۲۲ اکتبر ۲۰۰۶) یکی از شرکت‌کنندگان در جشنواره میان‌کهکشانی موسیقی ایرانی در زندام هلند بود.
گروه آبجیز به ترتیب آلبوم‌های همه، بابات کیه؟ و Perfectly Displaced به سبک‌های راک و رگه منتشر کرد. در گروه آبجیز، ملودی صفوی خوانندگی و نوشتن اشعار را بر عهده دارد. صفوی مسلط به چهار زبان فارسی، انگلیسی، سوئدی و نروژی است.

بیوگرافی صفورا صفوی خواننده کیست و همسر و سوابق +‌عکس و اهل کجاست

صفورا به همراه خواهرش ملودی عضو گروه راک به نام Abjeez می باشد که در قسمت جدید برنامه چندشنبه با سینا حضور پیدا کرد. خوانندگان گروه آبجیز دو خواهر به نام‌های صفورا و ملودی صفوی هستند. شعر ترانه‌ها از ملودی (خواهر بزرگتر) است و آهنگ‌ها ساخته صفورا هستند.

گروه آبجیز به نوبت آلبوم‌های: همه، بابات کیه؟ و… به سبک‌های راک و رگه انتشار نمود. در گروه آبجیز، ملودی صفوی خوانندگی و نوشتن شعرها را انجام می‌دهد. خانم صفوی به چهار زبان فارسی، انگلیسی، سوئدی و نروژی تسلط کامل دارد.

در سال ۱۹۹۸ در مدرسه موسیقی گوتنبرگ درسش را در رشته موسیقی دنبال کرد و در سال ۲۰۰۱ به سوئد سفر کرد و در همان جا تحصیلات دانشگاهی خود را دنبال کرد.

زندگینامه

صفورا صفوی خواننده و موزیسین ایرانی گروه آبجیز می باشد. او متولد تهران بوده و دانش آموخته کارشناسی ارشد هنرهای نمایش می باشد صفورا صفوی خواننده سبک پاپ راک و رگی و تلفیقی است و از ۱۳ سالگی در سوئد زندگی میکند. صفورا خواهر ملودی صفوی خواننده گروه آبجیز می باشد. ادامه بیوگرافی صفورا صفوی خواننده ایرانی را با عکس و همسر و فرزندان و ناگفته های زندگی شخصی و هنری و آهنگ ها و زندگینامه وی از مجله حرف تازه می خوانید

بیوگرافی صفورا صفوی خواننده کیست و همسر و سوابق +‌عکس و اهل کجاست

صفورا صفوی، هنرمند، آهنگساز و طراح صدا ایرانی-سوئدی است. او در سن ۱۳ سالگی شروع به ساخت موسیقی کرد و در سال ۱۹۹۸ در مدرسه موسیقی Hvitfeldska در گوتنبرگ تحصیلات خود را آغاز کرد.

سوابق

صفورا صفوی در سال ۲۰۱۵ توانست مدرک کارشناسی اش در رشته طراحی صدا دریافت کند. در تاریخ ژوئن ۲۰۲۱ مدرک کارشناسی ارشد را در رشته هنر با تحقیق نگاه درونی در تمرین هنری اخذ نمود و اکنون به عنوان خواننده مشغول به کار است.
ایشان در حال حاضر به عنوان خواننده گروه آبجیز فعالیت می‌کند.

تکشیل گروه آبجیز به همراه خواهرش

در سال ۲۰۰۵ در کنار خواهر خود یک گروه موسیقی به اسم آبجیز را تاسیس کرد و توجه بسیاری از کاربران را به خود جلب کرد و همچنین مطرح گردید. گروه آبجیز تاکنون سبک‌های گوناگونی را برای اجرای آهنگ‌هایش انتخاب کرده است. این تنوع بعضی وقت ها از تنوع فرهنگی و ملی اعضای گروه تاثیر گرفته است، مثل نوازنده اسبق سازهای کوبه‌ای نیک که از آمریکای جنوبی می‌باشد و بعضی وقت‌ها یادگار محیط مدرسه موسیقی به حساب می‌آید، که تفکرات و سلایق گوناگون را زیر یک سقف جمع آوری می‌کند، یک محیط که در آن با یکدیگر آشنا پیدا کرده‌اند.

بیوگرافی صفورا صفوی خواننده کیست و همسر و سوابق +‌عکس و اهل کجاست

او عضو گروه آبجیز – ABJEEZ است که در سال ۲۰۰۵ با خواهرش ملودی آن را تاسیس کرد . این گروه در حال حاضر یکی از گروه های موسیقی مشهور در اروپا محسوب میشود.

خانم صفورا در طی فعالیتش در عرصه موسیقی با گروه‌ها و نوازنده‌های گوناگونی در سوئد، آمریکا و اسپانیا همکاری داشته است. اکنون ایشان با فعالیت‌های گوناگون تئاتر و موسیقی در سوئد مشغول به کار است.

هسته مرکزی گروه آبجیز سه برادر و خواهر مقیم سوئد هستند. ملودی، صفورا، و صوفی. بقیه اعضای گروه یا سوئدی هستند یا ساکن سوئد. گروه آبجیز تابه حال دو آلبوم بیرون داده و بارها در محفل های ایرانی یا خارجی کنسرت اجرا کرده است.

از سابقه تحصیلی صفورا و تنوع افراد گروه این طور به نظر می آید که حلقه نوازندگان آبجیز در دانشگاه موسیقی شهر گوتنبرگ در ساحل غربی سوئد شکل گرفته و نتیجه ملاقات صفورا با بقیه دانشجویان موسیقی دانشگاهش بوده است.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *