بیوگرافی محمد پارسا (مردان آهنین) کیست و همسرش +عکس

بیوگرافی محمد پارسا (مردان آهنین)

محمد پارسا متولد شهریور ۱۳۷۱ بدنساز و قهرمان پرورش اندام و مردان آهنین اهل شهرستان چابکسر استان گیلان بوده که به عنوان یکی از قوی‌ترین مردان ایران شناخته می‌شود او علاقه بسیار زیادی به ورزش دارد. محمد پارسا در یک خانواده ورزش دوست به دنیا آمده و برادران او همگی اهل ورزش بوده که مشوق اصلی محمد پارسا به سوی ورزش بوده‌اند.

افتخارات محمد پارسا

  • محمد پارسا دارای 5 دوره قهرمانی گیلان است.
  • نائب‌قهرمان و‌ سومی لیفت قدرتی کشور
  • رکوردار لیفت شمال 420kg
  • 8 دوره قویترین مرد شمال
  • 2 دوره فینالیست قویترین مردان کشور
  • پدیده کشور

بیوگرافی محمد پارسا (مردان آهنین) کیست و همسرش +عکس

شروع فعالیت

محمد پارسا در سال ۱۳۸۲ وارد عرصه بدنسازی شده است و علاقه بسیار زیادی به حضور در مسابقات قوی‌ترین مردان ایران و مردان آهنین دارد در سال ۱۴۰۲ به عنوان پدیده ورزش ایران انتخاب شده است و در مسابقات قوی‌ترین مردان ایران به فینال راه پیدا کرد او در سال ۱۴۰۳ در مسابقات مردان آهنی شرکت کرد که آیتم‌های این مسابقه را به موفقیت طی کرده است.

بیوگرافی محمد پارسا (مردان آهنین) کیست و همسرش +عکس

سوابق

محمد پارسا در سال ۹۸ و ۹۹ در مسابقات قوی‌ترین مردان آهنین رتبه‌های سوم و چهارم را کسب کرده است و در سال ۱۴۰۱ موفق شد تا مرحله نیمه نهایی پیش برود.

او ورزش را با ابتدایی‌ترین امکانات آغاز کرد و حالا به عنوان یکی از مدعیان قهرمانی در مسابقات مردان آهنین و قوی‌ترین مردان ایران شناخته می‌شود او می‌گوید هدفش حضور در مسابقات قهرمانی جهان و کسب رتبه در این مسابقات شود.

مسابقات قوی‌ترین مردان کاپ آزاد فرا استانی با عنوان «جام شهدای خمام» عصر جمعه با حضور 14 ورزشکار برگزار و با قهرمانی «محمد پارسا» از باشگاه آریانا خمام در زمین بازار هفتگی، جنب شهرداری این‌شهر پایان یافت.

بیوگرافی محمد پارسا (مردان آهنین) کیست و همسرش +عکس

«محمد پارسا» با 5 دوره قهرمانی گیلان توانست در مجموع با کسب 41 امتیاز مقام نخست را کسب نموده و مجید عباسی، ایمان معینی، احسان رشنو و بنیامین دوبحری به ترتیب مقام‌های دوم تا پنجم را به خود اختصاص دادند. در این رقابت‌ها که به میزبانی خمام برگزار شد، سیدعباس کاظمی «مسئول هیئت بدنسازی خمام» و بابک مهرپور در جمع 12 داور و هیئت ژوری حضوری موفق داشتند.

حضور در مسابقات مردان آهنین

محمد پارسا در مسابقه مردان آهنین 1403 شرکت کرده و امیدوار است که مقام خوبی کسب کند.

زمان پخش برنامه مردان آهنین از شبکه ورزش مشخص شد. به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، برنامه «مردان آهنین» یا «قویترین مردان» روی آنتن شبکه ورزش می‌رود. این برنامه از اول فروردین ۱۴۰۳ هر شب ساعت ۲۰ و تکرار آن ساعت ۱۳ از شبکه ورزش سیما به روی آنتن خواهد رفت.

❤️ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل❤️ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا