بیوگرافی محسن مسن آبادی (مردان آهنین) کیست +سوابق و عکس

بیوگرافی محسن مسن آبادی (مردان آهنین) کیست +سوابق و عکس

بیوگرافی محسن مسن آبادی

محسن مسن‌ آبادی قهرمان مسابقه مردان آهنین متولد ۱۳۶۷ در شهرستان اراک میباشد او یکی از قوی ترین مردان ایران و شرکت کننده مسابقه مردان آهنین است که در سال 1399 موفق شد قهرمان مسابقه مردان آهنین شود.

فیلم لحظه بیهوش شدن محسن مسن آباد در فینال مردان آهنین

رتبه ها در مردان آهنین

محسن مسن‌ آبادی چندین دوره در مسابقات مردان آهنین شرکت کرده است که در ۱۳۹۱ مقام چهارم را به دست آورد و در سال ۱۳۹۷ مقام سوم را کسب کرد و در سال 1399 مقام اول را به دست اورد و در سال 1400 دوم شد.

قهرمانی در مردان اهنین

محسن مسن آبادی در سال 1399 این دوره از رقابت‌ها با حضور ٥١ ورزشکار پیگیری شد و در نهایت ١٠ نفر از مدعیان قهرمانی کشور به مرحله نهایی راه یافتند.

بیوگرافی محسن مسن آبادی (مردان آهنین) کیست +سوابق و عکس

مرحله نهایی مسابقات قوی‌ترین مردان ایران در استان سیستان و بلوچستان، با حضور قهرمانان راه‌یافته به این دور از رقابت‌ها از عصر روز ۱ اسفندماه پیگیری شد که درنهایت محسن مسن‌آبادی توانست با غلبه بر سایر رقبا بر رتبه اول مسابقات قوی‌ترین مردان کشور در سال ۱۳۹۹ بایستد.

مصاحبه

محسن مسن‌ آبادی میگوید من تمریناتم را دنبال می کنم و اگر خدا بخواهد قطعا در این رقابت ها حضور دارم. من متولد 67 هستم، اما چون خیلی زود وارد مسابقات قویترین مردان شدم، خیلی ها مرا با نسل قدیم به یاد دارند. در واقع پیر نشان می دهم، اما هنوز جوان هستم و تا چند سال دیگر می توانم در بالاترین سطح رقابت کنم.

بیوگرافی محسن مسن آبادی (مردان آهنین) کیست +سوابق و عکس

وی افزود: بدون اغراق از زمانی که دکتر نصیرزاده به فدراسیون آمده، شاهد تحول بزرگی در رشته قویترین مردان بودیم. البته آنطور که من می بینم در سایر رشته ها نیز شرایط همینطور است. همه ورزشکاران قویترین مردان قدردان زحمات فدراسیون هستند. به نظرم باید به دنبال آرامش باشیم و نگذاریم فدراسیون از مسیر درستی که در آن قرار گرفته، منحرف شود.

قویترین مرد ایران در سال 99 عنوان کرد: امیدوارم با تغییراتی که در کمیته قویترین مردان به وجود آمده، این رشته هر روز در مسیر پیشرفت گام بردارد. قطعا آقای خودنگاه هم زحمات زیادی در سال های اخیر کشید و باید به ایشان نیز خسته نباشید بگوییم. به هر حال نیروهای تازه نفسی در کمیته قویترین مردان به کار گرفته شدند و همین انگیزه ورزشکاران را هم بالا برده است.

بیوگرافی محسن مسن آبادی (مردان آهنین) کیست +سوابق و عکس

مسن آبادی در خصوص اینکه خودش را مدعی قهرمانی در سال 1400 هم می داند، گفت: رقابت همیشه در قویترین مردان نزدیک و نفسگیر بوده است. همه ورزشکاران خوب و آماده هستند و قطعا شاهد رقابت جذابی خواهیم بود. همه برای بهترین نتیجه می آیند و من هم دوست دارم قهرمانی ام را تکرار کنم. به همه رقبا به عنوان یک برادر و رقیب ورزشی نگاه می کنم.

بیوگرافی عباد کهنسال و بیوگرافی رضا قیطاسی

وی در پایان افزود: بار دیگر جا دارد از مسئولان فدراسیون تشکر کنم که بارها دیده ام شبانه روزی زحمت می کشند. انشاله دست به دست هم دهیم و برای اعتلای تمامی رشته های زیرمجموعه فدراسیون بدنسازی تلاش کنیم.

بیوگرافی محسن مسن آبادی (مردان آهنین) کیست +سوابق و عکس

بیهوش شدن در فینال مردان آهنین

محسن مسن آبادی یکی از ورزشکاران بنام مسابقه مردان آهنین است که در مسابقه مردان آهنین سال ۱۴۰۳ نیز شرکت داشت. این پاورلیفتینگ کار ایرانی در یکی از مراحل مسابقات مردان آهنین که بلندکردن وزنه‌های فلزی بود دچار افشار شد و بیهوش به زمین افتاد و پزشکان بالای سر او حاضر شدند. وی به دلیل آسیب‌دیدگی از ناحیه دست و به تشخیص پزشکان از ادامه مسابقه انصراف داد.

صحنه افتادن «محسن مسن‌آبادی» یکی از اتفاقات تلخ مسابقه مردان آهنین بود که بعد از چند سال از طریق شبکه ورزش پخش شد. این ورزشکار در اولین دوره حضورش در این مسابقات که در سال ۸۷ برگزار شد جوانترین ورزشکار مسابقات بود و از همان آغاز به عنوان پدیده مسابقات شناخته شد. این ورزشکار با سال‌ها سابقه یکی از محبوب‌ترین ورزشکاران مردان آهنین است که از شهر اراک در این مسابقات شرکت می‌کرد. وی در سال ۱۳۹۹ در مسباقات قویترین مردان ایران توانست به مقام قهرمانی برسد.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *