بیوگرافی علی مرشدی مدیر شبکه فور یو (4u) +همسرش

بیوگرافی علی مرشدی خواننده و مدیر شبکه فور یو (4u) +همسرش

علی مرشدی در ۱۰ اسفند ماه ۱۳۵۸در تهران به دنیا امده است و در حال حاضر به عنوان مدیر شبکه فور یو میباشد که با پخش فیلم و سریال های ایرانی توانسته مخاطبان زیادی را جذب کند.

بیوگرافی علی مرشدی خواننده مدیر شبکه فور یو (4u) +همسرش را به همراه جزئیات در ادامه این بخش از مجله شبونه مشاهده نمایید.

بیوگرافی علی مرشدی

ایشان در 10 اسفند ماه 1358در تهران به دنیا امده است و در حال حاضر به عنوان مدیر شبکه فور یو میباشد که با پخش فیلم و سریال های ایرانی توانسته مخاطبان زیادی را جذب کند.

او دوران كودكى را در تهران و محله اميريه سپرى كرد و تا دوران نوجوانى و همزمان با تحصيلات متوسطه در اين منطقه ساكن بود حال و هواى جنوب و مركز تهران بازارچه شاهپور و منيريه و قلمستان و مدرسه علامه در سر پل امير بهادر كه به آن ميرفت و دوستانى كه از همان روزها و همان محله ها و در دورانى كه كشور گرفتار جنگ بود دوران كودكى او را شكل میدادند و در شكل گيرى شخصيت او نقش داشتند.

بیوگرافی علی مرشدی مدیر شبکه فور یو (4u) +عکس کودکی

کودکی تا کنون

او دوران كودكى را در تهران و محله اميريه سپرى كرد و تا دوران نوجوانى و همزمان با تحصيلات متوسطه در اين منطقه ساكن بود حال و هواى جنوب و مركز تهران بازارچه شاهپور و منيريه و قلمستان و مدرسه علامه در سر پل امير بهادر كه به آن ميرفت و دوستانى كه از همان روزها و همان محله ها و در دورانى كه كشور گرفتار جنگ بود دوران كودكى او را شكل میدادند و در شكل گيرى شخصيت او نقش داشتند .

دوران نوجوانى شور نويسندگى چنان در او بيداد ميكرد كه تمام اوقات فراغتش را به كلاسهاى رمان نويسى و مطالعه در كتابخانه ها و عشق جمع كردن كتابهاى مورد علاقه اش پر كرده بود

سوابق خوانندگی علی مرشدی

ایشان صدای بسیار خوبی هم دارد و با آهنگ معلومه که من عاشقت هستم موفق شده گام بسیار مهمی را در زمینه خوانندگی بردارد و طرفداران بسیار زیادی را هم به دست اورد

بیوگرافی علی مرشدی مدیر شبکه فور یو (4u) +همسرش و مادرش

مدیر شبکه فور یو (4u)

تلوزیون فوریو در ژانویه سال 2009 با هدف پخش موزیک ویدئو های هنرمندان داخل ایران در دبی تاسیس شد ، طی 3 سال اول این تلوزیون توانست با پخش برنامه های نظیر کنسرت های خوانندگان ایرانی ، پشت صحنه ساخت بیش از ۱۰۰ ویدیو کلیپ ، مورد توجه نسل جوان قرار گیرد و امروزه به دلیل مخاطبین ساکن اروپا و قرار گرفتن فوریو در ماهوارههای هاتبرد و یوتلست برنامه های نظیر پخش سریال های روز ایرانی و فیلم های سینمایی به جدول پخش روزانه فوریو اضافه شده تا ایرانیان غربت نشین را از برنامه های ایران مطلع و بهرهمند سازد ،دفتر مرکزی تلویزیون فوریو در شهر آنکارا در کشور ترکیه قرار دارد که مدیریت آن را آقای علی مرشدی بر عهده دارد ، در ضمن این تلویزیون دفتر جذب پیام های بازرگانی هم در شهر آلانیا واقع در نزدیکی آنتالیا دارد که تعدادی از برنامه های هفتگی در این دفتر تولید می‌شود .

3 نظر

  1. ایشان یک گرداننده عالی , باادب ,متین , خوشکلام , حاضر جواب , نشاط اور و محبوب اند طرز ارائیه مفاهیم را خوب بلد بوده با توان گوینده گی ایکه داردبه موضوع مورد بحث رایحه وشمیم طبیعی میبخشد.

  2. اقای مرشدی بسیاررباادب وصبور کار میکنند ؛اطلاعاتشونم بیشترازسن وسالشونه

  3. سلام خسته نباشید چطور میتونم با مدیر یا یک نفر از شبکه ۴u راجب یه موضوعی ارتباط برقرار کنم.ممنون میشم اگه راهنماییم کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *