بیوگرافی عباس قادری خواننده و همسر و فرزندانش (دختر و پسرانش) +عکس

تاریخ انتشار 28 شهریور 1400 – زمان مطالعه 4 دقیقه

بیوگرافی عباس قادری خواننده محبوب ایرانی را به همراه سوابق هنری و آلبوم هایش و تصاویر شخصی و خانوادگی به همراه ماجرای جالب آشنایی و ازدواج در ادامه در این صفحه از مجله شبونه بخوانید.

بیوگرافی عباس قادری خواننده و همسر و فرزندانش (دختر و پسرانش) +عکس

بیوگرافی عباس قادری

آقای عباس قادری خواننده محبوب ایرانی در بیست و ششمین روز از شهریور ماه سال 1326 در شهر تهران دیده به جهان گشوده است.

آغاز فعالیت هنری

از همان دوران کودکی به سبب علاقه به حرفه موسیقی در مراسم عروسی آواز میخواند که در یک مهمانی به طور اتفاقی با آقای انوشیروان روحانی آشنا شده و از خواندن وی طرفداری کرد و قادری را به یک اردو به رامسر دعوت کرد که در آن زمان 22 سال سن داشت و بعد از آن آدرس دفترش را به من داد و یک دوره در کلاسهای استاد مهرتاش نیز حضور داشتم که خواننده های  مانند شجریان ،وفایی ،گلپا نیز در آنجا حضور داشتند  و به سبب علاقه به حرفه موسیقی از همان سنین نوجوانی فعالیت خود را به طور رسمی در حرفه بازیگری آغاز کرد

بیوگرافی عباس قادری خواننده از جوانی و عکس جدید

به طوری که در سن 18 سالگی اولین آهنگ رسمی خود را به اسم چیزی که عوض داره گله نداره منتشرکرد که با استقبال بسیار خوبی رو به رو شد و این آهنگ مدها از رادیو ایران پخش میشد ، وی حتی بعد از دوران انقلاب نیز فعالیت خود را ادامه دادو توانست صدها آهنگ را منتشر کند.

بیوگرافی عباس قادری خواننده و همسر و فرزندانش (دختر و پسرانش) +عکس

فعالیت در موسقی فیلم های ایرانی

آقای قادری توانست در دوران قبل از انقلاب نیز در آهنگسازی فیلمهای تلوزیونی نیز حضور داشته باشد که از جمله آهنگ های منتخب ایشان میتوان به آهنگ بدنام و زیارت را نام برد

 

بیوگرافی عباس قادری خواننده و پسرش شهرام قادری عکس
عباس قادری خواننده و پسرش شهرام قادری

سوابق هنری

بون شک یشان را میتوان از جمله خوانندگان ایرانی دانست که با فعالیت بعد از انقلاب 830آهنگ و آلبوم را در کارنامه تجارب هنری خود درارا می باشد.

همچنین ببینید

بیوگرافی جواد یساری و همسرشداستان کامل زندگی جواد یساری

ازدواج عباس قادری

عباس قادری خواننده محبوب سالها پیش ازدواج کرده که حاصل این ازدواج یک دختر و دو فرزند پسر با نام های شهرام و علیرضا می باشد ،که فرزندانش نیز در عرصه هنری فعالیت دارند شهرام در عرصه آهنگسازی و علیرضا به عنوان مجری تلوزیونی فعالیت میکند.

عکس جوانی عباس قادری خواننده

شایان توجه است که وی هیچ گونه نسبتی با ایرج قادری خواننده ندارد و فقط یک تشهابه اسمی است ، البته اییشن عنوان کرده است که با ایرج دوست می باشد.

عکس جوانی عباس قادری خواننده

باجناق احمد پورمخبر

احمید پورمخبر در مصاحبه ای با تی وی پلاس گفته که با جناق عباس قاردی هستم و اما او در آمریکا زندگی میکند و رفت و آمدی با هم نداریم . او گفته: عباس قادری (خواننده کوچه بازاری) باجناق من است اما به هر حال باجناق فامیل نمیشود چراکه میان دو باجناق هیچ ارتباط خونی وجود ندارد.

عکس عباس جدید قادری خواننده +بیوگرافی عکس عباس جدید قادری خواننده +بیوگرافی عکس عباس جدید قادری خواننده +بیوگرافی عکس عباس جدید قادری خواننده +بیوگرافی

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

....

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @Webmaster_team

....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *