بیوگرافی والتر ماتزاری سرمربی پرسپولیس و همسرش و فرزندان +عکس

بیوگرافی والتر ماتزاری سرمربی پرسپولیس و همسرش و فرزندان +عکس

بیوگرافی والتر ماتزاری

والتر ماتزاری مربی ایتالیایی و فوتبالیست سابق و سرمربی فوتبال فعلی اهل ایتالیا است.

والتر ماتزاری متولد ۱ اکتبر ۱۹۶۱ در شهر لیورنو می‌باشد و ۶۲ سال سن دارد.

او در دوران فوتبالیش پست هافبک بازی می‌کرد و در حال حاضر ۱۷۷ سانتی‌متر قد دارد .

بیوگرافی والتر ماتزاری سرمربی پرسپولیس مربی ایتالیایی

این مربی ایتالیایی تا به حال سرمربیگری تیم‌هایی همچون اینترمیلان و رجینا و ناپولی را در کارنامه داشته که آخرین تیمی که مربیگری کرده است ناپولی بوده است که به علت عملکرد ناموفق اخراج شد. او در سال ۲۰۲۴ و در تاریخ ۳۱ خرداد ۱۴۰۳ به تیم پرسپولیس پیوست.

والتر ماتزاری کیست

در بیوگرافی والتر ماتزاری آمده است او فوتبالیست سابق و سرمربی فعلی اهل ایتالیا میباشد او در دوران فوتبالیش پست هافبک بازی می‌کرد و در حال حاضر ۱۷۷ سانتی‌متر قد دارد .

بیوگرافی والتر ماتزاری سرمربی پرسپولیس و عکس پروفایل

آخرین تیمی که مربیگری کرده است ناپولی بوده است که به علت عملکرد ناموفق اخراج شد. او در سال ۲۰۲۴ و در تاریخ ۳۱ خرداد ۱۴۰۳ به تیم پرسپولیس پیوست.

دوران فوتبالیستی

والتر ماتزاری فوتبال خود را در در تیم جوانان فولنیکا آغاز کرد و به تیم جوانان فیورنتینا آمد و در این تیم آنقدر خوب بازی کرد که به او لقب آنتونونی را دادند.

همچنین ببینید

بیوگرافی اوسمار ویرا سرمربی پرسپولیس و همسرش و دخترش
بیوگرافی امیر قلعه نویی سرمربی و همسرش + فرزندان و عکس

۵ فصل در تیم آمپولی بازی کرده که بیشترین حضورش در دوران فوتبالیش است و با این تیم موفق شد تجربه حضور در سری آ ایتالیا را به دست آورد هرچند که او نتوانسته از تیم‌های بزرگ اروپایی و حتی ایتالیایی بازی کند اما در دوران مربیگری موفق شد عملکرد درخشانی داشته باشد.

عکس و تصاویر والتر ماتزاری

سوابق مربیگری

والتر ماتزاری مربیگری را با تیم ناپولی آغاز کرد و سال‌ها به عنوان دستیار و کارشناس تلویزیونی فعالیت می‌کرد تا اینکه موفق شد در کلاس‌های مربیگری درجه یک حضور پیدا کند و مدرک آن را کسب کند.

او کار خود را به عنوان سرمربیگری به صورت رسمی با تیم آچیر یاله در لیگ دسته ۳ ایتالیا آغاز کرد و مقام نهم را به دست آورد.

بعد از مدتی به تیم لیورنو آمد و هدایت تیم شهر زادگاهش را بر عهده گرفت و تجربه حضور در سری بی ایتالیا را به دست آورد سه سال در این تیم مربیگری کرد اما زمانی نام او بر سر زبان‌ها افتاد که در سال ۲۰۰۷ با تیم سامپ دوریا در جام یوفا حضور پیدا کرد موفق شد مقام ششم را کسب کند و توجه سیاری از باشگاه‌ها را به خود جلب کند.

والتر ماتزاری در تیم اینتر میلان و ناپولی

اخراج از تیم های ناپولی و اینترمیلان

والتر ماتزاری در سال ۲۰۰۹ موفق شد به تیم ناپولی بپیوندد و ۴ سال هدایت این تیم را بر عهده داشته باشد تا اینکه در ۲۴ می ۲۰۱۳ هدایت تیم اینترمیلان را بر عهده گرفت و عملکرد خیلی خوبی با این تیم به دست نیاورد تا اینکه مسئولان اینترمیلان تصمیم گرفتند که او را اخراج کنند.

او در سال ۲۰۱۶ به تیم واتفورد پیوست و با این تیم برای سقوط نکردن در لیگ جنگید و موفق شد که این تیم را در لیگ نگه دارد در سال ۲۰۱۸ به تیم تورینو آمد و موفق شد با این تیم به لیگ اروپا صعود صعود کند .

اما در همان مرحله گروهی حذف شد او مجدداً در سال ۲۰۲۳ به ناپولی بازگشت اما باز هم به علت عملکرد ضعیف اخراج شد.

بیوگرافی والتر ماتزاری سرمربی پرسپولیس و همسرش و فرزندان +عکس

سرمربی پرسپولیس

والتر ماتزاری در ۳۱ خرداد ۱۴۰۳ پرسپولیس تهران با پیشنهادی ۲ ساله با این مربی ایتالیایی همکاری کرد.

همسر و فرزندان

والتر ماتزاری متاهل بوده و دارای فرزند میباشد اما از زندگی شخصی او اطلاعاتی وجود ندارد.

 

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *