بیوگرافی مجید رضوی خواننده و همسرش + عکس و سوابق و زندگی شخصی

بیوگرافی مجید رضوی خواننده پاپ و همسرش + عکس و سوابق و زندگی شخصی

مجید رضوی خواننده پاپ و تنظیم کننده کشورمان می باشد که در سال ۱۳۶۰ در شهر تهران به دنیا آمده است.

او خواننده پاپ بوده و در سال ۱۳۶۰ در شهر تهران متولد شده است وی از سنین پایین به موسیقی علاقه‌مند بود و با تلاش و تمرین، موفق به شروع فعالیت حرفه‌ای خود در زمینه موسیقی شد. اولین آلبومش با نام آخرین بار در سال ۱۳۸۴ منتشر شد و پس از آن، او به عنوان یک خواننده محبوب در صنعت موسیقی ایران شناخته شد. آهنگ نگین قلبمی مجید رضوی که در زمان انتشار آن ترند گوگل شد. او از معدود خوانندگان تازه کاری است که توانسته است ترانه و آهنگ سازی برخی خواننده های معروف ایرانی همانند فرزاد فروخ دانوش و سهراب پاکزاد را انجام دهد

ایشان در عرصه موسیقی پاپ فارسی مشغول به کار می باشد، که موفق شده در مدت کوتاهی که پابه زمینه ترانه‌سرایی نهاده است با انتشار نمودن چند قطعه موسیقی خودش را به عنوان خواننده برتر به مخاطبین نشان دهد و این ایام هواداران بسیاری در بر دارد، که برای موزیک های تازه وی بی قراری می کنند.

بیوگرافی مجید رضوی خواننده و همسرش + عکس و سوابق و زندگی شخصی

بیوگرافی مجید رضوی

در بیوگرافی مجید رضوی امده است او خواننده پاپ بوده و در سال ۱۳۶۰ در شهر تهران متولد شده است. وی از سنین پایین به موسیقی علاقه‌مند بود و با تلاش و تمرین، موفق به شروع فعالیت حرفه‌ای خود در زمینه موسیقی شد.

اولین آلبوم مجید رضوی با نام “آخرین بار” در سال ۱۳۸۴ منتشر شد و پس از آن، او به عنوان یک خواننده محبوب در صنعت موسیقی ایران شناخته شد. آثار دیگر او شامل “عشق من”، “آخرین بار”، “باور کن” و “با تو هستم” است.

بیوگرافی مجید رضوی خواننده و همسرش + عکس و سوابق و زندگی شخصی

آهنگسازی

وی سنین نوجوانی بسیار به خوانندگی علاقه مند بود.
خشایار به غیر از انتشار نمودن آهنگ، در زمینه آهنگسازی چهره‌های شناخته‌شده و دسته اولی از جمله :
سهراب پاکزاد، دانوش، فرزاد فرخ را خود انجام داده است.

اولین موزیک به اسم دسته گل در سال ۹۲ با تنظیم مسعود جهانی انتشار شد و در گام نخست توجه بسیاری از مخاطبین را مجذوب خود کرد و در فضای مجازی روی کلیپ ها در اینستاگرام اکران شد و کم کم به اوج شهرت دست یافت.

بیوگرافی مجید رضوی خواننده و همسرش + عکس و سوابق و زندگی شخصی

قطعه موزیک نگین قلبی به قدری طرفدار یافت که در دوران منتشر شدن در گوگل ترند گردید و حتی هفته‌ها و ماه‌ها نیز در صدر رسانه های موسیقی کشور بر جا بود.

همچنین ببینید:

بیوگرافی احسان یاسین خواننده و همسرش از کودکی تا خوانندگی

بیوگرافی سامان ویلسون خواننده رپ و همسرش + زندگی شخصی

کنسرت ها

مجید رضوی نخستین کنسرتش را به تهیه کنندگی شرکت اکسیر نوین در واپسین ایام سال ۱۴۰۰ برپا نمود و تا به حال تگر های زیادی را در همه شهرهای کشور و کشورهای ترکیه استرالیا و کانادا برپا نموده است، در همین مدت زمان بسیار کم موفق شد بیشترین فروش بلیط در میان سایر خواننده ها را داشته باشد.

از فعالیت های مشهور این خواننده جوان می توان :قطعه نگین قلبمی، طلا آسمون، پنج صبح، اینا و دسته گل را نام برد.

بیوگرافی مجید رضوی خواننده و همسرش + عکس و سوابق و زندگی شخصی

وضعیت ازدواج

مجید رضوی مجرد است.

پیج اینستاگرام

او در اینستا با پیج رسمی majidrazavi فعال است و نزدیک به دو میلیون نفر فالور دارد و علاقمندان به صدایش می توانید او را دنبال کنند و از جدیدترین کلیپ هایش نیز باخبر شوند.

بیوگرافی مجید رضوی خواننده و همسرش + عکس و سوابق و زندگی شخصی بیوگرافی مجید رضوی خواننده و همسرش + عکس و سوابق و زندگی شخصی بیوگرافی مجید رضوی خواننده و همسرش + عکس و سوابق و زندگی شخصی بیوگرافی مجید رضوی خواننده و همسرش + عکس و سوابق و زندگی شخصی

آرش میراحمدی بازیگر درگذشت بیوگرافی آرش میراحمدی بازیگر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *