بیوگرافی میلاد خدایی همسر ریحانه پارسا کیست +عکس و ماجرای ازدواج

بیوگرافی میلاد خدایی همسر ریحانه پارسا کیست +عکس و ماجرای ازدواج

بیوگرافی میلاد خدایی و همسر ریحانه پارسا کیست با عکس و ماجرای ازدواج انها را در این صفحه ببینید.

بیوگرافی میلاد خدایی

میلاد خدایی یکی از بلاگرهای اینستاگرامی بوده که در فضای مجازی فعالیت دارد او در ترکیه دارای بنگاه خرید و فروش خانه و ویلا میباشد و چند سالیست در ترکیه فعالیت میکند بسیاری از چهره های سرشناس ایرانی در ترکیه با مراجعه به او خانه و ویلا رهن و اجاره میکنند و از این رو با بسیاری از چهره های سرشناس همکاری میکند.

بیوگرافی میلاد خدایی همسر ریحانه پارسا کیست +عکس و ماجرای ازدواج

اما به نظر می‌رسد که شغل پیشین او در ایران آرایشگری بوده باشد. علت هم این است که او در صفحه اینستاگرام اش تصویری از امیر قلعه نویی منتشر کرده و نشان می‌دهد که مشغول پیرایش او است.

شغل میلاد خدایی

میلاد خدایی از طریق خرید و فروش و رهن و اجاره ویلا درامد بسیار زیادی دارد و همچنین در اینستاگرام تبلیغات فعالیت های تجاری او بسیار گسترده است.

بیوگرافی میلاد خدایی همسر ریحانه پارسا کیست +عکس و ماجرای ازدواج

با توجه به قوانین خاص ترکیه مبنی بر اینکه هر کسی در این کشور دارای خانه باشد میتواند اقامت دائم بگیرد بسیاری از چهره های سرشناس بر گرفتن اقامت در ترکیه به سراغ میلاد خدایی میروند و او برایشان خانه تهیه میکند .

میلاد خدایی موسس هلدینگ سیزده در ترکیه است که شامل سالن زیبایی سیزده و مدیر مسئول مجله سیزده fibo.thirteen و همچنین مدیر آکادمی سیزده در ترکیه می باشد. او مدیر هنری و تصویری و موسس هلدینگ سیزده است که ریجانه پارسا به تازگی با مجله مدل و فشن سیزده با مدیریت ایشان همکاری کرده است و به عنوان مدل در این بخش مشغول فعالیت است.

بیوگرافی میلاد خدایی همسر ریحانه پارسا کیست +عکس و ماجرای ازدواج

تجارت در ترکیه و خرید و فروش خانه در این کشور توسط ایرانیها امار بسیار زیادی دارد البته ناگفته نماند که ترکیه مالیات زیادی از خریداران خارجی خانه در این کشور میگیرد و یکی از راه های درامدزادیی ترکیه به شمار می آید پس کسانی که در ترکیه خانه خریداری میکنند باید فکر مالیات سرسام آور آن نیز باشند.

بیوگرافی میلاد خدایی و همسر ریحانه پارسا کیست +عکس و ماجرای ازدواج

اوایل هفته بود که سام درخشانی بازیگر سرشناس کشورمان در یک گفت و گوی تلفنی از مهاجرت ریحانه پارسا خبر داد. وی گفت: ریحانه در حال حاضر در کشور ترکیه زندگی می‌کند، او این تصمیم را به یکباره گرفت و همه ما را غافلگیر کرد.
ریحانه پارسا، بازیگر ۲۱ ساله «پدر» و «خوب بد جلف ۲» که سال گذشته فیلم کوتاه «شب» را نیز کارگردانی کرده بود، برای مشارکت در ساخت فیلم «زمان» از ایران مهاجرت کرد.
سام درخشانی همچنین درباره مهاجرت ریحانه پارسا گفت: “من به ریحانه پارسا توصیه کردم که پل‌های پشت سر خود را خراب نکند، تا دوباره به کشور بازگردد، البته او هنوز تصمیم قطعی نگرفته اند.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.