بیوگرافی عباس عالی زاده (بازیگر) و همسرش و الان کجاست +عکس

بیوگرافی عباس عالی زاده (بازیگر) و همسرش و الان کجاست +عکس

بیوگرافی عباس عالی زاده (بازیگر نقش بشیرو در فیلم به خاطر هانیه) و همسرش و فرزندان عکس و سوابق و ماجرای بازیگر شدن و بازی در فیلم “به خاطر هانیه” و عباس عالی زاده اهل کجاست با تصاویر جدید او را در این صفحه از مجله شبونه مشاهده نمایید.

بیوگرافی عباس عالی زاده (بازیگر) و همسرش و الان کجاست +عکس

بیوگرافی عباس عالی زاده

عباس عالی زاده متولد ۱۳۶۲ در شهر خورموج استان بوشهر می‌باشد او با فیلم سینمایی به خاطر هانیه در نقش بشیرو به شهرت رسید و اولین تجربه بازیگری او در سینما بود.

عباس علیزاده بعد از این فیلم دیگر در هیچ اثر سینمایی و تلویزیونی دیده نشد و به نظر می‌رسد که دیگه تصمیم به ادامه فعالیت بازیگری نداشته است.

عباس عالی زاده کیست و کجاست

عباس عالی زاده بازیگر با استعداد سینما بوده که در فیلم به خاطر هانیه به شهرت رسید و توانست نشان بدهد استعداد بسیار زیادی در این عرصه دارد.

او متولد دهه ۶۰ در بوشهر بوده که با نقش بشیرو در فیلم به خاطر هانیه به کارگردانی کیومرث پوراحمد دیده شد.

بیوگرافی عباس عالی زاده (بازیگر) و همسرش و الان کجاست +عکس

 

بازیگر نقش بشیرو در فیلم به خاطر هانیه

عباس عالی زاده بازیگری خود را مدیون کیومرث پوراحمد است ین کارگردان درباره نحوه انتخاب او می‌گوید وقتی به بوشهر رفته بودیم تا لوکیشن را برای فیلم به خاطر هانیه انتخاب کنیم.

یکی از اهالی هنر این پسر بچه را به ما معرفی کرد و من وقتی که قد و قامت و لهجه او را دیدم گفتم این بهترین گزینه برای نقش بشیرو خواهد بود و به همین دلیل او را انتخاب کردیم.

فیلم سینمایی به خاطر آنی در سال ۱۳۷۳ تولید شد و داستان آن درباره یک ناخدا بوده که راهی دریا می‌شود و کشتی و غرق می‌شود و همه مسافران و سرنشینان این کشتی جانشان را از دست می‌دهند مردم خدا را علت اصلی مرگ عزیزشان می‌دانند و خانواده او به خصوصو هانیه با بازی امنه بارانی را مورد آزار و اذیت قرار می‌دهند.

بیوگرافی عباس عالی زاده (بازیگر) و همسرش و الان کجاست +عکس

داستان این فیلم اینگونه شکل گرفته بود که زنده‌یاد اصغر عبداللهی و کیومرث پوراحمد در سفری که به بوشهر داشتند، دیده بودند در فضای آیینی و سنتی این شهر می‌توانند یک فیلم خوب را بسازند. «به خاطر هانیه» در فضای موزیکال و سوز و آهی که در مراسم عاشورای حسینی در جنوب کشور وجود دارد، ساخته شده است. البته اکثر مردم ایران با آواهای جنوبی در محرم آشنایی دارند و این آوا و نواها برای مردم تمام کشور زیبا و دلنشین است.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *