بیوگرافی علی خطیر مدیرعامل استقلال با عکس و سوابق + زندگی شخصی

بیوگرافی علی خطیر مدیرعامل استقلال با عکس و سوابق + زندگی شخصی

علی احمدی خطیر متولد 1360 در قائمشهر مدیر ورزشی اهل ایران است. فارغ التحصیل فوق لیسانس رشته برق از دانشگاه صنعتی شریف و دکترای برق از دانشگاه اکول پلی تکنیک سوئیس و رشته مدیریت ورزشی از مرکز بین المللی مطالعات ورزشی است.  خطیر دارای مدرک مربیگری A از فدراسیون فوتبال انگلیس درجه 2 یوفا می باشد و در دهه 2010 مربی جوانان باشگاه اف سی لوتری سوئیس بوده است.

علی خطیر مدیرعامل و همچنین کارشناس حقوقی تیم استقلال تهران است. ایشان در دهه ۱۳۶۰ در قائمشهر دیده به جهان گشوده است.

علی خطیر در رشته مهندسی برق قدرت تحصیل کرده است.

بیوگرافی علی خطیر مدیرعامل استقلال با عکس و سوابق + زندگی شخصی

وی از تاریخ تیرماه سال جاری به عنوان مدیر عامل باشگاه فوتبال استقلال تهران منصوب گردید و اکنون در این سمت فعالیت می‌کند.

آقای خطیر قبل از این نایب رئیس هیئت مدیره باشگاه فوتبال تراکتور و معاونت باشگاه فوتبال استقلال تهران را بر عهده داشته است.

بیوگرافی کامل علی خطیر

علی خطیر در دهه ۶۰ در شهر قائمشهر به دنیا آمده است.
ایشان در رشته مهندسی برق قدرت درس خوانده است و مدرک خود را در همین رشته دریافت کرده است.

بیوگرافی علی خطیر مدیرعامل استقلال با عکس و سوابق + زندگی شخصی

علی خطیر از تاریخ تیر ماه سال جاری به عنوان مدیر باشگاه فوتبال استقلال تهران فعالیت می‌کند.

علی خطیر قبل از اینکه مدیرعاملی باشگاه فوتبال استقلال تهران را عهده‌دار شود.

او نایب رئیس هیئت مدیره باشگاه فوتبال تراکتور و همچنین معاون ورزشی باشگاه تیم استقلال تهران را انجام می‌داده است.

سوابق

علی خطیر مدت‌ها در عرصه مدیریت فوتبال و حقوق ورزشی مشغول به کار بوده است و اکنون به عنوان مدیرعامل استقلال انتخاب گردید.

بیوگرافی علی خطیر مدیرعامل استقلال با عکس و سوابق + زندگی شخصی

علی احمدی خطیر مدیر ورزشی کشورمان می‌باشد، که از سال جاری به عنوان مدیر عامل تیم استقلال فعالیت خود را آغاز نموده است.

ایشان در سال ۱۴۰۱ رئیس هیئت مدیره باشگاه فوتبال تراکتور را عهده‌دار بوده است. همچنین معاون اسبق باشگاه تیم استقلال تهران بوده است.
این چهره ورزشی زمانی هم معاون اجرای دبیرکل فدراسیون فوتبال ایران را بر عهده داشته است.
نقش مهم آقای خطیر در استخدام آندره آ استراماچونی، هدایتگر اسبق فوتبال اینتر میلان، به عنوان سرمربی باشگاه فوتبال تیم استقلال بود و همچنین یکی از علت‌های شاخصی اتمام همکاری استراماچونی با تیم استقلال، کناره‌گیری علی خطیر از باشگاه استقلال بود،که توجه رسانه‌های ایتالیایی را مجذوب خود نمود.

بیوگرافی علی خطیر مدیرعامل استقلال با عکس و سوابق + زندگی شخصی

سوابق در باشگاه استقلال

علی خطیر هنگامی که معاون ورزشی باشگاه فوتبال استقلال را بر عهده داشت زمانی بود که شانس قهرمانی باشگاه استقلال در فصل ۹۷_ ۹۸ بسیار کم شد، با اینکه عوامل اجرایی باشگاه مخالف بودند و هم هیئت مدیره باشگاه شک‌هایی داشتند، قصد نمود که وینفرید شفر را اخراج نماید و خودش به تنهایی به مذاکره با آندره آ استاماچونی نشست و ایشان را برای امضای قرارداد با تیم استقلال راضی نمود. همچنین در ادامه هم با شیخ دیاباته قراردادی را امضا نمود تا سهم تاثیرگذاری در موفقیت‌های فصل آینده باشگاه داشته باشد.

سمت جدید

علی خطیر در تاریخ تیرماه سال جاری، سه روز بعد از جدا شدن سید حجت کریمی از باشگاه استقلال به عنوان سرپرست مدیرعاملی باشگاه فوتبال تیم استقلال منصوب گردید.

بیوگرافی علی خطیر مدیرعامل استقلال با عکس و سوابق + زندگی شخصی

رسانه رسمی استقلال، امشب یک جلسه هیئت مدیره باشگاه استقلال را برپا نمود و در آخر این جلسه علی خطیر را به عنوان سرپرست مدیرعاملی استقلال منصوب نمودند.
در این جلسه که سه تن از اعضای هیئت مدیره باشگاه استقلال همچون :علیرضا خانی، مهدی افضلی و مهدی حیدرزاده در آن حضور داشتند، علی خطیر نیز در آنجا بود، که پس از پیگیری برنامه‌ها و توضیحات لازمه ایشان، هر یک از اعضای قصد نمودند ایشان را به عنوان سرپرست مدیر عاملی باشگاه منصوب نمایند.

علی خطیر قبل از این سمت معاونت اجرای دبیر کل فدراسیون فوتبال را عهده دار بود، که بعد از دعوا با اوسیانو دا کروز، هدایتگر تیم ملی وقت، از سمت معاونت اجرایی دبیرکل فدراسیون فوتبال اخراج شد.

علی خطیر یکی از اعضای کمیته بازاریابی فدراسیون فوتبال بوده است.

ایشان مدرک مربیگری A از فدراسیون فوتبال انگلیس درجه دوی یوفا و همچنین مربی جوان‌های باشگاه اف سی لوتری سوئیس را عهده دار بوده است و معاونت اجرای دبیرکل فدراسیون فوتبال کشور ایران را هم بر عهده داشته است.

این چهره طی یک دوران معاونت اجرای دبیر کل فدراسیون فوتبال ایران را انجام می‌داده است که بعد از دعوا با اوسیانو دا کروز، مربی تیم ملی وقت، از این سمت برکنار شد.

علی خطیر متولد دهه ۱۳۶۰ در قائمشهر و دارای مدرک تحصیلی مهندسی برق قدرت میباشد. او از تیر ماه ۱۴۰۲ به عنوان مدیر عامل باشگاه فوتبال استقلال تهران مشغول به کار است.

بیوگرافی علی خطیر مدیرعامل استقلال با عکس و سوابق + زندگی شخصی

علی خطیر کیست و اهل کجاست

علی خطیر پیش از این به عنوان نایب‌ رئیس هیئت مدیره باشگاه فوتبال تراکتور و معاون ورزشی باشگاه فوتبال استقلال تهران را در کارنامه خود دارد.

او زادهٔ قائم‌شهر است و به همراه خانواده اش در تهران زندگی می کند.

همچنین ببینید:

علی باغ زری کیست‌ بیوگرافی علی باغ زری همسر آناهیتا همتی

بیوگرافی سیروس کهوری نژاد بازیگر و همسرش

سوابق

آقای خطیر سال ها در زمینه مدیریت فوتبال و حقوق ورزشی فعالیت داشته و به تازه ترین سمت های خود به عنوان مدیر عامل استقلال برگزیده شد.

علی احمدی خطیر مدیر ورزشی اهل ایران است که از ۱۴۰۲ به‌عنوان مدیر عامل باشگاه فوتبال استقلال تهران مشغول به کار است. وی در سال ۱۴۰۱ نایب‌رئیس هیئت مدیره باشگاه فوتبال تراکتور بود. وی همچنین معاون ورزشی سابق باشگاه فوتبال استقلال تهران و در مقطعی نیز معاون اجرایی دبیرکل فدراسیون فوتبال ایران بوده‌است.

نقش اساسی خطیر در استخدام آندره‌آ استراماچونی، سرمربی سابق باشگاه فوتبال اینتر میلان، به‌عنوان سرمربی باشگاه فوتبال استقلال و سپس استعفای خطیر از باشگاه استقلال که یکی از دلایل اصلی پایان همکاری استراماچونی با این تیم بود، مورد توجه جدی رسانه‌های ایتالیایی قرار داشت.

بیوگرافی علی خطیر مدیرعامل استقلال با عکس و سوابق + زندگی شخصی

معاون اجرایی دبیرکل فدراسیون فوتبال

علی خطیر پیشتر معاون اجرایی دبیرکل فدراسیون فوتبال بود که پس از درگیری با اوسیانو دا کروز، مربی وقت تیم ملی، از سمت معاون اجرایی دبیرکل فدراسیون فوتبال کنار گذاشته شد.

کتک کاری با علیرضا حقیقی

از حواشی پر سر و صدای علی خطیر، اینکه در تاریخ هشتم اسفند ماه سال ۹۷ هنگامی که برای دیدن چمن مجموعه ورزشی انقلاب که زیر نظر باشگاه استقلال تهران می‌باشد، به آنجا رفتند که به واسطه علیرضا حقیقی مورد ضرب وشتم قرار گرفت و بینی آقای خطیر را شکست که این ماجرا به واکنش رسمی باشگاه استقلال تهران و همچنین حواشی بسیاری را به دنبال داشت.
و سبب شد که علیرضا حقیقی محروم گردید.

بیوگرافی علی خطیر مدیرعامل استقلال با عکس و سوابق + زندگی شخصی

علی خطیر کیست

خطیر عضو کمیته بازاریابی فدراسیون فوتبال بوده، دارای مدرک مربیگری A از فدراسیون فوتبال انگلیس درجه دوی یوفا و مربی جوانان باشگاه اف سی لوتری سوئیس بوده و معاون اجرایی دبیرکل فدراسیون فوتبال ایران بوده است.

وی در مقطعی معاون اجرایی دبیر کل فدراسیون فوتبال ایران بوده‌ است که پس از درگیری با اوسیانو دا کروز، مربی وقت تیم ملی، این سمت را از دست داد.

پیج اینستاگرام علی خطیر

alikhatir-@

سوابق مدیریتی و اجرایی

رزومه دکتر علی خطیر به شرح زیر است:

کارشناس ارشد مدیریت فوتبال و حقوق ورزشی از فیفا
دکترای اقتصاد انرژی از دانشگاه پلی تکنیک لوزان
دکترای مهندسی برق از دانشگاه صنعتی شریف
معاون اجرایی دبیرکل فدراسیون
عضو کمیته بازاریابی فدراسیون فوتبال
مشاور ورزشی شرکت GFSport
کارآموز مرکز آموزش فیفا
دارای مدرک مربیگری A از فدراسیون فوتبال انگلیس درجه ۲ یوفا
مربی جوانان باشگاه اف سی لوتری سوئیس

آرش میراحمدی بازیگر درگذشت بیوگرافی آرش میراحمدی بازیگر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *