بیوگرافی ناصر میرواحدی رئیس سابق فدراسیون کشتی کیست +علت فوت

بیوگرافی ناصر میرواحدی رئیس سابق فدراسیون کشتی +علت فوت

بیوگرافی ناصر میرواحدی

بیوگرافی ناصر میرواحدی متولد ۱۳۲۹ در تهران بوده در دهه 60 به عنوان رئیس فدراسیون کشتی فعالیت می‌کرد او از کشتی گیران سابق تیم ملی ایران بود که در سن ۷۴ سالگی در ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ بر اثر بیماری در فرانکفورت آلمان درگذشت ایشان پهلوان سابق ایران بوده و فعالیت‌های زیادی در عرصه کشتی کرده بود و خدمات زیادی ارائه داد.

بیوگرافی ناصر میرواحدی رئیس سابق فدراسیون کشتی کیست +علت فوت

سوابق

ناصر میراحدی در دهه ۶۰ رئیس و دبیر فدراسیون کشتی ایران بوده است او همچنین در مسابقات پهلوانی کشور توانسته بود که نایب قهرمانی را از آن خود کند و در دوران کشتی خود نایب قهرمانی کشتی آزاد کشور را به دست آورده بود او دارنده مدال طلا نیز در آسیا می‌باشد.

علت فوت

سید ابوالفضل میرواحدی یا ناصر میرواحدی بعد از مدتی که به بیماری گوارشی مبتلا بود برای درمان راهی آلمان شد و بعد از گذشت چند روز بستری در بیمارستان فرانکفورت آلمان در نهایت در ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ درگذشت.

سید ابوالحسن (ناصر) میرواحدی رئیس سابق فدراسیون کشتی و پهلوان سابق ایران حدود دو ماه در بیمارستانی در فرانکفورت آلمان تحت مراقب های ویژه قرار داشت که امروز در ۷۴ سالگی دارفانی را وداع گفت.

میرواحدی که در اوایل انقلاب و در دهه ۶۰ رئیس و دبیر فدراسیون کشتی بوده، نایب پهلوانی کشور و نایب قهرمانی کشتی آزاد کشور را در دوران ورزشی اش تجربه کرد. قرار است پیکر میرواحدی در ایران به خاک سپرده شود.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *