بیوگرافی محمد محمدی قهرمان پرورش اندام کیست +عکس

بیوگرافی محمد محمدی قهرمان پرورش اندام کیست و اهل کجاست +عکس

محمد محمدی قهرمان پرورش اندام در سال ۱۳۷۵ در اراک به دنیا امده و دانشجوی ترم آخر خلبانی است.

او بطور حرفه ای از اواخر دهه ۸۰ وارد بدنسازی شده و سپس در مسابقات داخلی و کشوری شرکت کرد. وی در چند مسابقه قویترین مردان نیز حضور داشته و مدال قهرمانی را کسب کرده است. محمدی دارنده عنوان قهرمان قهرمانان در مسابقات قویترین مردان است. وی تاکنون مدال های زیادی کسب کرده و جدیدترین مدال او طلا بوده که در در رشته بادی کلاسیک که در لبنان برگزار شد، کسب کرد

محمد محمدی قهرمان پرورش اندام کیست

محمد محمدی بدنساز و قهرمان پرورش اندام ایران و آسیا متولد 1370 در اراک بوده و 27 سال سن دارد و قهرمان بادی کلاسیک کشور و قهرمان و اورال کاپ آسیا است و موفق شده که در مسابقات قهرمانی آسیا ۲۰۲۳ نیز مقام نخست را به دست آورد و به مدال طلا را کسب کند همچنین در زمینه خلبانی نیز فعالیت می‌کند.

محمد محمدی در رشته خلبانی تحصیل میکند و میگوید که در حال تحصیل در ترم اخر دانشگاه خلبانی هستم. در ادامه به بیوگرافی و مصاحبه محمد محمدی بدنساز و قهرمان پرورش اندام ایران خواهیم پرداخت.

بیوگرافی محمد محمدی قهرمان پرورش اندام کیست +عکس

بیوگرافی محمد محمدی

محمد محمدی قهرمان پرورش اندام ایران و جهان سال 1375 درشهر اراک به دنیا آمده و یکی از بدنسازان و قهرمانان پرورش اندام ایران و جهان است.

او در کارنامه ورزشی خود افتخارات زیادی را به دست آورده است قهرمان بادی کلاسیک کشور و قهرمان و اورال کاپ آسیا از مهمترین انهاست.

او ۲۷ سال سن دارد و نامش بعد از احترام نظامی به پرچم جمهوری اسلامی ایران در مسابقات آسیایی ۲۰۲۳ بر سر زبان ها افتاد. محمدی که دانشجوی ترم آخر خلبانی است در طول مسیر فعالیت های ورزشی خود در پرورش اندام، مدال های متعدد برنز و نقره و طلا را در مسابقات جهانی و کشوری کسب کرده است. او در سال ۹۹ قویترین مرد استان مرکزی شد.

محمد محمدی اهل کجاست

به نظر میرسد اهل تهران است و در تهران زندگی میکند.

بیوگرافی محمد محمدی قهرمان پرورش اندام کیست +عکس

مدلینگ

محمد محمدی همچنین در زمینه مدلینگ فعالیت دارد و در ارائه برنامه غذایی به علاقمندان به تناسب اندام و بدنسازان یکی از متخصصان کشورمان به شمار می‌آید.

از مهمترین افتخارات محمد محمدی قهرمانی ایران و آسیا بوده که نشان می‌دهد بدن بسیار آماده و منعطفی دارد و بدون شک در آینده درباره محمد محمدی بیشتر خواهیم خواند.

همچنین ببینید:

بیوگرافی حسین کلاته بدنساز و همسرش کیست و اهل کجاست

بیوگرافی حسین کلاته بدنساز و همسرش کیست اهل کجاست +عکس و حواشی

بیوگرافی مریم معصومی بازیگر و مربی بدنسازی +همسرش و عکس

خلبانی

محمد محمدی به خلبانی نیز علاقمند است و در رشته خلبانی تحصیل میکند و موفق شده دوره های حرفه ای خلبانی را پشت سر  بگذارد در اینستاگرامش تصویری مربوط به خلبانی خود را به اشترام گذاشته است و میگوید در حال پایان تحثیلات در رشته خلبانی است.

بیوگرافی محمد محمدی قهرمان پرورش اندام کیست +عکس

پیج اینستاگرام محمد محمدی

در اینستاگرام میتوانید با ایدی mohammadf.22 این بدنساز را دنبال کنید که تا این لحظه حدود 51 هزار فالوئر دارد.

کلام آخر

محمد محمدی از جوانان بدنساز و قهرمان پرورش اندام ایران 23 سال سن دارد که نشان دهنده آینده بسیار درخشان این بدنساز ایرانی است اگر شما از بیوگرافی محمد محمدی اطلاعات بیشتری دارید میتوانید در قسمت دیدگاه پایین این صفحه برای ما ارسال کنید.

بیوگرافی محمد محمدی قهرمان پرورش اندام کیست +عکس

قهرمان اوورال بادی کلاسیک 2023

در مسابقات قهرمانی جهان پرورش اندام در رشته اوورال بادی کلاسیک محمد محمدی موفق شد که مدال طلا را به دست اورد در این مسابقات که 27 کشور شرکت کردند و بیشتر آنها نیز به نفرات زیادی حضور داشتند؛ برای مثال عراق با 170 نفر آمده بود محمد محمدی توانست مقام اول را کسب کند و نشان بدهد که در این رشته حسابی کار کرده و همه ورزشکاران عربی و اروپایی را شکست داده است.

هزینه شخصی برای حضور در مسابقات

محمد محمدی در مصاحبه با تسنیم میگوید تمام هزینه‌های بچه‌های پرورش اندام با خودشان است. برخی به عنوان اسپانسر شدن جلو می‌آیند، ولی آنها در اصل ویزیتور می‌خواهند تا اسپانسر. مثلاً می‌گویند هر ماه 500 میلیون مکمل توسط ورزشکار فروخته شود و 5 درصد از آن مبلغ به آن ورزشکار اختصاص پیدا کند که این مسئله وجهه ورزشکار را خراب می‌کند. شرایط در کشورهای دیگر اینگونه نیست. در آنجا هزینه خوراک و پوشاک و باشگاه و زندگی پرداخت می‌شود و فقط ورزش می‌کنند. هر ماه نزدیک به 40،50 میلیون هزینه‌ام است و اگر هر ماه به این اندازه درآمد داشته باشم، فقط با هزینه شکم و بدنم مساوی می‌شود.

احترام نظامی هنگام سرود ملی

محمد محمدی احترام بسیار زیادی برای پرچم و سرود ملی ایران قائل است او میگوید پرچم ایران نماد این خاک و کشور میباشد و متعلق به کسی و در انحصار هیچکش نیست و در همه جای دنیا و حتی تاریخ ایران همینگونه بوده است مالکیت این پرچم متعلق به این مردم بوده و برای ملت ایران است و وقتی به آن احترام میگذارم یعنی به مردم ایران و تاریخ ایرن احترام گذاشته ام و زمانی که سرود ملی پخش میگردد از صمیم قلبم به این سرود احترام میگذارم.

خلبانان نظامی با توجه به مارشالی که روی زمین واقع است دست خود را مقداری جلوتر از کنار پیشانی قرار میدهند بنده نیز به همین خاطر که دوره خلبانی را گذرانده ام علاقمند بودم به همان شکل ارادت خودم را به این پرچم نشان بدهم تا بگویم که در کنار بدنسازی و ورزش خلبان نیز هستم.

وقتی به ایران آمدم فهمیدم که ویدیوی من در شبکه های اجتماعی وایرال شده است و حسابی مورد استقبال مردم قرار گرفته است که از این بابت خیلی خوشحال شدم و میخواهم به مردم بگویم هر کجای جهان این پرچم را نشان بدهید میگویند این پرچم ایران زمین است و کاری با وزیر و رئیس جمهور و فلان مسئول ندارند.

قهرمانی در استان مرکزی برای چندین بار

محمد محمدی نفر اول پرورش اندام استان مرکزی است و چندین بار پیاپی در مسابقات قهرمانی این استان اول شده است و جایگاه نخست را در بدنسازی استان مرکزی به خود اختصاص داده است.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

یک نظر

  1. اطلاعات اشتباهه محمد همشهری ماعه و اهل شهر اسفرورین استان قزوین و مدتی هم توی بدنسازی اسفرورین فعالیت میکرد لطفا متن را اصلاح کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *