بیوگرافی مهدی محسن نژاد کشتی گیر از خوزستان تا تیم ملی + سوابق و عکس

بیوگرافی مهدی محسن نژاد کشتی گیر از خوزستان تا تیم ملی + سوابق و عکس

مهدی محسن نژاد کیست و اهل کجاست

مهدی محسن‌ نژاد کشتی گیر در ۱۸ آذر ۱۳۷۷ در شهر بهبهان استان خوزستان متولد شده است عضو تیم ملی کشتی فرنگی ایران میباشد که در وزن ۶۰ کیلوگرم برای تیم ملی ایران کشتی فرنگی روی تشک می رود.

او کشتی گیر فرنگی کار ایرانی است که در دسته ۶۰ کیلوگرم شرکت می کند.

بیوگرافی مهدی محسن نژاد کشتی گیر از خوزستان تا تیم ملی + سوابق و عکس

قهرمانی کشتی آسیا

مدال برنز – جایگاه سوم دهلی نو ۲۰۲۰ ۶۰ ک‌گ
مدال نقره – جایگاه دوم آلماتی ۲۰۲۱ ۶۰ ک‌گ
مدال نقره – جایگاه دوم اولان‌باتور ۲۰۲۲ ۶۰ ک‌گ
قهرمانی کشتی زیر ۲۳ سال جهان
مدال برنز – جایگاه سوم بخارست ۲۰۱۸ ۶۰ ک‌گ
مدال برنز – جایگاه سوم بوداپست ۲۰۱۹ ۶۰ ک‌گ
مدال نقره – جایگاه دوم بلگراد ۲۰۲۱ ۶۰ ک‌گ

بیوگرافی مهدی محسن‌ نژاد

مهدی محسن نژاد متولد ۱۸ آذر ۱۳۷۷ در بهبهان، استان خوزستان کشتی گیر فرنگی کار و عضو تیم ملی کشتی فرنگی ایران است که در وزن ۶۰ کیلوگرم برای تیم ملی کشتی فرنگی ایران روی تشک می رود. او ۲۴ سال سن دارد و در طول مسیر فعالیت های ورزشی خود در کشتی فرنگی، ۶ مدال برنز و نقره را کسب کرده است.

بیوگرافی مهدی محسن نژاد کشتی گیر از خوزستان تا تیم ملی + سوابق و عکس

مهدی محسن نژاد، کشتی گیر بهبهانی، در مسابقات قهرمانی کشتی زیر ۲۳ سال جهان ۲۰۲۲ در وزن ۶۷ کیلوگرم، در دیدار پایانی مقابل گاگیگ سنجویان از فرانسه، نخست ۷ امتیاز یه حریف واگذار کرد و در ادامه با نتیجه ۱۷ بر ۷ به پیروزی رسید، و به مدال طلا دست یافت.

همچنین ببینید:

بیوگرافی دانیال سهرابی کشتی گیر اهل کجاست +خانواده
بیوگرافی ناصر علیزاده کشتی فرنگی و اهل کجاست +سوابق
بیوگرافی ایمان محمدی کشتی گیر اهل کجاست +سوابق

سوابق

محسن نژاد کشتی را از نوجوانی زیر نظر مربیان برجسته آغاز کرد و حالا یکی از کشتی گیران اهل خوزستان است که توانسته به تیم ملی کشتی فرنگی ایران، راه یابد. او در وزن ۶۰ کیلوگرم مسابقات قهرمانی زیر ۲۳سال جهان در سال ۲۰۱۷ شرکت کرد و به مدال برنز رسید.

بیوگرافی مهدی محسن نژاد کشتی گیر از خوزستان تا تیم ملی + سوابق و عکس

همچنین مهدی محسن‌نژاد در رقابت‌های قهرمانی زیر ۲۳ سال جهان ۲۰۱۹ نیز همانند سال ۲۰۱۷ در مکان سوم وزن ۶۰ کیلوگرم ایستاد. وی در این رقابتها سوزوکی از ژاپن را با حساب ۱۰ بر صفر شکست داد اما در رقابت دوم برابر آرمن ملیکیان از ارمنستان با نتیجهٔ ۴ بر صفر شکست خورد و با توجه به حضور نمایندهٔ ارمنستان در رقابت پایانی، محسن‌نژاد شانس رقابت برای کسب مدال برنز را به دست آورد. وی برای کسب مکان سوم ابتدا ۸ بر صفر مارتین ولیف از بلغارستان را شکست داد و سپس کریستین کچکمتی از مجارستان را با نتیجهٔ ۹ بر ۵ مغلوب کرد و به جایگاه سوم و مدال برنز دست یافت.

بیوگرافی مهدی محسن نژاد کشتی گیر از خوزستان تا تیم ملی + سوابق و عکس

سیف اله محسن نژاد پدر پهلوان مهدی محسن نژاد درپیامی ضمن تبریک دریافت مدال نقره مهدی محسن نژاد وسهمیه المپیک به کشورعزیزمان ایران اسلامی طی پیامی از احادمردتقدیر وتشکر کرد که متن پیام به شرح ذیل هست:

((هوالقوی))
قهرمانان واقعی شهیدان انقلابند

باسلام وعرض ادب واحترام از همه شما بزرگوران و ازهمراهی کلیه پهلوانان، قهرمانان، ، اهالی ورزش، مسئولین محترم فرهنگی ورزشی سراسر ایران، دوستان، آشنایان، همکاران، فامیل و بستگان، نهادها و سازمان ها و ادارات که با اون شور واشتیاق وصمیمت که نشان از غیرت شرافتمندانه همه شما بزرگواران می باشد وتوانستیدفرزند خود پهلوان مهدی محسن نژاد را تشویق ،حمایت ومورد لطف و دعای خیر خودتان قرار دهید صمیمانه تقدیروتشکر می کنم و خاضعانه ترین سپاس ها و نیکوترین دعاهای خیر خود را نثارتان می کنم و امید است در ایامی به دور از رخت این بیماری منحوس کرنا،وآرزوی سلامتی وتندرستی همیشگی شمابزرگواران بر خوان شادی همگی شما پاسخگوی خوبی هایتان باشم.وبه امید خدا ازهمه شما بزگواران ومسولین محترم استدعا دارم که همه پهلوانان وقهرمانان ملی را از هر لحاظ حمایت ونگذارید اجحافی در حق آنها شود .

 

 

درخش مهدی محسن نژاد برابر کشتی‌گیر آمریکاییبیوگرافی مهدی محسن نژاد کشتی گیر از خوزستان تا تیم ملی + سوابق و عکس

مهدی محسن نژاد در مرحله یک شانزدهم نهایی وزن ۶۰ کیلوگرم مسابقات کشتی فرنگی قهرمانی جهان ۲۰۲۳، مقابل حافظ‌اف آمریکایی با نتیجه ۷ بر صفر به پیروزی رسید و راهی یک‌هشتم شد.

اینستاگرام مهدی محسن نژاد

آیدی اینستاگرام مهدی محسن‌نژاد با نشانی @mehdi mohsen nejad فعال است که می توانید مسابقات و عکس ها و آلبوم تصاویر وی را در صفحه شخصی اش مشاهده کنید.

بیوگرافی مهدی محسن نژاد کشتی گیر از خوزستان تا تیم ملی + سوابق و عکس بیوگرافی مهدی محسن نژاد کشتی گیر از خوزستان تا تیم ملی + سوابق و عکس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *