بیوگرافی پروفسور محمد قاسم مهجانی کیست +ویکی پدیا و فیلم و اینستاگرام

پروفسور محمد قاسم مهجانی کیست بیوگرافی پروفسور محمد قاسم مهجانی ویکی پدیا و فیلم و اینستاگرام و عکس های او را در این صفحه ببینید

بیوگرافی پروفسور محمد قاسم مهجانی کیست +ویکی پدیا و فیلم و اینستاگرام

پروفسور محمد قاسم مهجانی کیست

ایشان از اساتید دانشگاه های کشورمان میباشد که در حال حاضر عضو هیئت علمی دانشکده شیمی بوده و از دانشمندان شیمی میباشد.

از تخصص های ایشان میتوان به الکتروکاتالیست, الکتروشیمی, الومینیوم, الکتروپلیمریزاسیون, اکسیداسیون متانول, پلی پیرول, الکترود اصلاح شده, امپدانس, رفتار الکتروشیمیایی اشاره کرد.

وی همچنین عضو هیئت علمی دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی میباشد

شیمی مطالعه علمی خواص و رفتار ماده است.  این یک علم طبیعی است که عناصر تشکیل دهنده ماده به ترکیبات متشکل از اتم ها، مولکول ها و یون ها را شامل می شود: ترکیب، ساختار، خواص، رفتار و تغییراتی که در طی واکنش با سایر مواد متحمل می شوند.

شیمی در حیطه موضوع خود جایگاهی میانی بین فیزیک و زیست شناسی دارد.  گاهی به آن علم مرکزی نیز می گویند زیرا پایه ای را برای درک رشته های علمی پایه و کاربردی در سطح بنیادی فراهم می کند.

به عنوان مثال، شیمی جنبه های رشد گیاه (گیاه شناسی)، تشکیل سنگ های آذرین (زمین شناسی)، چگونگی تشکیل ازن اتمسفر و چگونگی تخریب آلاینده های محیطی (اکولوژی)، ویژگی های خاک روی ماه (کیهان شیمی)، نحوه تشکیل را توضیح می دهد. داروها کار می کنند (داروشناسی)، و نحوه جمع آوری شواهد DNA در صحنه جرم (پزشکی قانونی) را شامل میشود.

بیوگرافی پروفسور محمد قاسم مهجانی کیست +ویکی پدیا و فیلم و اینستاگرام بیوگرافی پروفسور محمد قاسم مهجانی کیست +ویکی پدیا و فیلم و اینستاگرام

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا