بیوگرافی ملیکا محمدی فوتبالیست کیست و تصادف و مرگ +عکس و اینستاگرام
ملیکا محمدی بازیکن فوتبال تیم ملی بانوان ایران متولد 9 فروردین 1379 بود که در 3 دی 1402 در جاده بم تصادف کرد و درگذشت.

بیوگرافی ملیکا محمدی فوتبالیست کیست و تصادف و مرگ +فیلم و اینستاگرام

ملیکا محمدی کیست و اهل کجاست

ملیکا محمدی فوتبالیست ملی پوش تیم ملی بانوان ایران و باشگاه خاتون بم متولد ۹ فروردین ۱۳۷۹ در شیراز بود که در ۳ دی ماه ۱۴۰۲ در یک سانحه رانندگی تصادف کرد و در سن ۲۳ سالگی درگذشت او بیش ۶ سال در تیم ملی فوتبال بانوان ایران عضویت داشت و در رده نوجوانان و جوانان و بزرگسالان فوتبال بانوان ایران حضور داشته است.

خاکسپاری در آمریکا

پیکر ملیکا محمدی فوتبالست ملی پوش بعد از تشییع در ورزشگاه حافظیه شیراز به آمریکا فرستاده شد تا در محل زندگی خانواده اش دفن و خاکسپاری شود پدر و مادر این دختر ملی پوش اجازه ندادند که پیکر او در ایران دفن شود و او را به آمریکا منتقل کردند.

در سانحه رانندگی که برای ملیکا محمدی رخ داد و فوت کرد زهرا خواجوی و بهناز طاهرخانی که به ICU رفته بودند به هوش آمدند. بر اساس آخرین اخبار، زهرا خواجوی دچار شکستگی از ناحیه لگن شده است و طاهرخانی نیز دچار ضربه مغزی شده است.

ویدیویی از مصاحبه ملیکا محمدی را در ادامه مشاهده میکنید:

بیوگرافی ملیکا محمدی

 • نام اصلی : ملیکا محمدی
 • سن : 9 فروردین 1379
 • محل تولد: شیراز
 • حرفه : فوتبالیست
 • پست: هافبک
 • باشگاه: خاتون بم
 • شروع ورزش: 1389 تا 1402
 • قد ملیکا محمدی : 171 سانتیمتر
 • درگذشت : 3 دی 1402
 • علت مرگ : سانحه رانندگی
 • محل تصادف: جاده بم
 • محل دفن: شیراز

ملیکا محمدی بازیکن فوتبال تیم ملی بانوان ایران در ۹ فروردین ۱۳۷۹ به دنیا آمده بود و از همان دوران کودکی علاقه زیادی به فوتبال داشت  زمانی که کودک بود به همراه خانواده‌اش به آمریکا رفتند مدتی در آمریکا زندگی کرد و فوتبال خود را زیر نظر بهترین مربیان آمریکایی دنبال کرد و موفق شد در چند آکادمی فوتبال آمریکا بازی کند.

بیوگرافی ملیکا محمدی فوتبالیست کیست و تصادف و مرگ +عکس و اینستاگرام

رفته رفته تیم‌های معتبر آمریکایی برای جذب این بازیکن به او پیشنهاد دادند و حتی در آستانه حضور در لیگ حرفه‌ای آمریکا قرار گرفته بود.

بیوگرافی ملیکا محمدی فوتبالیست کیست و تصادف و مرگ +عکس و اینستاگرام

سوابق

به گزارش مجله شبونه – ملیکا محمدی فوتبالش را از آمریکا شروع کرد و در آکادمی فوتبال یونایتد در آمریکا موفق شد پیشرفت بسیار چشمگیری داشته باشد تا حدی که چند باشگاه آمریکایی به او پیشنهاد داده بودند

در بیوگرافی این فوتبالیست میخوانید که با توجه به شرایط شغلی پدرش به ایران بازگشتند و در لیگ برتر فوتبال ایران کار خود را ادامه داد ملیکا محمدی در رده نوجوانان و جوانان فوتبال ایران حضور داشته است و در تیم بزرگسالان نیز عضویت داشت او در سال ۱۴۰۱ به تیم خاتون بم پیوست.

همچنین ببینید:

بعد از دعوت شدنش به تیم ملی بود که در ایران ماندگار شد و برای تیم‌های سپاهان و خاتون بم توپ زد.

بیوگرافی ملیکا محمدی فوتبالیست کیست و تصادف و مرگ +عکس و اینستاگرام

تصادف و مرگ

در سوم دی ماه 1402 ملیکا محمدی در حالی که به همراه دو تن از هم تیمی‌هایش به نام بهناز طاهرخانی و زهرا خواجویی در حال حرکت به شهرستان بم بودند در دوراهی باغ چمک دچار حادثه رانندگی شدند و متاسفانه ملیکا محمدی در همان لحظه فوت کرد و بهناز طاهرخانی و زهرا خواجویی مجروح شده و به بیمارستان دانشگاه علوم پزشکی بم منتقل شدند.

بیوگرافی ملیکا محمدی فوتبالیست کیست و تصادف و مرگ +عکس و اینستاگرام

پیج اینستاگرام

در اینستاگرام میتوانید پیج زنده یاد ملیکا محمدی را با آیدی mellllllik دنبال کنید.

ماجرای تصادف

به گزارش رئیس اورژانس بیمارستان دانشگاه علوم پزشکی بم این تصادف ساعات بامدادی امروز در ۵ کیلومتری شهر بم رخ داده است این خودرو یک دستگاه تیبا سفید رنگ بوده که به نظر می‌رسد  تاکسی‌های اینترنتی بوده است و راننده آن یک مرد بوده که او هم مجروح شده است.

ایمان فرزین، قائم مقام باشگاه فوتبال خاتون بم در مورد جزئیات این حادثه دلخراش به ایسنا گفت:

این بازیکنان شام جایی دعوت بودند و شب در حال بازگشت به هتل محل اقامت خود در بم بودند. در مسیری که ۱۰ دقیقه بیشتر نبوده گویا راننده خوابش می‌برد و خودرو چپ می‌کند.
او ادامه داد

خودشان رانندگی نمی‌کردند و ماشین می‌گیرند تا به هتل برگردند که بعد از چپ کردن ماشین، متاسفانه ملیکا فوت می‌کند.
فرزین در مورد وضعیت بهناز طاهرخانی که گفته شده در کما است، گفت:

سطح هوشیاری او بالاتر آمده و امیدواریم بهتر شود. زهرا خواجویی دروازه‌بان تیم ملی فوتبال زنان نیز دچار شکستگی لگن شده و در بخش بستری است. همچنین راننده خودرو مشکل خاصی نداشته و ترخیص شده است.

صحبت های خواهر ملیکا محمدی

خواهر ملیکا محمدی از بازگشت خانواده محمدی از آمریکا به ایران خبر داد و گفت خانواده ام مقیم آمریکا هستند و حالا با کوله باری از غم و قصه از امریکا به سوی ایران حرکت میکنند تا برای تشییع میلیکا حضور پیدا کنند.

چند ساعت از مرگ دلخراش و دردناک ملیکا محمدی، مدافع تیم ملی ایران، می‌گذرد و حالا خانواده او درحال سفر به ایران هستند تا مراسم تشییع این ستاره را در شیراز برگزار کنند.

آیدا محمدی، خواهر ملیکا گفت: در فرودگاه هستیم الان و فردا ظهر به ایران خواهیم رسید. حال هیچکدام ما خوب نیست و تنها درخواستم این است که برای آرامش پدر و مادرم دعا کنید.

بیوگرافی ملیکا محمدی فوتبالیست کیست و تصادف و مرگ +فیلم و اینستاگرام

آیدا که به همراه ملیکا، دو فرزند خانواده محمدی هستند می‌گوید: ۱۰ سال از ملیکا بزرگ‌تر هستم، اما همه چیزی که در زندگی دارم را از او یاد گرفته‌ام. ملیکا لحظه‌ای برای حرف مردم زندگی نکرد. او کسی بود که از لحظه به لحظه زندگی‌اش لذت برد و به هر چیزی که دلش می‌خواست رسید. نتوانستیم و نخواستیم که مانع او باشیم، او برای رسیدن به هدفش که پیراهن تیم ملی بود به ایران سفر کرد و ما در آمریکا ماندیم.

آیدا محمدی در ادامه درحالی‌که لحظه‌ای آرام و قرار نداشت گفت: مرگ ملیکا را باور نمی‌کنیم. خواهر قوی و جسور من برای زندگی امید داشت، آرزو داشت، اما هیچ حسرتی نداشت. تنها دلخوشی‌ام این است که در این عمر کوتاهش واقعا زندگی کرد…

آیا ملیکا محمدی همسر داشت؟

خیر ملیکا محمدی مجرد بوده و ازدواج نکرده بود خانواده اش در آمریکا زندگی میکردند و او به علت حس میهن دوستی به ایران آمده بود تا برای تیم ملی ایران بازی کند.

بازی فوتبال با پسرها

ملیکا محمدی میگفت: وقتی ایران بودم فوتبال را از 7 یا 8 سالگی با بازی در کوچه شروع کردم و با پسرها بازی می کردم و این تا زمانی که به آمریکا هم رفتم ادامه داشت و در کنارش در آمریکا به کلاس فوتبال هم می رفتم ولی با پسرها هم زیاد فوتبال بازی می کردم.

از آن جایی که بازی پسرها بیشتر با سرعت و قدرتی است این دلیل علاقه من به سبک فوتبال قدرتی شد.

فوتبالیست مورد علاقه

زمانی که در دفاع راست بازی می کرد دنی آلوز الگوی وی بود و در پست هافبک دفاعی هم از جنارو گتوزو الگوبرداری می کرد و بیشتر سبک بازی فیزیکی را دوست داشت و تیم فوتبال مورد علاقه اش تیم فوتبال بارسلونا بود.

تصاویر تشییع پیکر ملیکا محمدی در شیراز

تصاویر تشییع پیکر ملیکا محمدی در شیراز

ملیکا محمدی بازیکن 23 ساله تیم ملی فوتبال زنان ایران و باشگاه خاتون بم بامداد یکشنبه در جریان حادثه رانندگی درگذشت. دوشنبه پیکر او در حضور اعضای خانواده، دوستان، ورزشکاران و مسئولان دور زمین چمن ورزشگاه فجر بم گردانده و تشییع شد. پیکر او به شیراز منتقل شده تا فردا مراسم تشییع او در این شهر برگزار شود.

تصاویر تشییع پیکر ملیکا محمدی در شیراز وداع هم تیمی های ملیکا محمدی با پیکر او
تصاویر تشییع پیکر ملیکا محمدی در شیراز

مراسم تشییع ملیکا محمدی در ورزشگاه حافظیه شیراز

مراسم بدرقه ملیکا محمدی ظهر امروز به میزبانی ورزشگاه فجر بم و با حضور بازیکنان و کادر فنی خاتون و جمعی از همبازیان او در تیم ملی برگزار شد.

بعد از برگزاری مراسم بدرقه، پیکر ملیکا محمدی قرار است عصر پنجشنبه 7 دی 1402 به شیراز منتقل شود و فردا مراسم تشییع او در شیراز برگزار خواهد شد.

مراسم تشییع ملیکا محمدی در ورزشگاه حافظیه شیراز

روزنامه شرق نوشت:سعید عزت‌اللهی، یکی از دریافت‌کنندگان حواله واردات خودرو، با حضور در یکی از برنامه‌های شبکه سه صداوسیما، به‌جای صحبت از شرایط تیم ملی، خود را نماینده بازیکنانی معرفی کرد که حواله واردات خودرو دریافت کرده‌اند و دقایق زیادی از حضورش در این برنامه را به ارائه دغدغه شخصی خود و هم‌قطارانش اختصاص داد.

مراسم تشییع ملیکا محمدی در ورزشگاه حافظیه شیراز

او که هم‌اکنون در لیگ کشور دانمارک شاغل است، صدها کیلومتر سفر کرده تا در تلویزیون دولتی، رسانه‌های کشور را به «شیطنت» و مردم را به «ناآگاهی» متهم کند.

وی با تأکید بر اینکه اعضای تیم ملی فوتبال از جنس مردم هستند و مشکلات را با پوست و گوشت خود احساس می‌کنند، این اتهامات را بدین شکل طرح کرد: «از آن‌جایی که مردم ایران احساسی هستند، بعضی از رسانه‌ها با شیطنت خود طوری خبر را منتشر کردند که ماجرا برای مردم نامفهوم بماند. بسیاری از مردم هنوز تصور می‌کنند که بازیکنان از رانتی استفاده کرده‌اند یا چیزی را مجانی گرفته‌اند.».

مراسم تشییع ملیکا محمدی در ورزشگاه حافظیه شیرازمراسم تشییع ملیکا محمدی در ورزشگاه حافظیه شیراز

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

❤️ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل❤️ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *