بیوگرافی علی حیدریان شهردار لواسان + خبر بازداشت شهردار لواسان

بیوگرافی علی حیدریان شهردار لواسان + خبر بازداشت شهردار لواسان را در ادامه این بخش از مجله شبونه مشاهده نمایید.

سیاوش شهریور فرماندار شهرستان شمیرانات اعلام کرد که شهردار لواسان دستگیر شده است او درباره علت دستگیری او اطلاعاتی در اختیار خبرنگاران قرار نداد و صرفا جهت اطلاع گفته که شهردار لواسان به همراه دو نفر از اعضای شهر لواسان بازداشت شده است.

درباره جزئیات این بازداشت اطلاعات بیشتری در رسانه منتشر نشده است.

بیوگرافی علی حیدریان شهردار لواسان + خبر بازداشت شهردار لواسان

بازداشت شهردار لواسان

به گزارش تابناک به نقل از ایلنا، یک منبع آگاه در استانداری تهران از دستگیری و بازداشت شهردار لواسان قبل از ظهر امروز -سه شنبه ۸ بهمن ماه- توسط مقامات قضایی بخش لواسان خبر داد.

گفته می‌شود اتهام علی حیدریان پیرامون مسائل مالی و اقتصادی و نحوه صدور پروانه‌های ساختمانی است که گویا قبلا در این باره مرتکب نقض قوانین و مقررات شد‌ه‌ است.علی حیدریان در سال ۹۶ با کسب اکثریت آرای شورای شهر به عنوان شهردار لواسان انتخاب شد.

در کارنامه شغلی حیدریان شهرداری پاکدشت، ایوانکی و ورامین نیز به چشم می خورد.

بیوگرافی علی حیدریان شهردار لواسان

درباره بیوگرافی و رزمه کاری ایشان در رسانه های کشورمان اطلاعاتی در دسترس نیست. اگر شما از علی حیدریان اطلاعاتی در دارید در قسمت دیدگاه پایین همین صفحه به برای ما ارسال کنید.

بیوگرافی علی حیدریان شهردار لواسان + خبر بازداشت شهردار لواسان

لازم به ذکر است که علی حیدریان روز چهارشنبه مورخ 96/6/1 ساعت 11 صبح در سالن جلسات آفتاب شهرداری با حضور بخشدار لواسان حمد حیدری، اعضای منتخب دوره پنجم شورای شهر لواسان و پرسنل شهرداری مهندس علی حیدریان بعنوان سرپرست شهرداری معرفی گردیدند .

در ابتدای جلسه بخشدار لواسان انتخابات شهر لواسان را یکی از سالمترین انتخابات دانسته و گفت دوره چهارم جمعیت لواسان بالغ بر 8000 نفر بوده و در سال 96 ، 18000 نفر که از این جمعیت شرکت کننده، نسبت به انتخاب اعضاء شورای شهر اهتمام ورزیده و آقایان امیر افراسیابی، حبیب اله شیرخانی، منیرگل، مهدی شیخی و علی شیرخانی را بعنوان منتخبین اصلی و آقایان عباس حصاری، یوسف شیخی و محمدرضا خندان را بعنوان عضو علی البدل به ساختمان باستی راهی نمودند .

اگر تصاویر و یا اطلاعاتی در این صفحه غلط است در قسمت دیدگاه (پایین هر صفحه) آن را اعلام کنید تا حذف و اصلاح شود و یا در تلگرام اطلاعات جامع تری ارسال کنید. آی‌دی مدیر در تلگرام: Webmaster_team@

....

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *