بیوگرافی و عکس های آتنه فقیه نصیری بازیگر

بیوگرافی خانم آتنه فقیه نصیری بازیگر تئاتر سینما و تلویزیون ایران را به همراه سابقه هنری تصاویر شخصی به مناسبت حضور در سریال شمعدونی و بازپخش این سریال در ادامه در این بخش از مجله شبونه مشاهده کنید.

بیوگرافی آتنه فقیه نصیری

خانم آتنه فقیه نصیری بازیگران عرصه تئاتر سینما و تلویزیون ایران در بیست و سومین روز از آبان ماه سال ۱۳۴۷ در شرق خوزستان دیده به جهان گشوده است ، زمانی که فقط ۲۲ سال سن داشت به تهران مهاجرت کرد.

ایشان دارای مدرک فارغ التحصیلی رشته زبان اسپانیایی از دانشگاه آزاد اسلامی می باشد.

بیوگرافی آتنه فقیه نصیری

آغاز فعالیت هنری

آتنه فقیه نصیری نخستین‌بار در سال ۱۳۷۰ وقتی فقط ۲۳ سال سن داشت در فیلم جیب برها به بهشت نمی روند به پیشنهاد آقای بهرام بیضایی توانست در قاب سینمایی ایران حاضر شود.

و بعد از آن توانست در سال ۱۳۷۱ با بازی در سریال چشمی زندگی وارد قاب تلویزیون ایران شود و در همان سال با سریال خاله سارا و خانه سبز در سال ۷۵ توانست به شهرت برسد.

از مجموعه فعالیت ایشان در عرصه بازیگری می توان به مدار صفر درجه، شمعدونی ،لیسانسه ها دو نفرنصفی ،  فیلم قارچ سمی ،بهشت  را نام برد.

ازدواج آتنه فقیه نصیری

همسر سابق آتنه فقیه نصیری

از زندگی خصوصی ایشان اطلاعات دقیقی در دسترس نمی باشد اما خانم فقیه نصیری در سال ۷۰ با فریبرز عرب نیا ازدواج کرد اما زیادی نیافت و به جدایی منجر شد.

بیشتر ببینید : بیوگرافی فاطمه امینی بازیگر + اینستاگرام

ماجرای بیماری

وی در سال ۹۵ در برنامه اکسیر اعلام کرد که بیماری ام اس مبتلا شده است و زمانی که در سریال شمعدونی بازی می کرد بیماری خود پی برد که خوشبختانه بیماری وی خیلی جدی نبود.

تصاویر شخصی آتنه فقیه نصیری

گفتگو خواندی با آتنه فقیه نصیری

در سریال «شمعدونی» شما جنس متفاوتی از کمدی را تجربه کرده اید، ضمن اینکه در دو دهه مختلف با دو سبک متفاوت بازی کرده اید؛ به نظرتان این یکجور پوست اندازی نیست؟ چطور خودتان را با این تغییر وفق داده اید؟

– راستش به سختی! اول باید این را بگویم که من آدم کم اعتماد به نفسی هستم؛ یعنی در شروع هر کاری اصلا اعتماد به نفس انجامش را در خودم نمی بینم، چه برسد به اینکه قرار باشددر یک کار کمدی که با کارهای قبلی ام متفاوت است، بازی کنم. در نتیجه با ترس و لرز خیلی زیادی دست به انتخاب می زنم و این تفاوتی که از آن حرف می زنید برایم خیلی وحشتناک است. همیشه نگران نتیجه اش هستم ولی خب در نهایت کارم را انجام داده ام و نتیجه اش هم بعد از آب درنیامده. مسئله این است که من اعتماد به نفس کافی ندارم.

خیلی جالب است، چون حتی سریال هایی مثل «خاله سارا» (فرامرز باصری)، «عید آن سال ها» (سعید ابراهیمی فر) و «داستان یک شهر» (اصغر فرهادی) که در آنها نقش جدی داشته اید، زمان خودشان تبدیل به کارهای موفق و پرمخاطبی شدند. من حتی می خواستم بپرسم این شم انتخاب از کجا می آید که فارغ از فیلمنامه و اسم کارگردان، همیشه روی کارهای موفق دست گذاشته اید؟

– من هیچ شم خاصی ندارم، این اتفاق فقط از روی خوش شانسی و بازی بخت بوده.

تصاویر آتنه فقیه نصیری

تصاویر جالب آتنه فقیه نصیری

آتنه فقیه نصیری

تصاویر بازیگر سریال شمعدونی

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @Webmaster_team

....

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *