بیوگرافی مستانه مهاجر (همسر سابق پژمان بازغی کیست) +علت طلاق

بیوگرافی مستانه مهاجر (همسر سابق پژمان بازغی) +عکس و فیلم طلاق

مستانه مهاجر کیست و اهل کجاست

مستانه مهاجر تدوینگر و تهیه کننده و کارگردان سینما و تلویزیون می‌باشد او متولد ۱۵ اردیبهشت ۱۳۵۳ بوده و 49 سال سن دارد او اصالتاً تهرانی است او همسر سابق پژمان بازغی بازیگر سینما میباشد که در سال 1384 ازدواج کردند و در سال 1399 طلاق گرفتند انها دارای یک فرزند دختر به نام نفس بازغی میباشند.

 

بیوگرافی

مستانه مهاجر در 15 اردیبهشت 1353 در تهران متولد شد و 49 ساله است او در رشته تدوین تحصیل کرده است و مدرک خود را از دانشگاه سوره اخذ نموده است.

شروع کار

مستانه مهاجر در اوایل سال ۱۳۷۲ کار خود را با تدوین آغاز کرد و موفق شد که توجه کارگردان‌ها و تهیه کننده‌های سینما را به خود جلب کند و برای همکاری با این هنرمند از یکدیگر سبقت بگیرند.

بیوگرافی مستانه مهاجر (همسر سابق پژمان بازغی کیست) +عکس طلاق

مستان مهاجر یکی از بهترین تدوین کننده‌های سینما و تلویزیون ایران است و زمانی که ۱۹ سال سن داشت به صورت حرفه‌ای وارد این عرصه شد.

در سال ۱۳۸۱ اولین فیلمی که توانست تدوین آن را به صورت حرفه‌ای در سینما انجام بدهد فیلم سینمایی آبادان به کارگردانی مانی حقیقی بود سپس با فیلم‌های یک شب و پل سیزدهم گام‌های دیگر خود را برداشت.

مستانه مهاجر تا سال ۱۳۹۵ کار تدوین را انجام می‌داد که مهمترین آثار سینمایی او پل سیزدهم ، کارگران مشغول کارند ، زن‌ها فرشته‌اند ، کلاغ پر ، تسویه حساب ، سوپر استار ، سلام بر عشق و شیش و بش هستند.

بیوگرافی مستانه مهاجر (همسر سابق پژمان بازغی کیست) +علت طلاق

تهیه کنندگی

مستانه مهاجر در سال ۱۳۹۵ با فیلم سینمایی اسرافیل تجربه تهیه کنندگی را هم به دست آورد فیلمی که در آن همسر سابقش پژمان بازغی نیز بازی می‌کرد.

این فیلم توسط آیدا پناهنده کارگردانی شده بود بعد از فیلم اسرافیل موفق شد فیلم‌های نامو و هفته یک بار آدم باش و جاده خاکی را تهیه کنندگی کند.

بیوگرافی مستانه مهاجر (همسر سابق پژمان بازغی کیست) +علت طلاق

کارگردانی

مستان مهاجر در کارنامه هنریش کارگردانی را هم تجربه کرده است فیلم سینمایی جوجه تیغی اولین تجربه حرفه‌ای مستانه مهاجر در سمت کارگردانی بود که علاوه بر کارگردانی تهیه کنندگی این فیلم سینمایی را هم بر عهده داشت در این فیلم حامد کمیلی و پژمان بازغی و پانتا پناهی‌ها و آناهیتا درگاهی و هومن پهناور بازی می‌کردند.

بیوگرافی مستانه مهاجر (همسر سابق پژمان بازغی کیست) +علت طلاق

ازدواج با پژمان بازغی

مستان مهاجر در سال ۱۳۸۴ و در سن ۳۱ سالگی با پژمان بازغی ازدواج کرد ازدواج آنها در حالی رخ داده بود که بازغی در اوایل دوران بازیگرش بود و به گونه‌ای می‌توان گفت آشنایی او با مستان مهاجر سکوی پرتابش به دنیای حرفه‌ای سینما شد.

اختلاف سنی آنها پژمان بازغی دو سال از مستانه مهاجر کوچکتر است حاصل ازدواج آنها یک فرزند دختر به نام نفس بود که در سال ۱۳۸۶ به دنیا آمد.

بیوگرافی مستانه مهاجر (همسر سابق پژمان بازغی کیست) +علت طلاق

ماجرای آشنایی

ماجرای آشنایی آنها در یک جشنواره سینمایی رخ داد و بعد از مدتی رابطه دوستانه در نهایت در سال ۱۳۸۴ به ازدواج ختم شد ازدواج آنها ۱۵ سال به طول انجامید و در سال ۱۳۹۹ از یکدیگر طلاق گرفتند.

ماجرای طلاق

مستانه مهاجر در یک برنامه اینترنتی درباره طلاق از پژمان بازغی می‌گوید که خستگی پژمان را می‌دیده و به او حق داده که بخواهد که جدا شود با این حال بر خلاف ‌هایی زوجهایی که از یکدیگر طلاق می‌گیرند و دیگر دوست ندارند هم را ببینند ما اینگونه نیستیم و رابطه‌مان بیشتر از قبل شده است.

بیوگرافی مستانه مهاجر (همسر سابق پژمان بازغی کیست) +علت طلاق

بیماری سرطان رحم

مستان مهاجر در مصاحبه‌اش اعلام کرد که مبتلا به بیماری سرطان رحم بوده و در حال درمان می‌باشد او می‌گوید که چند ماهی است درگیر سرطان رحم بودم و زیر نظر پزشک هستم که به زودی جراحی خواهم کرد.

همچنین ببینید:

بیوگرافی پژمان بازغی و همسرش مستانه مهاجر و دخترش نفس

فیلم کامل طلاق پژمان بازغی و مستانه مهاجر از زبان خودشان

جوایز

برنده جایزه ششمین جشنواره فیلم شهر برای تهیه‌کنندگی فیلم «مرضیه» ۱۳۹۶[۱] (مهاجر در این بخش جایزه خود را به ناصر فرهودی تقدیم کرد)

بیوگرافی مستانه مهاجر (همسر سابق پژمان بازغی کیست) +علت طلاق

برنده کلوزآپ طلایی از دومین جشنواره فیلم شید برای تهیه‌کنندگی فیلم اسرافیل ۲۰۱۷–۱۳۹۶ (مهاجر در اسفند سال ۹۶ این جایزه را که مهم‌ترین جایزه فعالیت کارنامه‌اش دانست و آن را به موزه برنامه دورهمی اهدا کرد)

برنده جایزه بهترین تهیه‌کنندگی سومین جشنواره فیلم‌های ایرانی کانادا برای فیلم اسرافیل ۱۳۹۶

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *