بیوگرافی مهدی فیاضی داماد زاکانی +شغل و سوابق و عکس

بیوگرافی مهدی فیاضی داماد زاکانی +شغل و سوابق و عکس

بیوگرافی مهدی فیاضی داماد زاکانی

مهدی فیاضی متولد دهه 60 بوده و دارای لیسانس مهندسی الکترونیک میباشد او همچنین فوق لیسانس  mba دارد مهدی فیاضی ۱۵ سال سابقه معلمی و معاونت و مدیریت در ۱۰ مدرسه شهر تهران را در کارنامه اش دارد.

او همچنین مدتی ریاست حوزه سازمان آموزش و پرورش شهر تهران بوده است وی در سالهای ۸۷ و ۸۸ مشاور علمی و فرهنگی معاونت پرورشی وزارت آموزش و پرورش بوده است.

مهدی زاکانی در سال 1400 به عنوان «رییس مرکز امور بین الملل و مدارس خارج از کشور»، منصوب شد.

مهدی فیاضی کیست

مهدی فیاضی متولد دهه شصت بود و مهندسی الکترونیک خوانده است و در حال حاضر توانست فوق لیسانس mba را دریافت کند

بیوگرافی مهدی فیاضی داماد زاکانی +سوابق و تحصیلات و اینستاگرام

مهدی فیاضی داماد علیرضا زاکانی شهردار تهران می باشد در حال حاضر رئیس مرکز امور بین الملل و مدارس خارج از کشور شده است قبل از او میترا تیموری این سمت را بر عهده داشت که در نهایت مهدی فیاضی جایگزین او شده است

سوابق

در زمان حضور یوسف نوری در معاونت توسعه و مدیریت و برنامه ریزی منابع ، او به استخدام آموزش و پرورش شد و در تهران کار خود را آغاز کرد.

از سوابق اجرایی او می توان به ۱۵ سال سابقه معلمی و معاونت و مدیریت در ده مدرسه تهران اشاره کرد و همچنین رئیس حوزه ریاست سازمان آموزش و پرورش در سال ۱۳۸۷ و ۸۸ بوده است.

بیوگرافی مهدی فیاضی داماد زاکانی +سوابق و تحصیلات و اینستاگرام

از دیگر سوابق میتوان به مشاور علمی و فرهنگی معاونت پرورشی وزارت آموزش و پرورش در سال ۱۳۸۹ و ۹۴ داشت

از جمله سوابق سوابق و مسئولیت های اجرایی مهدی فیاضی می توان به پانزده سال سابقه معلمی و معاونت و مدیریت در ۱۰ مدرسه شهر تهران، ریاست حوزه ریاست سازمان آموزش و پرورش شهر تهران در سال های ۱۳۸۷ شمسی و ۱۳۸۸ شمسی و مشاور علمی و فرهنگی معاونت پرورشی وزارت آموزش و پرورش در سال های ۱۳۸۹ شمسی و ۱۳۹۰ شمسی اشاره کرد.

زمانی مورد توجه قرار گرفت که عبدالرضا زاکانی پدر همسر او به عنوان شهردار تهران منصوب شد و بعد از آن هر سمتی که بر عهده ی فیاضی گذاشته شد به عنوان پارتی‌بازی قلمداد شد و مورد توجه رسانه‌ها قرار گرفت.

همچنین ببینید

بیوگرافی حسین حیدری داماد زاکانی و همسر مریم زاکانی +سوابق و عکس

واکنش زاکانی به حواشی

زاکانی گفت: نان خیلی‌ها در زدن آدم‌هاست،هنوز کارمان شروع نشده دارند مارا تخریب می‌کنند البته خیلی حوصله جواب دادن به این‌ها را نداریم و کار خودمان را می‌کنیم. شهردار تهران در جمع دانشجویان دانشگاه تربیت مدرس به مناسبت روز دانشجو گفت: بین مهاجرت و فرار مغزها تفاوت وجود دارد، فرار مغزها به علت کم کاری ما مسئولان انجام می‌شود.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *