بیوگرافی مجید جوزانaی همسر سیما تیرانداز + عکس و شغل و ماجرای ازدواج

بیوگرافی مجید جوزانی همسر سیما تیرانداز

بیوگرافی مجید جوزانی همسر سیما تیرانداز + عکس و شغل او و ماجرای ازدواج را به همراه تصاویر در این صفحه از مجله شبونه مشاهده نمایید.

بیوگرافی مجید جوزانی

ایشان یکی از هنرمندان کشورمان بوده که به عنوان مدیرعامل سابق خانه هنرمندان فعالیت می‌کرد و در سال ۱۳۹۰ از خانه هنرمندان خداحافظی کرد.

بیوگرافی مجید جوزانaی همسر سیما تیرانداز + عکس و شغل و ماجرای ازدواج

سوابق

مجید جوزانی  در زمینه بازیگری نیز فعالیت داشته و در سال ۱۳۸۷ موفق شد فیلم سینمایی حرفه ایها را بازی کند

فیلم سینمایی حرفه ای ها به کارگردانی پوران درخشنده اولین تجربه ایشان در سینما می باشد

در این فیلم بازیگران شناخته شده همچون داریوش فرهنگ و محسن اصلانی و  حنانه شهشهانی بازی می‌کردند

داستان این فیلم درباره یک کلاهبردار بین المللی اینترنتی بوده که آذین فراست نام دارد .

همچنین ببینید:

بیوگرافی سیما تیرانداز و علت طلاق از همسرش +همسر دومش مجید جوزانی
بیوگرافی کامل سیما تیرانداز

وی در همان سال در فیلم تهران در جستجوی زیبایی را بازی کرده است که این فیلم توسط مهدی کرم پور کارگردانی شده و در آن بازیگرانی مثل رعنا آزادی و طناز طباطبایی و برزو ارجمند و فرهاد قائمیان بازی می کنند داستان این فیلم نیز در باره قصه چند نوازنده جوان بود که برای برگزاری کنسرت به دنبال یک مکان می گردند که برایشان حواشی زیادی به وجود می آید.

مدیرعامل سابق خانه هنرمندان

اما مهمترین فعالیت آقای مجید جوزانی مدیر عاملی خانه هنرمندان بوده که مدتی در این سمت فعالیت داشت و در نهایت در ۱۸ خرداد ۱۳۹۰ خبر رسید که استعفا داد و شورای عالی خانه هنرمندان استعفی آن را پذیرفته است.

بیوگرافی مجید جوزانaی همسر سیما تیرانداز + عکس و شغل و ماجرای ازدواج

وزانی در متن استعفای خود به غلامحسین امیرخانی، رئیس شورای‌عالی خانه هنرمندان ایران که در مهر منتشر شد، به این نکته اشاره کرد که این استعفا را به‌دلیل تکلیف شهردار تهران مبنی بر خدمت او در یکی دیگر از عرصه‌های فرهنگ و هنر و براساس صحبت‌های محمدهادی ایازی، معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران و بازگشت به سازمان اصلی محل خدمت خود نوشته‌است.

مجید جوزانی همسر سیما تیرانداز

همسر آقای مجید جوزانی خانم سیما تیرانداز از بازیگران حرفه‌ای کشورمان می باشد خانم سیما تیرانداز قبلا همسر آقای ناصر هاشمی بود که بعد از جدایی از او با آقای جوزانی ازدواج کرد.

 

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *