بیوگرافی مولوی فتحی محمد نقشبندی امام جمعه راسک کیست

بیوگرافی مولوی فتحی محمد نقشبندی امام جمعه راسک کیست

بیوگرافی

مولوی فتحی محمد نقشبندی امام جمعه شهرستان راسک واقع در استان سیستان و بلوچستان می‌باشد که در ماه‌های گذشته صحبت‌ها و ادعاهای تندی به نظام جمهوری اسلامی داشته که باعث تحریک مخالفان امنیت و آرامش کشور شده است او یک سالی است که به عنوان امام جمعه اهل سنت شهرستان راستک فعالیت می‌کند.

بیوگرافی مولوی فتحی محمد نقشبندی امام جمعه راسک کیست

علت دستگیری

مولوی فتحی محمد نقشبندی بنا به گفته دادگستری سیستان و بلوچستان در خطبه‌های نماز جمعه و جلساتی که در ماه‌های اخیر برگزار می‌کرده علیه نظام سخنرانی کرده است که دروغ بوده و هیچ گونه مدرکی برای اثبات صحبت‌های خود نداشته است.

این صحبت‌ها باعث می‌شده جوانانی که در جلسات سخنرانی او حضور پیدا می‌کردند احساسی شده و مرتکب رفتارهای مجرمانه علیه امنیت کشور شوند.

دادگستری سیستان و بلوچستان همچنین گفته است که بارها به محمد نقش‌بندی با ادبیات ارشادی و صمیمانهتذکر دادیم که آرد در آسیاب دشمن نریزد و برای صحبت‌هایی که می‌کند تحقیقات لازم را انجام بدهد اما متاسفانه با پافشاری بر مواضع اشتباه خود در مسیر رسانه‌های معاند قدم می‌گذاشت و باعث می‌شد جوانان تحریک شوند.

بیوگرافی مولوی فتحی محمد نقشبندی امام جمعه راسک کیست

در نهایت بعد از اینکه مولوی فتحی محمد نقش بندی بر روی گفتار اشتباه خود پافشاری داشت به دلیل تشویش اذهان عمومی از طریق سخنرانی دروغ با تهمت و افترا به نظام و اقدام علیه امنیت ملی دستگیر شود.

همچنین ببینید

سحر قناعت بازیگر هتاک به رهبر انقلاب در برنامه پدر خوانده +عکس

بیوگرافی محمد مسعودیان فر در صدا و سیمای گیلان کیست +عکس

پشت پرده اخراج بهروز بینشیان گوینده خبر از صدا و سیما +واکنش ها

راسک کجاست؟

شهرستان راسک یکی از شهرستان‌های استان سیستان و بلوچستان ایران است.این شهرستان پیش از جدا شدن بخش سرباز، به عنوان شهرستان سرباز شناخته می‌شد و پس از جدا شدن آن، همان نام راسک را به خود گرفت.

شهرستان راسک در جنوب استان سیستان و بلوچستان است؛این شهرستان از جنوب با شهرستان دشتیاری از شمال با شهرستان سرباز از شرق با پاکستان و از غرب با شهرستان قصرقند همسایه است.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *