بیوگرافی همسر قاسم سلیمانی (همسر شهید سردار سلیمانی کیست؟)

بیوگرافی همسر قاسم سلیمانی (همسر شهید سپهبد قاسم سلیمانی کیست؟) را در ادامه این بخش از مجله شبونه مشاهده مشاهده نمایید.

بیوگرافی همسر قاسم سلیمانی

بعد از شهادت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی بسیاری از مردم ایران کنجکاو شده اند که بدانند همسر این شهید بزرگ چه کسی است.

بیوگرافی همسر قاسم سلیمانی (همسر شهید سپهبد قاسم سلیمانی)

متاسفانه در فضای مجازی اطلاعات دقیقی از همسر سردار شهید قاسم سلیمانی وجود ندارد و تنها چیزی که از معرفی ایشان میتوان گفت این است که او اهل شهرستان رابر بوده که حاصل ازدواجش با سردار ایران چهار فرزند میباشد که دو دختر و دو پسر است.

نام یکی از دخترانش زینب و دو پسرش محمدرضا و حسین میباشد.

همسر سردار قاسم سلیمانی سالهای زیادی است که با شهید قاسم سلیمانی ازدواج کرده است وی در سنین جوانی با شهید قاسم سلیمانی ازدواج کرده است، در طول این سال ها هیچ چیز جز فوت همسرش مانع ادامه زندگی مشترک آن ها نشده بود.

متن تاثیر گذار بعد از شهادت حاج قاسم سلیمانی

همسر شهید سردار قاسم سلیمانی بعد از شنیدن خبر شهادت سردار خیلی با وقار و مسلط و با آرامش کامل یک متن بسیار کوبنده و تاثیرگذار را در فضای مجازی منتشر کرد که مورد تحسین همه مردم ایران قرار گرفت .

در فیلم زیر متن وداع او با همسرش را با صدای خودش بشنوید:

دانلود

ایشان نوشت:

“زمانی که چگونه باور کنم رفتنت را؟ آنقدر در کوه‌ها و بیایان‌ها به دنبال شهادت گشتی تا آخر شهادت تو را در آغوش گرفت.

تو شهید زنده بودی و حالا یارانت دورت را گرفته‌اند. قسم به حرمتت حضرت مادر! برای هر قطره خونت باید هزینه بدهند.

بیوگرافی همسر قاسم سلیمانی +همسر سردار سلیمانی کیست؟

حاج قاسمم! بشنو، بسم‌الله القاسم الجبارین را پشت بی‌سیم می‌گویند، علم بر زمین نمی‌ماند.”

لازم به ذکر است که سردار در بامداد جمعه 13 دی 1398 در حالی که از بیروت به بغداد سفر کرد بعد از خارج شدن از فرودگاه بین المللی بغداد مورد حمله راکتی آمریکایی ها قرار گرفته و به صورت کاملا ناجوانمردانه به شهادت رسید.

دونالد ترامپ اعلام کرد که شخصا دستور ترور را صادر کرده است!! کسی که در رسانه ها میگوید با تروریست مبارزه میکند اما به صورت آشکارا اقدام به حمله تروریستی میکند.

حالا باید شبها با ترس و لرز بخوابد که چه زمانی ایران انتقام خواهد گرفت.

بیوگرافی همسر قاسم سلیمانی (همسر شهید سپهبد قاسم سلیمانی)

ماجرای دیدار رهبر انقلاب با فرزندان و همسر سردار سلیمانی

رهبر معظم انقلاب اسلامی امشب (جمعه) با حضور در منزل سردار بزرگ و پر افتخار اسلام سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، ضمن تفقد از خانواده شهید، شهادت آن مجاهد مخلص و عالی‌مقام را تبریک و تسلیت گفتند.

حضرت آیت الله خامنه‌ای با اشاره به اخلاص و فداکاری شهید سلیمانی، گفتند: حاج قاسم بارها و بارها در معرض شهادت قرار گرفته بود اما در راه خدا و انجام وظیفه و جهاد، از هیچ‌کس و هیچ چیز پروا نداشت.
رهبر انقلاب اسلامی، شهادت سردار سلیمانی به دست خبیث‌ترین افراد عالم یعنی آمریکایی‌ها و افتخار آنها به این جنایت را یک ویژگی ممتاز برای آن مجاهد شجاع برشمردند و خاطرنشان کردند: جهاد او جهاد بزرگی بود و خداوند نیز شهادت او را شهادت بزرگی قرار داد. این نعمت عظیم بر حاج قاسم که شایسته آن بود، گوارا باشد. حاج قاسم باید همین‌جور به شهادت می‌رسید.
ایشان با طلب نزول صبر و سکینه الهی بر دل خانواده سردار شهید و دلهای همه مردم ایران، افزودند: امروز دیدید که مردم در شهرهای مختلف کشور با چه جمعیت و ارادتی به خیابانها آمدند، مراسم تشییع را نیز خواهید دید، این نعمتها مقابل چشم ما است تا ارزش شهادت را متوجه شویم. خوشا به‌حال حاج قاسم که به آرزویش رسید، او شوق شهادت داشت و برای آن اشک می‌ریخت و داغدار رفقای شهیدش بود.
حضرت آیت الله خامنه‌ای با تأکید بر اینکه جهاد بیرونی متکی به جهاد اکبر یعنی جهاد درونی است، خطاب به دختر شهید گفتند: همه مردم عزادار و قدردان پدر شما هستند و این قدردانی در اثر اخلاص بزرگی است که در آن مرد وجود داشت، چرا که دلها به دست خداست و بدون اخلاص، دلهای مردم اینگونه متوجه نمی‌شود. خداوند به همه ما و به همه ملت ایران عوض خیر عنایت بفرماید.

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @Webmaster_team

....

7 نظر

 1. صوت مربوط به همسر شهید سپهبد سلیمانی نیست و تکذیب شده‌.
  وهمچنین حاج قاسم فقط یه دختر و یک پسر دارد….. ن 4فرزند

 2. صوت مربوط به همسر شهید نیست تکذیب شده اما در رابطه با فرزندان ایشون دارای دو پسر هستند تعداد دخترها هم به احتمال زیاد دو تا هست

 3. نه توط تلویزیون دوتا از پسراشو نشون داد دوتا از دختراشونو ام همچنین

 4. همکلاسی دختر سردار سلیمانی

  همسر سردار سلیمانی اصالتا اهل شهر کرمان است. از خانواده ای اصیل و نجیب و خداشناس
  اهل رابر نیستند. همین قدر می گویم نه بیشتر ….
  5 فرزند دارند
  3 دختر و 2 پسر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *