بیوگرافی و سوابق سرهنگ احمد میرزایی رئیس پلیس امنیت اخلاقی کیست

سرهنگ حاج احمد میرزایی کیست بیوگرافی و سوابق سرهنگ حاج احمد میرزایی رئیس پلیس امنیت اخلاقی کیست و ماجرای برکناری او و جزئیات را در این صفحه بخوانید.

بیوگرافی سرهنگ احمد میرزایی رئیس پلیس امنیت اخلاقی کیست +سوابق

بیوگرافی سرهنگ احمد میرزایی

سرهنگ حاج احمد میرزایی از فرماندهان نیروی انتظامی بوده که در حال حاضر به عنوان رئیس پلیس امنیت اخلاقی تهران بزرگ فعالیت می کند او در طول فعالیت خود اقدامات زیادی را برای برقراری امنیت در تهران انجام داده بود از جمله دستگیری اراذل و اوباش و همچنین قمارخانه های شمال تهران در دوره ریاست او بوده است.

سرهنگ میرزایی امسال ۲۴ قمارخانه فعال در تهران را شناسایی و منحل کرد همچنین عملیات سری علیه زورگیران و سارقان تهرانی انجام داده است.

یکی از حوادثی که در دوران ریاست وی رخ داد مرگ مهسا امینی دختر سنندجی ۲۲ ساله بود که توسط گشت ارشاد دستگیر و در ساختمان وزرا دچار سکته مغزی شد که جنجال زیادی را در رسانه های ایران و جهان به همراه داشت و باعث شد که ایشان فشارهایی را از رسانه ها دریافت کند و در نهایت سردار رحیمی فرمانده انتظامی تهران بزرگ اقدام به برکناری او نماید.

در همین رابطه خبرنگار خبرگزاری برنا کسب اطلاع کرد که در پی حادثه رخ داده برای مهسا امینی، به دستور سردار رحیمی فرمانده انتظامی تهران بزرگ، سرهنگ میرزایی رییس پلیس امنیت اخلاقی تهران بزرگ تا بررسی دقیق و کامل ابعاد پرونده مهسا امینی برکنار شد.

در صورتی که در این صفحه اطلاعاتی به اشتباه درج شده است میتوانید در قسمت دیدگاه پایین صفحه اطلاع رسانی کنید تا اصلاح یا حذف شود
✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

یک نظر

  1. محمد اکبری

    نیرو های نیروی انتظامی تماما خودشون سارقان و خلافکاران و باج بگیران قانونی هستن با این لباس جان مال مردم را به تاراج میبرن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *