بیوگرافی مریم ابراهیم وند فیلمساز اینستاگرام و علت زندان

مریم ابراهیم وند کیست؟ بیوگرافی مریم ابراهیم وند فیلمساز اینستاگرام و علت 10 سال زندان او را در این بخش از مجله شبونه مشاهده نمایید.

مریم ابراهیم وند کیست؟ بیوگرافی

وی در سال 1370 چشم به جهان گشوده است و یکی از کارگردانها و تهیه کننده ها و مستندسازان با باسقه کشورمان میباشد که تا به حال فیلم های زیادی را کارگرداین و تهیه کنندگی کرده است او در آبان ماه از طرف قوه قایی به 10 سال زندان محکوم شد که واکنش های هنرمندان کشورمان را در پی داشت .

بیوگرافی مریم ابراهیم وند فیلمساز

ساخت فیلم سینمایی خانمْ سادات درباره زندگی یکی از قاریان قران بود که در فاجعه منا به شهادت رسید مهمترین فعالیت هنری این خانم به شما می آید که به گفته خودش به توصیه فرمایشات رهبری ساخته شد .

ثبت نام در انتخابات ریاست جمهوری سال 1386

در انتخابات سال 1386 برای ریاست جمهوری ثبت نام کرد که در نهایت از طرف شورای نگهبان رد صلاحیت گردید .

او با حضورش در انتخابات ریاست جمهوری جنجال زیادی را به راه انداخت و باعث شد که مورد توجه رسانه های کشورمان قرار بگیرد.

بیوگرافی مریم ابراهیم وند فیلمساز

ساخت فیلم شهید حاجی‌حسنی

ابراهیم‌وند درباره نحوه انتخاب بازیگر نقش شهید حاجی‌حسنی کارگر گفت: پس از کاندیدا قرار دادن تعدادی از بازیگران کشورمان در نهایت با امین زندگانی به توافق رسیدیم که به ایفای این نقش بپردازد.

همچنین ببینید: بیوگرافی مریم شیرازی بازیگر و همسرش + اینستاگرام

حافظ 15 جزء از قرآن کریم با انتقاد از عدم حمایت سازمان‌ها و نهادهای مرتبط در ساخت این فیلم ادامه داد: فاجعه منا به قدری دلخراش بود که بدون در نظر گرفتن کمک‌های دولتی تصمیم به ساخت این اثر گرفتم و تاکنون هزینه‌های ساخت این اثر به صورت شخصی بوده است.

بیوگرافی مریم ابراهیم وند فیلمساز

مریم ابراهیم وند درباره بازسازی صحنه‌های این فاجعه گفت: در ساخت این فیلم سعی می‌کنیم صحنه‌های این فاجعه در عربستان را به گونه‌ای بازسازی کنیم که تداعی کننده آن به صورت واقعی باشد و برخی از صحنه‌ها هم به صورت ویژوال افکت است.

این کارگردان کشورمان افزود: برخی دیگر از صحنه‌های این فیلم از طریق مستندات و راش‌های موجود در این باره به تصویرسازی لحظه وقوع این فاجعه می‌پردازد.

بیوگرافی مریم ابراهیم وند فیلمساز

پیج اینستاگرام مریم ابراهیم وند

maryamebrahimvand.official

این خانم کارگردان در اینستاگرامش خود را اینگونه معرفی کرده است نویسنده، تهیه کننده و کارگردان سینما سفیر کتابخوانی ایران در جهان مطالعه روزانه یک جلد کتاب شعر طنز سیاسی تحصیلات:علوم سیاسی

بیوگرافی مریم ابراهیم وند فیلمساز

محکومیت به 10 سال زندان

در 12 آبان ماهخبری در رسانه های کشورمان منتشر شد مبنی بر محکومیت مریم ابراهیم وند به 10 سال زندان که بازتاب گسترده ای در رسانه های کشورمان به وجود آورد

بیوگرافی مریم ابراهیم وند فیلمساز

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @Webmaster_team

....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *