بیوگرافی صفورا صفوی موزیسین گروه آبجیز کیست و اهل کجاست +عکس

بیوگرافی صفورا صفوی خواننده گروه آبجیز و خواهر و پدر و مادرش +عکس

صفورا صفوی کیست و اهل کجاست

صفورا صفوی خواننده و موزیسین است و در حال حاضر 34 سال سن دارد و از سن 14 سالگی در عرصه موسیقی فعالیت میکند و دارای دکترای رشته موسیقی است.

پدر و مادرش ایرانی بوده و او را در زمینه موسیقی بسیار یاری داده اند و به صورت خوانندگی به همراه خواهر و برادرش در عرصه موسیقی فعالیت میکنند و گروهی به نام ابجیز را راه اندازی کرده اند.

خواهر و برادرش کیست

خواهر و برادر او از اعضای گروه بند موسیقی آبجیز هستند به عبارتی این گروه خانوادگی است و خواهر و برادرش نیز در آن حضور دارند.

بیوگرافی صفورا صفوی

صفورا صفوی به کلاس های موسیقی رفت در سال ۱۹۹۸ در مدرسه موسیقی Hvitfeldska در گوتنبرگ در رشته موسیقی به تحصیل پرداخت او در سال ۲۰۰۱ به سوئد مهاجرت کرد به تحصیلات خود را ادامه داد.

صفورا صفوی عاشق سبک موسیقی فلامینکوی اسپانیا  است و به همین دلیل بیشتر اهنگ هایشان در این سبک خلاصه میشود و یا الهام میگیرد نتیجه سال‌های تحصیلش در جنوب اسپانیا در شروع آلبوم اخیرشان “کاملا آواره” دیده می شود. آهنگ “جای تو خالیه” فقط ترجیع بندش فارسی است و بقیه آهنگ به زبان اسپانیایی است. آهنگی که به طور زنده با گیتار در مصاحبه اش اجرا کرد.

به کلاس های موسیقی رفت در سال ۱۹۹۸ در مدرسه موسیقی Hvitfeldska در گوتنبرگ در رشته موسیقی به تحصیل پرداخت او در سال ۲۰۰۱ به سوئد مهاجرت کرد به تحصیلات خود را ادامه داد.

بیوگرافی صفورا صفوی موزیسین گروه آبجیز کیست و اهل کجاست +عکس

آبجیز نام یک گروه موسیقی ایرانی از سوئد است. سبک موسیقی این گروه پاپ راک و رگی و تلفیقی است و متن تمامی آهنگ‌های ایشان در دو آلبوم اول آنها به فارسی است.آبجیز در ۳۰ مهر ۱۳۸۵ (۲۲ اکتبر ۲۰۰۶) یکی از شرکت‌کنندگان در جشنواره میان‌کهکشانی موسیقی ایرانی در زندام هلند بود.
گروه آبجیز به ترتیب آلبوم‌های همه، بابات کیه؟ و Perfectly Displaced به سبک‌های راک و رگه منتشر کرد. در گروه آبجیز، ملودی صفوی خوانندگی و نوشتن اشعار را بر عهده دارد. صفوی مسلط به چهار زبان فارسی، انگلیسی، سوئدی و نروژی است.

در سال ۱۹۹۸ در مدرسه موسیقی گوتنبرگ تحصیلات خود را در عرصه موسیقی پیش برد و در سال ۲۰۰۱ به سوئد  رفت و در دانشگاه تحصیلاتش ادامه داد.

بیوگرافی صفورا صفوی موزیسین گروه آبجیز کیست و اهل کجاست +عکس

سوابق

صفورا صفوی در سال ۲۰۱۵ موفق شد که مدرک لیسانس خود را در رشته طراحی صدا اخذ کند در ژوئن ۲۰۲۱ مدرک فوق لیسانس را در رشته هنرهای نمایشی با تحقیق “نگاه درونی در تمرین هنری”  دریافت کرد و حالا به عنوان خواننده فعالیت میکند او حالا به عنوان خواننده گروه آبجیز مشغول به کار است.

همچنین ببینید:

بیوگرافی نامی عبداللهی پسر ناصر عبداللهی‌ + دانلود آهنگ ها و عکس

بیوگرافی شاهین جامعی بازیگر و کمدین کیست و اهل کجاست

بیوگرافی شیوا نگار بازیگر ایرانی الاصل کیست

صفورا در طول فعالیت موسیقی خود با گروه‌ها و نوازندگان مختلفی در سوئد، آمریکا و اسپانیا اجرا داشته است. همچنین در حال حاضر او با پروژه‌های مختلف تئاتر و موسیقی در سوئد فعالیت می‌کند.

بیوگرافی صفورا صفوی موزیسین گروه آبجیز کیست و اهل کجاست +عکس

تشکیل گروه آبجیز

در سال 2005 به همراه خواهرش یک گروه موسیقی به نام آبجیز را راه اندای کرد و به شدت مورد استقبال مردم قرار گرفت و به شهرت زیادی دست یافت.

صفورا صفوی یکی از بهترین خواننده های ایرانی به تازگی گروه موسیقی جدیدی به نام صاصا را تاسیس کرده است.

بیوگرافی صفورا صفوی موزیسین گروه آبجیز کیست و اهل کجاست +عکس

آثار موسیقی صفورا صفوی

  • پرچم
  • همه باید بدونن
  • بذار
  • شهامت
  • برب برب

همسرش کیست

از زندگی شخصی این هنرمند اطلاعاتی وجود ندارد

بیوگرافی صفورا صفوی موزیسین گروه آبجیز کیست و اهل کجاست +عکس

اینستاگرام

در اینستاگرام میتوانید با آیدی  safoura.abjeez صفورا صفوی را دنبال کنید.

درباره گروه آبجیز

گروه آبجیز تا به حال سبک‌های مختلفی را برای اجرای آهنگهای خود گزیده است. این تنوع گاه تاثیر گرفته از تنوع فرهنگی و ملی اعضای گروه است (مانند نوازنده سابق سازهای کوبه ای “نیک ُ” که از آمریکای جنوبی است) و گاه یادگار محیط مدرسه موسیقی ای است که افکار و سلیقه های مختلف را زیر یک سقف جمع می‌کند، محیطی که در آن با هم آشنا شدند.

 

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *