بیوگرافی مرسانا خزائی (خزایی) دانش آموز همدانی +عکس و ماجرای فوت

انتشار 24 بهمن 1400 * بیوگرافی مرسانا خزائی (خزایی) دانش آموز همدانی +عکس و ماجرای فوت او را در این صفحه  از مجله شبونه مشاهده نمایید.

بیوگرافی مرسانا خزائی (خزایی) دانش آموز همدانی +عکس و ماجرای فوت

بیوگرافی مرسانا خزائی

مرسانا خزایی دانش اموز اهل همدان 7 ساله بوده که متاسفانه چند روز پیش فوت کرده است ابتدا گفته شد او بر اثر کرونا فوت کرده اما عبدالله جعفری معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش همدان میگوید که گزارشات اولیه بیمارستان میگوید که او بر اثر ایست قلبی فوت کرده است اما بررسی های دقیق تر پزشکی قانون هنوز نیامده و منتظر کالبد شکافی هستیم.

او ادامه داد: مدرسه این محصل از تاریخ‌ ۱۳ بهمن ماه تا ۱۶ بهمن ماه فعال بوده است و در تاریخ ۱۷ بهمن ماه نیز این محصل در کلاسش حضور نداشته و غایب بوده است و در تاریخ ۱۸ بهمن ماه فوت نموده است.

بیوگرافی مرسانا خزائی (خزایی) دانش آموز همدانی +عکس و ماجرای فوت

عبدالله جعفری همچنین گفت اینکه بیمارستان علت فوت را فعلاً ایست قلبی گزارش کرده است ولی پاسخ دقیق پزشک قانونی هنوز ارائه نشده است و نمی‌توان علت فوت این دانش آموز را کرونا دانست.

جعفری در ادامه صحبت‌های خود، تصریح کرد: ضمن همدردی با والدین این دانش آموز برای آنها از خداوند متعال صبر خواستاریم.

معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان همدان خاطرنشان کرد: طی هفته گذشته، جواب تست پی سی آر ۲۹ نفر از دانش‌آموزان استان مثبت شده است و از والدین دانش آموزان درخواست داریم تا نسبت به تزریق واکسن کرونا برای فرزندان خود از طریق مراکز بهداشت و پایگاه‌های سلامت هرچه زودتر اقدام نمایند.

اگر اطلاعات و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده است در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا اینجا کلیک کنید و به مدیر سایت پیام بدهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.