بیوگرافی محمد دیاوارا فوتبالیست فرانسوی و ماجرای روزه داری

بیوگرافی محمد دیاوارا فوتبالیست فرانسوی و ماجرای روزه داری

بیوگرافی محمد دیاوارا فوتبالیست

محمد دیاوارا فوتبالیست اهل فرانسه که اصالتا آفریقایی و مسلمان است به دلیل روزه گرفتن از تیم ملی زیر 19 سال فرانسه خط خورده است به اعتقاد فدراسیون فوتبال فرانسه فوتبالیست هایی که روزه میگیرند نمیتوانند عملکرد درستی در زمین داشته باشند و از نظر جسمانی افت میکنند و حالا این بازیکن از تیم ملی فرانسه کنار گذاشته شده است که موجی از انتقادات را به همراه داشته است.

بیوگرافی محمد دیاوارا فوتبالیست فرانسوی و ماجرای روزه داری

به دلیل این تصمیم ناعادلانه و تبعیض آشکار، محمد دیاوارا، بازیکن لیون جوان، علیرغم دعوتش از تیم زیر ۱۹ سال کنار گذاشته شد.

این بازیکن جوان در ۹ روز گذشته علیرغم درخواست فدراسیون فوتبال فرانسه و باشگاهش از افطار خودداری کرده است

.پیش از این هم فدراسیون فوتبال فرانسه اعلام کرد که در ماه مبارک رمضان مسابقات در این کشور برای باز کردن روزه بعد از اذان متوقف نخواهد شد و به این ترتیب بازیکنان روزه‌دار در جریان بازی نمی‌توانند افطار کنند.

این در حالی است که طبق قانون جدید فیفا به بازیکنان دو بار در جریان بازی فرصت داده می‌شود که برای خوردن آب در هوای گرم، بازی را متوقف کنند.این تصمیم فدراسیون فوتبال فرانسه باعث شده باشگاه‌ها بازیکنان را به روزه نگرفتن دعوت کنند.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *