بیوگرافی نسیم حشمتی همسر اول بنیامین بهادری + تصادف و درگذشت

بیوگرافی نسیم حشمتی همسر اول بنیامین بهادری +ماجرای تصادف و درگذشت نسیم حشمتی و دخترش بارانا را در ادامه این بخش از مجله شبونه مشاهده نمایید

بیوگرافی نسیم حشمتی

وی همسر سابق بنیامین بهادری خواننده پاپ کشورمان میباشد که در سال 1389 با یکدیگر ازدواج کردند و حاصل ازدواجشان یک فرزند دختر به نام بارانا شد.

بیوگرافی نسیم حشمتی همسر اول بنیامین بهادری + تصادف و درگذشت

آنها زندگی بسیار موفقی داشتند تا اینکه در ۲۹ آذر ۱۳۹۲ در حالی که به همراه یکدیگر در اتوبان رانندگی میکردند ناگهان دچار سانحه شدند و خانم حشمتی جان خود را از دست داد و بنیامین نیز تا دوسال از نظر روحی بسیار به هم ریخته بود.

مراسم ختم او با حواشی زیادی رو به رو شد چرا که بسیاری از هواداران این خواننده امده بودند اما اقدام به گرفتن سلفی با سایر هنرمندانی که در مراسم حاضر بودند میکردند.

بیوگرافی نسیم حشمتی همسر اول بنیامین بهادری + تصادف و درگذشت

بعد از گذشت دو سال بنیامین در فیلم سینمایی سلام بمبئی بازی کرد و در انجا با یکی از بازیگران این فیلم به نام شایلی محمودی آشنا شد و با یکدیگر در سکوت خبری ازدواج کردند.

حاصل ازدواج دوم این خواننده با شایلی محمودی دو فرزند پسر به نام های بن سای و شایمین میباشد.

همچنین ببینید:

در صورتی که در این صفحه اطلاعاتی به اشتباه درج شده است میتوانید در قسمت دیدگاه پایین صفحه اطلاع رسانی کنید تا اصلاح یا حذف شود
✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

یک نظر

  1. شایلی و بنیامین در فیلم سلام بمبئی با هم آشنا نشدند خیلی قبل تر از اون باهم ازدواج کرده بودند و توی این فیلم باهم بازی کردند! لطفا مطالب درست در اختیار عموم قرار بدید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *