بیوگرافی محمد حجی شهردار بندر ریگ + ماجرای آتش سوزی منزل

بیوگرافی محمد حجی شهردار بندر ریگ + ماجرای آتش سوزی منزل

بیوگرافی محمد حجی شهردار بندر ریگ

محمد حجی متولد دهه 60 در شهر بندر ریگ در بندر گناوه استان بوشهر بوده که 1 تیر 1403 به علت آتش سوزی خانه اش فوت کرد.

در بیوگرافی محمد حججی امده است ایشان لیسانس رشته برق و لیسانس حقوق و فوق لیسانس مدیریت اجرایی داشت که در سال 1400 به عنوان شهردار بندر ریگ واقع در استان بوشهر منصوب شد.

سوابق

محمد حجی در سال 1400 به عنوان شهردار بندر ریگ از توابع بندر گناوه واقع در استان بوشهر منصوب شد و در طول سالهای فعالیتش خدمات ارزنده ای را ارائه کرد و در زمینه شهرسازی و زیباسازی شهری از دوران طلایی مدیریت ایشان بود.

ماجرای اتش سوزی منزل

محمد حجی در 31 خرداد 1403 در یک آتش سوزی که در منزلش رخ داد فوت کرد متاسفانه به دلیل نامعلومی خانه ایشان در بندر ریگ دچار آتش سوزی شد که ایشان در منزل درگذشت.

رئیس اورژانس استان بوشهر حادثه رخ داده را ناشی از انفجار کپسول گاز و به دنبال آن آتش سوزی اعلام کرد.

دکتر سیدحسین موسوی گفت: در صبح روز جمعه طی تماس با اورژانس مبنی بر انفجار کپسول و آتش سوزی در یک واحد مسکونی در باغ زهرا بوشهر، تیم عملیاتی اورژانس بلافاصله به محل حادثه اعزام شدند.

وی تصریح کرد: پس از ارزیابی صحنه توسط همکاران عملیاتی اورژانس در محل حادثه مشخص شد که دو نفر بر اثر انفجار کپسول گاز و بدنبال آن آتش سوزی، دچار حادثه شدند.

دکتر موسوی ادامه داد: در این حادثه متاسفانه آقای ۴۰ ساله (محمد حجی) براثر شدت سوختگی و آسیب زیاد در صحنه فوت شده بوده و یک آقای ۶۷ ساله نیز که دچار خفگی شده بوده پس از انجام اقدامات لازم به بیمارستان انتقال داده شد.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *