بیوگرافی پونه یزدانی همسر کوروش تهامی (کیست) + اینستاگرام

بیوگرافی پونه یزدانی همسر کوروش تهامی (کیست) + اینستاگرام و سوابق هنری او را در  این بخش از مجله شبونه مشاهده نمایید.

بیوگرافی پونه یزدانی

ایشان همسر کوروش تهامی بازیگر مطرح سینما و تلویزیون میباشد و بر خلاف همسر در عرصه بازیگری حضور ندارد.

بیوگرافی پونه یزدانی همسر کوروش تهامی (کیست) + اینستاگرام

کوروش تهامی قبلا یک ازدواج ناموفق با شبنم طلوعی داشته است شبنم طلوعی همسر سابق آقای تهامی بازیگر بود که بعد از طلاقش به شبکه من و تو پیوست .

خانم یزدانی درباره حرفه اش گفته من در رشته گریم آموزش دیده‌ام و این رشته را که اتفاقا مرتبط با عالم سینما و هنر است خیلی دوست دارم. هنوز این فرصت را نداشته‌ام که در این رشته فعالیت کنم اما می‌دانم کاری جذاب و البته سخت است

بیوگرافی پونه یزدانی همسر کوروش تهامی (کیست) + اینستاگرام

پیج اینستاگرام

در اینستاگرام پیجی با نام ایشان یافت نشد اما پیج اصلی کوروش تهامی با آیدی kooroshtahami در دسترس است

خانم پونه یزدانی درباره زندگی مشترکش با کوروش طهامی میگوید ما از همان ابتدای ازدواج بنا را بر مشارکت و مشورت گذاشتیم و من هم همیشه سعی می‌کنم در تمام کارها با هم همفکری داشته باشیم و معمولا کمتر اتفاق می‌افتد کاری را بدون مشورت با هم انجام دهیم. تفریحات مشترک ما زیاد است؛ سفر، سینما، خرید، پیاده‌روی و البته رستوران و. . .

وقتی در زندگی زناشویی طرف مقابل برای شما اهمیت قائل شود و این اهمیت و توجه برای هر دو طرف ثابت شود، احساس خواهید کرد به تکیه‌گاه درستی اتکا کرده‌اید و به این شکل، ارتباط‌ها هم خوب می‌شود و استحکام و البته دوام پیدا می‌کند.

بیوگرافی پونه یزدانی همسر کوروش تهامی (کیست) + اینستاگرام

همه نقش‌های کورش را دوست دارم

انتخاب یکی از کارهای همسرم واقعا سخت است. همه کارهای ایشان را دوست دارم؛ چون می‌دانم و می‌بینم برای اجرای تک‌تک نقش‌های‌شان چقدر وقت و انرژی می‌گذارند. همه کارهای‌شان دوست‌داشتنی هستند؛ چون هیچکدام سرسری اجرا نشده و پشت تمام‌شان فکر و انرژی بوده. اصلا مگر کورش تهامی تابه حال کار بد هم داشته؟!

زندگی با یک بازیگر به‌هرحال راحت نیست. کورش یک رویه کاملا منحصر به فرد در این حرفه دارد و بسیار محترمانه با خودش، همکارانش و حرفه‌اش برخورد می‌کند.

بیوگرافی پونه یزدانی همسر کوروش تهامی (کیست) + اینستاگرام

شاید باورتان نشود ولی گاهی ساعت‌ها از دست بعضی آدم‌ها حرص می‌خورد و با خودش کلنجار می‌رود که چطور می‌شود غیرمستقیم آنها را متوجه اشتباه‌شان کرد تا به آنها برنخورد. کورش همه این دغدغه‌ها و نگرانی‌هایش را با من در میان می‌گذارد و می‌دانم و درک می‌کنم که چقدر حواسش به همکاران و مسائل مرتبط با کارش هست و از اتفاقات اینچنینی متاثر می‌شود.

 

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @Webmaster_team

....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *