بیوگرافی علی عظیمی خواننده و همسرش کیست + زندگی شخصی و عکس جدید

بیوگرافی علی عظیمی خواننده و همسرش کیست + زندگی شخصی و عکس

علی عظیمی متولد ۷ شهریور ۱۳۵۶ در تهران، ترانه‌سرا، آهنگساز، نوازنده و خواننده راک است. او از سال ۱۳۸۴ تاکنون به عنوان خواننده راک و آهنگساز مشغول فعالیت بوده و در هم اکنون نیز در لندن زندگی می کند. او به تازگی با پگاه آهنگرانی بازیگر ازدواج کرده است.

بیوگرافی علی عظیمی خواننده و همسرش کیست + زندگی شخصی و عکس جدید

بیوگرافی علی عظیمی

وی زادهٔ ۷ شهریور ۱۳۵۶ در تهران ترانه‌سرا، آهنگساز، نوازنده و خوانندهٔ ایرانی مقیم لندن است

سوابق

علی عظیمی از سال ۱۳۸۸ به عنوان یکی از اعضای اصلی با گروه راک رادیو تهران همکاری می‌کرد. اما به دلیل مهاجرت علی عظیمی به لندن، این همکاری ادامه نیافت و علی عظیمی به صورت مستقل، کار موسیقی را ادامه داد.

او دارای مدرک لیسانس مهندسی مکانیک از دانشکدهٔ فنی دانشگاه تهران و فوق‌لیسانس همان رشته از یکی از دانشگاه‌های انگلیس است.

بیوگرافی علی عظیمی خواننده و همسرش کیست + زندگی شخصی و عکس جدید

آلبوم دوم او، آلبوم «آقای پست» و به ویژه آهنگ «پیش‌ درآمد» وی از این آلبوم بسیار مشهور شدو بیش از پنج میلیون بازدید فقط روی یوتیوب داشت.

ازدواج علی عظیمی و پگاه آهنگرانی

علی عظیمی خواننده با انتشار عکسی مشترک از خود در کنار پگاه آهنگرانی ضمن تبریک تولد آهنگرانی، خبر ازدواجش را علنی کرد

از بین کارهای وی نماهنگ‌های پیش‌ درآمد با تنظیم ویدئو از آرش آشتیانی، «بهار»، «آقای پست» و «تموم چیزها» که با بیت «گر نکوبی شیشه غم را به سنگ…» شناخته می‌شود بسیار موفق و محبوب بودند.

بیوگرافی علی عظیمی خواننده و همسرش کیست + زندگی شخصی و عکس جدید

همچنین ببینید:

بیوگرافی سحر زیبایی خواننده و همسرش شاهو فلاحی

ساناز قاضی زاده کیست بیوگرافی ساناز قاضی زاده خبرنگار

آهنگ پیش‌ درآمد وی، بازدیدهای بسیاری روی فضای مجازی داشته‌است. نماهنگ «زندگی» اجرایی از سروده هوشنگ ابتهاج است که آن را به ابتهاج تقدیم کرده‌است و هوشنگ ابتهاج (ه. الف سایه)، اسماعیل خویی، حسین علیزاده، رضا دقتی، رضا قاسمی، شاهرخ مشکین‌قلم، سیما بینا، پوری بنایی، فرامرز اصلانی، محسن نامجو، پرویز صیاد، دریا دادور، شهره آغداشلو، رعنا فرحان، مامک خادم و حبیب مفتاح بوشهری در این نماهنگ حضور دارند.

بیوگرافی علی عظیمی خواننده و همسرش کیست + زندگی شخصی و عکس جدید

آلبوم ها

آلبوم اول وی، آلبوم ۸۸ در سال ۱۳۸۹ منتشر شد با همکاری گروه اوهام در ایران. عظیمی سال ۹۳ و پس از انتشار آلبوم دومش عنوان کرد که همچنان به گروه رادیو تهران تعلق دارد تا زمانی دوباره دور هم جمع شوند.

او تاکنون ۵ آلبوم منتشر کرده است. آلبوم دوم او، آلبوم «آقای پست» و به ویژه آهنگ «پیش‌درآمد» وی از این آلبوم بسیار مشهور شد.

بیوگرافی علی عظیمی خواننده و همسرش کیست + زندگی شخصی و عکس جدید بیوگرافی علی عظیمی خواننده و همسرش کیست + زندگی شخصی و عکس جدید

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *