بیوگرافی ویل بازیگر چینی و همسرش ندا کیست +عکس و اینستاگرام

بیوگرافی ویل بازیگر چینی و همسرش ندا کیست +عکس و اینستاگرام

بیوگرافی ویل بازیگر چینی کیست

ویل بازیگر و مدل اهل چین 30 سال سن داشته که در زمینه بازیگری و مدلینگ فعالیت میکند او دارای یک شرکت تجاری بوده و رابط شرکت های چینی و ایرانی میباشد همسرش ندا منشی او بوده است که با هم ازدواج کردند.

ویل در در ایران علاوه بر تجارت در زمینه بازیگری نیز فعالیت میکند که مهمترین انها همکار با مهران مدیری در چند شبکه نمایش خانگی بوده است.

بیوگرافی ویل بازیگر چینی و همسرش ندا کیست +عکس و اینستاگرام

علاقه به ایران

ویل  از برخی زیر ساخت‌ها شامل اماکن تاریخی و کاخ‌ها، مراکز خرید، جابه‌جایی‌ها، تصویر مقصد، رقابت‌پذیری قیمت مقصد و تبلیغات دهان به دهان رضایت نسبی داشته اما درباره مدیریت و برنامه‌ریزی گردشگری میزان رضایت او زیر ۷۰ درصد بوده است؛ عددی پایین‌تر از میانگین سطح رضایت سایر ملت‌ها.

او پس از سفر به ایران میگوید ایران بهتر از چیزی است که فکر می‌کردیم. اصفهان خیلی دوست داشتنی است و شهر زنده ای است که با چرخ زدن در این شهر، فرهنگ و زندگی مردم به خوبی نمایان می‌شود. پلو زعفرانی، روسری زنان ایرانی، نان‌های بزرگ، مردم خونگرم و مهمان‌نواز، سرزمین زیبا، مسجد صورتی، چشم‌های رنگی، واقعی و زیبا، قصه هزار و یک‌شب از جمله عباراتی است که به عقیده ویل تداعی‌کننده ایران است.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *