بیوگرافی میراسلاو اسلاوو مهاجم اوکراینی تیم پدیده

بیوگرافی میراسلاو اسلاوو مهاجم اوکراینی تیم پدیده (پیج اینستاگرام بازیکن خارجی تیم پدیده مشهد) را در ادامه این بخش از مجله شبونه مشاهده نمایید.

بیوگرافی میراسلاو اسلاوو

وی در پایتخت کشور اوکراین یعنی شهر کیف به دنیا امده است و متولد 8 سپتامبر 1990 میباشد که در حال حاضر 29 -30 سال سن دارد.

بیوگرافی میراسلاو اسلاوو بازیکن اوکراینی پدیده شهر خودرو (پیج اینستاگرام)

او از فوتبالیست های حرفه ای اهل اوکراین بوده که در پست مهاجم بازی میکند.

از کودکی تا کنون

وی زمانی که کودک بود به همراه خانواده اش به کشور اتریش مهاجرت کردند و در انجا به مدرسه فوتبال رفت و مربیانش وقتی مهارت و استعداد بسیار بالای او را در فوتبال دیدند وی را به تیم نوجوانان وین فرستادند و حضور موفق و خوب میراسلاو اسلاوو باعث شد که به تیم جوانان وین راه پیدا کند و روز به روز پیشرفت های چشمگیری داشته باشد.

بیوگرافی میراسلاو اسلاوو بازیکن اوکراینی پدیده شهر خودرو (پیج اینستاگرام)

شروع فوتبال حرفه ای میراسلاو اسلاوو

او در سال 2008 به صورت رسمی فوتبال حرفه ای خود را با تیم بوردو آغاز کرده و بعد از 13 بازی برای این تیم ول بودن گل زده به تیم آنژی ماخاچکالا روسیه رفت

بازی های خیلی خوب وی در این لیگ های روسیه و اوکراین باعث شد که در نهایت به تیم ملی اوکراین دعوت شود.

بیوگرافی میروسلاو اسلاوو مهاجم اوکراینی تیم پدیده (پیج اینستاگرام بازیکن خارجی)

بازی های ملی میراسلاو اسلاوو

میروسلاو در همه رده های سنی تیم ملی اوکراین بازی کرده است

او در سال 2006 در نوجوان اوکراین بازی کرد و در سال 2008 در تیم جوانان این تیم به میدان رفت و در سال 2010 دربه تیم ملی بزرگسالان دعوت شد و یک بازی ملی دارد.

پیوستن به تیم پدیده مشهد

 با وجود جدایی یحیی گل محمدی از شهر خودرو و پیوستن وی به پرسپولیس، مشهدی ها توانسته اند در بازار نقل و انتقالات نیم فصل بازیکنان مدنظر خود را جذب کنند.

بیوگرافی میروسلاو اسلاوو مهاجم اوکراینی تیم پدیده (پیج اینستاگرام بازیکن خارجی)

به گزارش سایت رسمی باشگاه فرهنگی‌ورزشی شهرخودرو خراسان، مهاجم اوکراینی مد نظر اين باشگاه ظهر امروز وارد ایران شد و با حضور در دفتر مجموعه شهرخودرو در تهران، پس از مذاکره با دکتر فرهاد حمیداوی، مالک باشگاه شهرخودرو، قراردادی داخلی را به امضا رساند.

میراسلاو اسلاوو قرار است فردا صبح راهی ایفمارک ‌شود تا تست‌های نهایی پزشکی را انجام دهد.

اين بازيكن پس از ایفمارک، راهی مشهد خواهدشد تا قراردادش را به صورت رسمي امضا و در تمرینات تیم شهرخودرو خراسان حاضر شود. اين مهاجم ٢٩ ساله در لیگ های دانمارک،لتونی، امارات، فرانسه، اتریش و اوکراین بازي كرده است و سابقه حضور در دوره ليگ اروپا را نيز دارد.

بیوگرافی میراسلاو اسلاوو مهاجم اوکراینی تیم پدیده (پیج اینستاگرام بازیکن خارجی)

به گزارش “ورزش سه”، مهاجم اوکراینی مد نظر این باشگاه ظهر امروز وارد ایران شد و با حضور در دفتر مجموعه شهرخودرو در تهران، پس از مذاکره با دکتر فرهاد حمیداوی، مالک باشگاه شهرخودرو، قراردادی داخلی را به امضا رساند.

میراسلاو اسلاوو قرار است فردا صبح راهی ایفمارک ‌شود تا تست‌های نهایی پزشکی را انجام دهد.

این بازیکن پس از ایفمارک، راهی مشهد خواهدشد تا قراردادش را به صورت رسمی امضا و در تمرینات تیم شهرخودرو خراسان حاضر شود.

اگر تصاویر و یا اطلاعاتی در این صفحه غلط است در قسمت دیدگاه (پایین هر صفحه) آن را اعلام کنید تا حذف و اصلاح شود و یا در تلگرام اطلاعات جامع تری ارسال کنید. آی‌دی مدیر در تلگرام: Webmaster_team@

....

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *