بیوگرافی وحیده محمدی فر همسر داریوش مهرجویی کیست +عکس

بیوگرافی وحیده محمدی فر همسر داریوش مهرجویی کیست +عکس

وحیده محمدی فر کیست و اهل کجاست

وحیده محمدی فر با نام اصلی رقیه محمدی بازیگر ، فیلمنامه نویس و طراح صحنه و دستیار کارگردان متولد ۱۹ بهمن ۱۳۴۷ بود او در سال 1375 در فیلم لیلا تجربه بازیگری را به دست اورد و سپس با فیلم های لامینور ، اشباح ، نارنجی پوش ، سنتوری ، آسمان محبوب من ، چه خوبه که برگشتی به عنوان طراح صحنه به فعالیت پرداخت خانم محمدی فر در سن ۵۵ سالگی به همراه همسرش داریوش مهرجویی در ویلای شخصی‌شان در کرج توسط افراد ناشناس به قتل رسیدند. حاصل ازدواج آنها یک فرزند دختر به نام مونا می‌باشد.

وحیده محمدی فر هنگام قتل با قاتل درگیر شده و به همین دلیل قاتل به جسم سخت چندین ضربه به او زده و سپس گلویش را بریده است! طبق گزارشات گردن وحیده محمدی فر کامل بریده شده به گونه که سر او فقط با مقدای کمی پوست نگه داشته شده بود! این خانم در اتاق خواب به قتل رسیده که این اتاق غرق در خون ایشان بوده است.

بیوگرافی وحیده محمدی فر همسر داریوش مهرجویی کیست +عکس

بیوگرافی وحیده محمدی فر

مرحومه محمدی فر با نام اصلی رقیه محمدی در 19 بهمن 1347 در تهران به دنیا امده بود و سالها در کنار همسرش به عنوان طراح صحنه و دستیاری کارگردان فعالیت میکرد او در رشته روانشناسی تحصیل کرده مدرک خود را از دانشگاه تهران اخذ کرده است .

خانم وحیده محمدی‌فر بیش از سه دهه با داریوش مهرجویی ازدواج کرده است.

بیوگرافی وحیده محمدی فر همسر داریوش مهرجویی کیست +عکس

سوابق

ایشان تجربه بازیگری در سینما را هم دارد او در سال ۱۳۷۵ در فیلم سینمایی لیلا به کارگردانی همسرش داریوش مهرجویی بازی کرد فیلمی که در آن لیلا حاتمی و علی مصطفی و جمیله شیخی و محمدرضا شریفی‌نیا بازی می‌کردند و تجربه بسیار خوبی برای خانم وحید محمدی فرد بود تا بازیگری را در کنار این چهره‌های نامدار تجربه کند.

بیوگرافی وحیده محمدی فر همسر داریوش مهرجویی کیست +عکس

بیشتر آثار خانم وحیده محمدی‌فر برای حضور در پشت صحنه سینما است و به عنوان دستیار صحنه و فیلمنامه نویسی شناخته می‌شود.

فیلم‌هایی همچون لامینور ، اشباح ، نارنجی پوش ، سنتوری ، آسمان محبوب من ، چه خوبه که برگشتی از جمله کارهای خانم وحیده محمدی‌فر می‌باشد.

بیوگرافی وحیده محمدی فر همسر داریوش مهرجویی کیست +عکس

ایشان در اکثر فعالیت‌های هنریش با همسرش داریوش مهرجویی همکاری کرده است و خیلی کم پیش آمده با دیگر کارگردان‌ها همکاری کند.

ازدواج با داریوش مهرجویی

خانم وحیده محمدی‌فر در سال ۱۳۷۶ با آقای داریوش مهرجویی ازدواج کرد ازدواجی که مسیر زندگی او را کاملاً تغییر داد چرا که فعالیت‌های او در سینما بیشتر شد.

همچنین ببینید:

بیوگرافی داریوش مهرجویی کارگردان و همسر اول و دوم و فرزندان +عکسداستان زندگی داریوش مهرجویی و همسر اول و دوم 

ازدواج آنها در حالی صورت گرفت که داریوش مهرجویی قبلاً یک ازدواج ناموفق با خانم فریار جواهریان داشته بود.

قتل دلخراش

مرحومه وحیده محمدی‌فر به همراه داریوش مهرجویی در حالی که در ویلای شخصیشان واقع در مشکین دشت فردیس بودند توسط افراد ناشناس به قتل رسیدند قتل آنها بسیار فجیع بوده و سر از تن آنها جدا کرده بودند.

بیوگرافی وحیده محمدی فر همسر داریوش مهرجویی کیست +عکس

این قتل در حالی رخ داده بود که وحیده محمدی فر قبلاً در اینستاگرامش مدعی شده بود که چند نفر ناشناس پیام‌های تهدیدآمیزی برای آنها ارسال کرده است که لهجه ایرانی نداشتند.

همچنین ببینید:

پشت پرده قتل داریوش مهرجویی و همسرش سر بریده و مرگ دلخراش +عکس

قبلاً نیز در ویلای داریوش مهرجویی سرقت صورت گرفته بود و در مصاحبه‌ای اعلام کرد سنتور فیلم سینمایی علی سنتوری در ویلایش به سرقت رفته است در حال حاضر در فضای مجازی خرید و فروش می‌شود.

بیوگرافی وحیده محمدی فر همسر داریوش مهرجویی کیست +عکس

جزئیات قتل

وحید محمدی‌فر به شکل دلخراشی به قتل رسید در حالی که قبلاً توسط قاتلان تهدید شده بود در 22 مهر 1402 مورد حمله غافلگیرانه قرار گرفتند قاتلان ابتدا با یک چوب بر سر داریوش مهرجویی زده و او را بر روی زمین انداختند و سپس به سراغ وحیده مهرجویی رفتند این خانم خود را به اتاق خواب رسانده و سعی کرده درب را قفل کند اما قاتلان به سرعت به او رسیده و اجازه قفل کردن درب را ندادند و سپس با ضربات چوب او را کاملاً بی‌حس بر روی زمین انداخته و سپس اقدام به ضربات چاقو به او شده‌اند این اتفاق باعث شده که پلیس به این نکته توجه کند که قاتلان کینه قدیمی از خانم وحیده محمدی‌فر داشته است.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

❤️ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل❤️ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *