بیوگرافی مائوریسیو پوچتینو کیست و الان کجاست +عکس همسرش

بیوگرافی مائوریسیو پوچتینو کیست و الان کجاست +عکس همسرش

بیوگرافی مائوریسیو پوچتینو کیست و الان کجاست

مائوریسیو روبرتو پوچتینو تروسرو اهل آرژانتین و سرمربی کنونی تیم چلسی میباشد او متولد ۲ مارس ۱۹۷۲ میباشد 18 سال در پست دفاع وسط فوتبال بازی کرد که 10 سال آن برای تیم اسپنیول در لالیگا بود  ۲۷۵ مرتبه با لباس اسپانیول بازی کرد و  ۱۳ گل به ثمر رساند. او همچنین در لیگ ۱ در دو تیم بوردو و پاری سن ژرمن بازی کرد.

بیوگرافی مائوریسیو پوچتینو کیست و الان کجاست +عکس همسرش

شروع فوتبال

در سن ۱۴ سالگی بنا به دلایل خانوادگی که برایش ایجاد شد مجبور شد به کشور اسپانیا نقل مکان کند و به ادامه زندگی خود در این کشور بپردازد. هر چند این فرد در سن ۲۶ سالگی با کشف استعداد فوتبالی خود از آرژانتین نیز خارج شد و در کشور هایی از جمله بلژیک و اروگوعه زیر نظر سرمربی های مشهور دوره های سرمربی گری خود را شروع کرد. همین طور سرمربی گری تیم های مطرحی را تاکنون بر عهده داشته است.

بیوگرافی مائوریسیو پوچتینو کیست و الان کجاست +عکس

سوابق

در بیوگرافی پوچتینو آمده است سرمربی گری را از اسپانیول و از سال ۲۰۰۹ آغاز کرد، و تا حدود چهار سال در این سمت باقی ماند؛ و برای یک فصل هدایت ساوت همپتون را در لیگ برتر انگلستان بر عهده داشت و پس از کسب نتایج مطلوب، به تاتنهام رفت.

همچنین ببینید

بیوگرافی مارکز لوپز سرمربی تیم ملی قطر +سوابق و اینستاگرام

بیوگرافی امیر قلعه نویی سرمربی و همسرش +دختر و پسر 

تیم های پوچتینو – اسپانیول، ساوتهمپتون و تاتنهام همگی به عنوان تیم های هجومی تحت هدایت او شناخته می شدند. از طریق استفاده از ترکیب انتقال سریع تهاجمی و بازی موقعیتی (در تصویر زیر)، تیم های تحت هدایت پوچتینو بیشتر در نیمه زمین حریف بازی می کردند. این تیم ها در هنگام حمله به صورت ۴-۲-۳-۱ یا ۴-۳-۳ بازی می کردند و با سیستم ۴-۴-۲ یا ۴-۱-۴-۱ دفاع می کردند.

بیوگرافی مائوریسیو پوچتینو کیست و الان کجاست +عکس

مائوریسیو پوچتینو یکی از بهترین و معروف ترین سرمربی های آرژانتینی می باشد که تاکنون افتخارات بسیار زیادی را به دست آورده است. این شخص در تاریخ ۲ مارس سال ۱۹۷۲ به دنیا آمده است و در حال حاضر ۵۰ سال سن دارد. البته جالب است بدانید که این سرمربی و بازیکن ریشه آرژانتینی نیز داشته و اهل این کشور نیز به حساب می آید. آقای مائوریسیو پوچتینو در حال حاضر سرمربی گری تیم پاری سن ژرمن را لیگ ۱ فرانسه بر عهده داشته و در این تیم فعالیت می کند. پوچتینو در زمان فعالیت های ورزشی خود در پست مدافع میانی بازی می کرده و توانسته است افتخارات زیادی را به دست آورد. از بزرگ ترین تیم هایی که این شخص در آن حضور داشته می توان به تیم ملی آرژانتین اشاره کرد.

بیوگرافی مائوریسیو پوچتینو کیست و الان کجاست +عکس

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *