بیوگرافی پویان علیدوستی برادر ترانه علیدوستی کیست +علت فوت و مرگ

بیوگرافی پویان علیدوستی برادر ترانه علیدوستی کیست +علت فوت و مرگ

بیوگرافی پویان علیدوستی برادر ترانه علیدوستی

پویان علیدوستی متولد دهه هفتاد بوده که در سال 1383 در روز چهارشنبه سوری به علت انفجار مواد محترقه جان خود را از دست داد

حمید علیدوستی پدر پویان علیدوستی فوتبالیست سابق تیم ملی ایران و پرسپولیس بود که بعد از بازنشستگی به عنوان مربی به فعالیت پرداخت او مدتی سرمربی تیم ملی امید ایران بود که بعد از نتیجه نگرفتن تیم اخراج شد.

بیوگرافی پویان علیدوستی برادر ترانه علیدوستی کیست +علت فوت و مرگ

ماجرای مرگ پویان علیدوستی

این پسر جوان برای ترقه بازی در چهارشنبه سوری مواد منفجر در دستانش ترکید و درگذشت.

ترانه علیدوستی از چهارشنبه سوری به عنوان بدترین مناسبت زندگی اش یاد کرده است که برادرش را از دست داده است.

ترانه علیدوستی به مناسبت فوت برادرش نوشته بود:

« خيلي سخت بود كه در فيلم« چهارشنبه سوري» اصغر فرهادي مشغول بازي بودم، كل ماجراهاي فيلم در اين روز مي‌گذشت،‌ آن وقت خبر دادند كه در دل چهارشنبه سوري واقعي برادرم به خاطر حادثه ناگواري كه همان منفجر شدن مواد محترقه است،‌ درگذشته است. هر وقت اين خاطره تلخ را مرور مي‌كنم، ياد آن لحظه‌اي مي‌افتم كه خبر فوت برادرم را سر صحنه فيلمبرداري دادند. همه شوكه شده‌ بوديم.

بابا و مامان هميشه نگران برادرم بودند و در آخر هم زورشان به او نرسيد. پويان پسر سر سخت و شيطاني بود، مثل خیلی از پسرهای نوجوان. اصلا پسر ساده‌اي نبود؛ كنترلي كه من نمي‌شدم او مي‌شد، اما جوابي كه از او نمي‌گرفتند را از من مي‌گرفتند. همين كارهاي او هم در آخر به اين‌جا ختم شد كه این بلا را سر ما و خودش بیاورد.

هنوز باورم نمي‌شود. ماجراي آن روز چهارشنبه سوري هنوز كابوس من و خانواده‌ام است. آخر سال 83 و عيد 84 روزهاي بد و سنگيني را من و خانواده‌ام پشت سر گذاشتيم. هر روز براي ما نبودن پويان سخت بود و همچنان هم سخت است.

زمان مرگ پويان من سر فيلمبرداري فیلم چهارشنبه‌سوري بودم و دقيقا در همان روز چهارشنبه‌سوري، يعني 25 اسفند سال 83 فوت كرد. وقتي خبر را دادند نمي‌دانم چطور تا خانه رفتم. اما بعد از آن و وقتي مراسم تمام شد، دوست داشتم كه خيلي سريع و به طورخود خواسته سر خودم را با بازي در فيلم گرم كنم و دوباره به گروه پيوستم.

در حقيقت يك هفته سر كار نرفتم كه سه روز آن، سه روز اول عيد بود كه در هر صورت و بدون هيچ اتفاقي هم آن سه روز تعطيل بود. در واقع من به خاطر اين حادثه فقط 4 روز كار را متوقف كردم. بعد از اينكه به كار بازگشتم حس كردم اين يك هفته براي من حكم چهل روز را داشته و خيلي دير گذشته.

 

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *