بیوگرافی وحید جباری بازیگر و همسرش + سوابق و عکس

بیوگرافی وحید جباری بازیگر و همسرش + سوابق و عکس

بیوگرافی وحید جباری بازیگر

وحید جباری متولد دهه هفتاد بازیگر تئاتر و تلویزیون است و در کارهای شاخص همچون نمایشهای “پوزه چرمی” ، “آیا می شناسید راه شیری را؟” و سریال “هفت سر اژدها” بازی کرده است.

او در دهه 90 وارد عرصه بازیگری حرفه ای شده و مهمترین اثر هنری او سریال اهفت سر اژدها در سال 1403 میباشد.

بیوگرافی وحید جباری بازیگر و همسرش + سوابق و عکس

وحید جباری  در نمایش پوزه چرمی

وحید جباری بازیگر و نویسنده‌ی تئاتر که پیش از در نمایش‌های متعددی به ایفای نقش پرداخته است در رابطه با پذیرش نقش مرد در نمایش پوزه چرمی به خبرنگار شماره یک گفت ” من اصولا اعتقاد دارم ، ابتدا به ساکن متن از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. به عقیده‌ی من نود درصد ایده‌هایی که کارگردان، بازیگران و طراحان در یک اجرا پیاده سازی می‌کنند از دل متن نمایش بیرون می‌آید. به زعم بنده نقش من در نمایش پوزه چرمی زوایای پنهانی دارد که سعی کرده‌ام در این نقش فرو بروم و لایه‌های پنهان آن را برای مخاطب عیان کنم.”

وی در ادامه در مورد متن پوزه چرمی گفت ” نمایشنامه‌ی پوزه چرمی یک متن رئالیستی محض نیست. این متن دارای زوایای اکسپرسیونیستی است و تعریف فضاها و دیالوگ‌ها دارای خطوطی پر رنگ و مبالغه آمیز است. دیالوگ‌های این اجرا گاها به یک بیانیه یا مانیفست شباهت دارد. حال آنکه این مانیفست تا چه اندازه ابعاد روان شناختی دارد و تا چه اندازه جهان شمول است به مخاطب و دریافت او از این اثر بازمی‌گردد. دلیل اصلی من برای انتخاب این نقش در درجه‌ی اول متن این نمایش است.اگر چه این نمایشنامه با آثار نویسندگانی همچون چخوف، مولر، تنسی ویلیامز قابل مقایسه نیست و یک شاهکار ادبی در حوزه‌ی نمایشنامه نویسی به شمار نمی‌رود. اما ویژگی اصلی آن جهان شمول بودن دغدغه‌هایی است که در متن به آن پرداخته می‎شود. ”

بیوگرافی وحید جباری بازیگر و همسرش + سوابق و عکس

نمایش «آیا می شناسید راه شیری را؟»

وحید جباری بازیگر نمایش «آیا می شناسید راه شیری را؟» در گفت‌و گو با خبرنگار پانا درباره این نمایش گفت: داستان این نمایش درباره مردی است که بعد از چندین سال که از جنگ جهانی دوم می‌گذ‌‌رد به دهکده‌اش بازمی‌گردد تا زندگی گذشته‌اش را از سر بگیرد اما متوجه می‌شود که مردم آن دهکده سال‌ها پیش به تصور اینکه او در جنگ کشته شده است برای او بنای یادبودی ساخته‌اند، همسرش نیز ازدواج کرده و اندک اموال مختصری که داشته هم تصرف شده است. این قسمت نقطه عطف نمایش است.
جباری درباره نقشی که در این نمایش بر عهده دارد عنوان کرد: در این نمایش بازی در یک نقش مکمل به‌عهده دارم که در روایت داستان زندگی ساموئل کیفر به او کمک می‌کند. گاهی زمان نوشتن نمایش‌نامه کار را برای خودمان سخت می‌کنیم، برای گفتن یک داستان ساده ده‌ها کاراکتر اضافه می‌کنیم.

وحید جباری در سریال هفت سر اژدها

وحید جباری بازیگر نقش کوروش در سریال هفت سر اژدها بوده و این سریال اولین تجربه حرفه ای او در تلویزیون میباشد

مجموعه‌ «طلاق» به کارگردانی ابوالقاسم طالبی (که به «هفت سر اژدها» تغییر نام یافت)، سریال مناسبتی ماه مبارک رمضان و نوروز ۱۴۰۳ شبکه سه سیما است. این سریال در ژانر پلیسی درام سیاسی ساخته شده و درباره مفاسد اقتصادی و مسائل بحث‌برانگیز جامعه است.
خلاصه داستان سریال هفت سر اژد‌ها آمده است: «قصه‌ی یک آقازاده با نام سلطان‌خواه و چند تن از مفاسد اقتصادی با نفوذ جامعه به تصویر کشیده شده است.»

مجموعه هفت سر اژد‌ها در لوکیشن‌های متنوعی تصویربرداری شده است. این پروژه را در مناطق مختلف تهران، از غرب گرفته تا خیابان فرشته تا از سوی دیگر خاوران تصویربرداری کردند. بخشی از قصه نیز در خارج از کشور به تصویر کشیده می‌شود. همان‌طور که اشاره شد، سوژه‌ای که این سریال سراغ آن رفته، فساد و مبارزه با آن است. موضوعی که محدود به یک جامعه نیست، اما در برخی جوامع بیشتر دیده می‌شود.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *