بیوگرافی محمد موسوی پژوهشگر دینی کیست +عکس و حواشی

بیوگرافی محمد موسوی پژوهشگر دینی کیست +عکس و حواشی

بیوگرافی سید محمد موسوی پژوهشگر دینی

سید محمد موسوی پژوهشگر دینی میباشد که در زمینه مسائل اجتماعی و اسلامی پژوهش و تحقیق میکند او در سالهای اخیر با رسانه های مختلفی درباره مسائل جوانان و مسائل دینی گفتگو کرده است.

او درباره وضعیت فعلی قوانین کشور و طرز فکر دهه هشتادی ها معتقد است که شرایط به گونه ای باید باشد که نسل جوان بتواند با مسئولین ارتباط برقرار کنند و با هم تعامل داشته باشند.

بیوگرافی محمد موسوی پژوهشگر دینی کیست +عکس و حواشی

سید محمد موسوی معتقد است که دین اسلام احترام بسیار زیادی به زنان گذاشته است و ما باید تلاش کنیم که اسلام را به نسل جوان و دهه هشتادی بشناسیم ما به جای اینکه از واژه “باید” استفاده کنیم بهتر است که با جوانان تعامل داشته باشیم.

او معتقد است روحانیون باید تلاش کنند که با نسل جوان ارتباط دوستانه بگیرند و با آنها رفیق شوند و حرف یکدیگر را بفهمند و یکی از اصول معرفی اسلام دوستی و محبت است که باعث میشود جوانان با اسلام بیشتر اشنا شوند.

سوابق

درباره سوابق سید محمد موسوی پژوهشگری دینی اطلاعات چندانی وجود ندارد و صرفه مصاحبه های او در یوتیوب به چشم میخورد که با چند رسانه داخلی درباره وضعیت جامعه گفتگو کرده است.

 

 

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *