بیوگرافی هوتن قلعه نوعی پسر امیر قلعه نوعی +شغل و تصاویر

بیوگرافی هوتن قلعه نوعی پسر امیر قلعه نوعی به همراه سوابق و فعالیت هایش را در ادامه این بخش از مجله شبونه مشاهده نمایید.

 بیوگرافی هوتن قلعه نوعی

نام اصلی او محمد هوتن میباشد که متولد 16 فروردین 1375 در تهران است او تنها پسر امیر قلعه نوعی سرمربی فوتبال بوده که به دلیل شهرت پدرش مورد توجه رسانه ها و کاربران شبکه های اجتماعی قرار میگیرد.

بیوگرافی هوتن قلعه نوعی پسر امیر قلعه نوعی +ازدواج و همسرش

او در اینستاگرام فعالیت های متعددی دارد و علاقه زیادی به ماشین دارد.

در سالهای اخیر به دلیل خرید و فروش خودروهای گرانقیمت توجه برخی از رسانه های کشورمان را به خود جلب کرده است و همچنین مخاطبان فوتبال پیج اینستاگرامش را دنبال میکنند.

خودروی پورشه هوتن قلعه نوعی چند سال پیش در روزنامه های ورزشی سر و صدای زیادی کرد و بیشتر عکاسان زندگی او را به تصویر میکشاندند.

بیوگرافی هوتن قلعه نوعی پسر امیر قلعه نوعی (محمد قلعه نوعی)

شغل

او در مصاحبه اش گفته است که دارای رستوران است که پدرش تاسیس کرده است و در این رستوران مشغول به کار میباشد

از پژو 206 تا پورشه و مازاراتی

هوتن قلعه نوعی میگوید که زمانی گواهینامه گرفته پژو 206 خریده است و زمانی که کاملا رانندگی را مسلط شده پورشه و مازاراتی خریده است

پورشه ماشین هوتن قلعه نوعی پسر امیر قلعه نوعی +شغل و تصاویر

تصادف با پورشه

من يك سال بود اين ماشين‌ را داشتم ولي ازش خسته نشده بودم. شايد يكي از دلايل فروش اين ماشين پدرم بود. مي‌گفت تو با اين سن كم وقتي با اين ماشين در خيابان رانندگي مي‌كني دل بچه‌هاي مردم آب مي‌شود و مي‌گويند كاش ما هم مي‌توانستيم چنين ماشيني سوار شويم.

بیوگرافی هوتن قلعه نوعی پسر امیر قلعه نوعی +ازدواج و همسرش

علاقه به فوتبال

او میگوید که دوست ندارم هيچ وقت زير سايه پدرم باشم. آن سالي كه جوانان استقلال بازي مي‌كردم حرف و حديث‌هايي به وجود آمد كه ترجيح دادم در تيم‌هاي پدرم نباشم.

دوست نداشتم مردم بگويند به خاطر پدرش بازي مي‌كند يا به خاطر پدرش به تيم‌هاي بزرگ راهش داده‌اند. من «پارسه» را انتخاب كردم چون آقاي عابديني يه تم پرسپوليسي دارد و كسي نمي‌تواند بگويد به خاطر پدرش او را به تيمش برده است.

ازدواج هوتن قلعه نوعی پسر امیر قلعه نوعی +همسر و ازدواج

زندگی مرفه هوتن قلعه نوعی

او در اینباره میگوید نه از بچگي در خانواده مرفهي نبودم درست است در جردن زندگي مي‌كردم ولي آن موقع جردن مثل الان اسم در نكرده بود. ما در برج‌هاي دوما زندگي مي‌كرديم. مي‌گويم برج فكر نكنيد يك برج خيلي خوبي بود. البته خدا را شكر مي‌كنم و خيلي‌ها آرزو داشتند آنجا زندگي كنند.

 بیوگرافی هوتن قلعه نوعی پسر امیر قلعه نوعی +شغل و تصاویربیوگرافی هوتن قلعه نوعی پسر امیر قلعه نوعی +شغل و تصاویر بیوگرافی هوتن قلعه نوعی پسر امیر قلعه نوعی +شغل و تصاویر بیوگرافی هوتن قلعه نوعی پسر امیر قلعه نوعی +شغل و تصاویر

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

....

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @Webmaster_team

....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *