بیوگرافی غلامرضا جمشیدی ها رئیس دانشکده علوم اجتماعی کیست +فحاشی

بیوگرافی غلامرضا جمشیدی ها رئیس دانشکده علوم اجتماعی کیست +فحاشی

غلامرضا جمشیدی ها کیست

غلامرضا جمشیدی‌ ها رئیس دانشکده علوم اجتماعی تهران بوده و ۶۲ سال سن دارد او در دانشگاه‌های مختلف کشورمان عضو هیئت امنا و کمیسیون بوده و از اساتید دانشگاهی کشورمان محسوب می‌شود در آبان ۱۴۰۲ فیلمی از درگیری لفظی و فیزیکی غلامرضا جمشیدی‌ها با دانشجویان در دانشگاه منتشر شد که اقدام به فحاشی و توهین به دانشجوهای خانم و آقا می‌کرد این ویدیو در فضای مجازی بازتاب گسترده‌ای داشت با واکنش‌های فراوان همراه شد در ادامه به بیوگرافی غلامرضا جمشیدی‌ها و همسر و فرزندانش خواهیم پرداخت.

بیوگرافی غلامرضا جمشیدی ها رئیس دانشکده علوم اجتماعی کیست +فحاشی

بیوگرافی غلامرضا جمشیدی‌ ها

غلامرضا جمشیدی‌ها رئیس دانشکده علوم اجتماعی است و ۶۲ سال سن دارد و چند سالیست که در دانشگاه‌های کشور تدریس می‌کند دروس اندیشه اسلامی و معارف اسلامی از جمله واحدهای درسی بوده که در دانشگاه توسط ایشان تدریس می‌شود.

تحصیلات

  • دارای دکتری جامعه شناسی در منچستر
  • دارای کارشناسی  جامعه شناسی از دانشگاه تهران
  • دارای کارشناسی ارشد جامعه شناسی در تربیت مدرس

بیوگرافی غلامرضا جمشیدی ها رئیس دانشکده علوم اجتماعی کیست +فحاشی

فحاشی رئیس دانشکده علوم اجتماعی

در آبان ۱۴۰۲ ویدیویی از غلامرضا جمشیدی‌ها در فضای مجازی منتشر شد که در محیط دانشگاه به دختران و پسران دانشجو حمله کرده و به آنها درگیر می‌شود و حتی فحاشی می‌کند بعد از اینکه این ویدیو در شبکه‌های اجتماعی وایرال شد خبرنگاران درباره علت درگیری و عصبانیت را از او جویا شدند و ایشان گفت که وقتی دیدم دختران و پسران دانشجو با یکدیگر دست می‌دهند به شدت عصبانی شدم چرا که این‌ها نامحرم هستند و چرا باید در محیط دانشگاه وقتی به هم سلام می‌کنند و با یکدیگر دست هم بدهند.

من در قبال محیط دانشگاه و دانشجویان مسئول هستم آقای جمشیدی‌ها می‌گوید شما وقتی که به دانشگاه بیایید می‌بینید که دانشجویان دختر و پسر خیلی راحت سیگار می‌کشند یا بر روی چمن دراز می‌کشند و هیچ شرم و حیایی ندارند من از خدا فقط می‌ترسم و مطابق آیین دین و مذهب عمل می‌کنم.

بیوگرافی غلامرضا جمشیدی ها رئیس دانشکده علوم اجتماعی کیست +فحاشی

توضیح رئیس دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه تهران درباره درگیری لفظی با دانشجویان: با دیدن رفتار نامناسب دو تن از دانشجویان دختر و پسر کارت دانشجوی پسر را گرفتم و گفتم دانشجوی دختر باید خود را به دانشگاه معرفی کند / با دانشجوی پسر در دفتر مشغول صحبت بودم که ناگهان تعدادی از دانشجویان وارد اتاق شدند؛ در این لحظه من جمله‌ای را از روی عصبانیت خطاب به آن‌ها بیان کردم / نمی‌توانم از صحنه نامشروعی که می‌بینم چشم پوشی کنم / دانشجویان بجای عذرخواهی، می‌گفتند من عذرخواهی کنم.

همچنین ببینید:

بیوگرافی سید محمد آقامیری رئیس کمیته عمران شورای شهر تهران 

بیوگرافی حسن صفادوست (وکیل) رئیس کانون وکلای دادگستری

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *