بیوگرافی عباس بابایی شهردار سمنان کیست +حواشی و سوابق

بیوگرافی عباس بابایی شهردار سمنان کیست +حواشی و سوابق

عباس بابایی از اعضای مدیریت شهرداری سمنان بوده و متولد دهه 50 در سمنان میباشد رشته تحصیلی وی برنامه‌ریزی شهری بوده و دکترای این رشته را اخذ نموده است عباس بابایی از فرودین تا مرداد 1402 به عنوان سرپرست شهرداری سمنان فعالیت داشته است که یکی از مهمترین رزومه های کار وی محسوب میشود او همچنین سالهای زیادی در سمت های گوناگون در شهرداری های استان سمنان فعالیت کرده است واز همین نظر دارای تجارب زیادی در مدیریت شهرداری و شهری است.

عباس بابایی شهردار سمنان کیست

عباس بابایی شهردار سمنان در رشته برنامه‌ریزی شهری تحصیل کرده و دکترای برنامه‌ریزی شهری را اخذ کرده است و در ۲۷ فروردین ۱۴۰۲ با اکثریت آرای شورای شهر سمنان به عنوان سرپرست شهرداریه سمنان منصوب گردید و در مرداد ۱۴۰۲ برای سمتی شهرداری سمنان کاندید شد که موفق نشد اکثریت آرا را به دست آورد.

بیوگرافی عباس بابایی شهردار سمنان کیست +حواشی و سوابق

بیوگرافی

عباس بابایی شهردار سمنان متولد دهه 50 است او سالها در شهرداری سمت فعالیت مستمر داشته است و سمت های مختلفی را در شهرداری تجربه کرده است.

عباس بابایی همچنان در شهرداری سمنان در سمت دیگر به فعالیت خود ادامه داد او در حال حاضر یکی از مدیران شهرداری سمنان بوده که سابقه زیادی در زمینه مدیریتی و شهرسازی دارد.

سوابق

در سوابق عباس بابایی سمت‌های زیادی دیده می‌شود که مهمترین آنها مدیریت سازمان پارک‌ها و فضای سبز سمنان و معاون اداری و مالی منطقه ۲ استان و همچنین رئیس مرکز علمی و کاربردی سازمان فرهنگ و اجتماعی شهرداری میاشد عباس بابایی ‌فعالیت های زیادی در شهرداری فعالیت داشته است و در این زمینه از افراد و مدیران با تجربه محسوب میشود.

بیوگرافی عباس بابایی شهردار سمنان کیست +حواشی و سوابق

ماجرای سرپرست شدن در شهرداری سمنان

در فروردین ۱۴۰۲ شورای شهر سمنان به دلیل عملکرد ناموفق شهردار وقت تصمیم گرفتند که او را استیضاح کنند و در نهایت آقای عباس بابایی به عنوان سرپرست شهرداری سمنان موقتاً انتخاب شود تا در فرصت مناسب انتخابات شهرداری برگزار شود.

همچنین ببینید:

همسر نفیسه روشن کیست آیا طلاق گرفته؟

بیوگرافی روناک یونسی و همسر اول و دومش

بیوگرافی اکرم شاطریان کیست

در جلسه شورای اسلامی شهر سمنان، اعضای شورای اسلامی شهر با پنج رأی به استیضاح سیدعلی مرتضی‌نژاد شهردار سمنان رأی مثبت دادند. پس از رأی موافق اعضای شورای اسلامی شهر مبنی بر تعیین تکلیف شهردار، در همان نشست رسمی خاتمه همکاری با سیدعلی مرتضی‌نژاد به عنوان شهردار سمنان اعلام شد.

عباس بابایی برای مدیریت پارک‌ها و فضای سبز سمنان تلاش بسیار زیادی کرد و در دوران فعالیت و ریاست او بسیاری از پارک‌های سمنان ساماندهی شدند و نظافت شهری و همچنین درختکاری در سمنان گسترش یافت مدیریت سد معبر و خیابان‌های سمنان و بهبود روشنایی معابر و خیابان‌های سمنان از عمده کارهای موفق عباس بابایی در سمنان بوده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *