بیوگرافی پیام احمدی قهرمان کشتی فرنگی کیست و اهل کجاست +عکس

بیوگرافی پیام احمدی کشتی فرنگی کیست و اهل کجاست +عکس و سوابق

پیام احمدی کشتی گیر کیست و اهل کجاست

پیام احمدی کشتی گیر، فرنگی کار تیم ملی نوجوانان ایران در شهر ایذه خوزستان متولد شده و در وزن ۴۸ کیلوگرم در مسابقات کشتی می گیرد و توانسته عناوین و مدال های خوش رنگی را برای کشورمان به ارمغان بیاورد. او به تازگی در مسابقات کشتی زیر ۱۷ سال نوجوانان جهان ۲۰۲۲ حضور داشت و مدال نقره مسابقات را از آن خود کرد.

بیوگرافی پیام احمدی قهرمان کشتی فرنگی کیست و اهل کجاست +عکس

بیوگرافی

پیام احمدی کشتی گیر : متولد دهه ۸۰ در ایذه استان خوزستان، کشتی گیر فرنگی کار و عضر تیم ملی کشتی فرنگی نوجوانان اهل ایران است.

پیام احمدی عضو کوچک یک خانواده پرجمعیت 9 نفره با پدری کارگر و تنها منبع درآمد خانواده دلش آرام و قرار نمی‌گیرد وقتی می‌بیند در پیچ و تاب زندگی یک پدر با مشکلات و سختی‌های فراوان و بیماری خود برای رفاه و آرامش خانواده‌اش در سرمای زیر صفر ایذه و گرمای بی‌سابقه سال‌های اخیر این دیار به عنوان یک کارگر ساده شهرداری شبانه روز در خیابان‌ها تلاش می‌کند و خودش هرچند با سن و سال کم اما با اراده قهرمانانه و منش پهلوانانه بدون در نظر گرفتن مقام‌ها و مدال‌های میدان نبرد به میدان کار می‌زند.

پیام احمدی کشتی گیر ایذه ای از کودکی وارد عرصه کشتی شده و توانسته با سختی و تلاش فراوان به تیم ملی کشتی فرنگی راه یابد. وی در حال حاضر در تیم ملی کشتی فرنگی نوجوانان ایران به فعالیت مشغول است. او همچنی عضر باشگاه سینا صنعت ایذه نیز می باشد.

بیوگرافی پیام احمدی قهرمان کشتی فرنگی کیست و اهل کجاست +عکس

این ملی پوش خوزستانی وزن ۴۵ کیلوگرم از زندگی سخت خود می گوید. پیام احمدی که به تازگی مدال برنز مسابقات قهرمانی کشتی فرنگی نوجوانان جهان را گرفته است، می‌گوید کار می‌کند تا بتواند هزینه کرایه رفتن به اردوی تیم ملی را بپردازد.

همچنین ببینید:

بیوگرافی مهدی محسن نژاد کشتی گیر از خوزستان تا تیم ملی + سوابق و عکس

بیوگرافی دانیال سهرابی کشتی گیر اهل کجاست +خانواده و سوابق و عکس

بیوگرافی ناصر علیزاده کشتی فرنگی و اهل کجاست +سوابق و خانواده و عکس

دارنده مدال برنز جهانی

وی در مسابقات رده بندی و فینال پنج وزن دوم رقابت های کشتی فرنگی نوجوانان قهرمانی جهان در وزن ۴۵ کیلوگرم در دور اول با نتیجه ۱۰ بر ۲ مقابل نیراج پاتل از هند پیروز شد. وی در دور بعد و در مرحله یکچهارم نهایی عمر تنیتیماک اولو از قرقیزستان را با نتیجه ۴ بر ۳ مغلوب کرد و راهی مرحله نیمه نهایی شد. احمدی در این مرحله مقابل یوهن پوکووبا از اوکراین با نتیجه ۹ بر ۷ مغلوب شد و به دیدار رده بندی رفت. وی در این دیدار با نتیجه ۹ بر صفر بکنور موکان از قزاقستان را مغلوب کرد و به مدال برنز دست یافت.

بیوگرافی پیام احمدی قهرمان کشتی فرنگی کیست و اهل کجاست +عکس

رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی نوجوانان جهان در شهر رم ایتالیا از مرداد ماه ۱۴۰۱ برگزار شد و در وزن ۴۵ کیلوگرم، پیام احمدی که با پیروزی برابر حریفانی از هند و قرقیزستان و شکست مقابل کشتی گیر اوکراینی راهی دیدار رده بندی شده بود، برای کسب مدال برنز رو در روی بکنور موکان از قزاقستان قرار گرفت و با نتیجه ۹ بر صفر به پیروزی رسیده و مدال برنز نوجوانان جهان را به کارنامه افتخارات خود اضافه کند.

بیوگرافی پیام احمدی قهرمان کشتی فرنگی کیست و اهل کجاست +عکس

گلایه از وضعیت بد کشتی

پیام احمدی پس از مسابقات قهرمانی نوجوانان کشتی فرنگی گفت: وقتی از قرقیزستان برگشتیم فکر می کردیم مسئولان هیات با ما تماس میگیرند و برای بازگشت‌مان از تهران به اهواز بلیت هواپیما تهیه می‌کنند اما تماس نگرفتند و با اتوبوس برگشتیم.

این جوان کشتی گیر خوش قد و قامت با گله‌مندی از بی توجهی هیات کشتی خوزستان پس از کسب نشان نقره اظهار کرد: بعد از این که چند روز پیش از قرقیزستان به تهران بازگشتیم فکر می کردیم هیات کشتی خوزستان با ما تماس می گیرد و برای ما بلیت هواپیما تهیه می‌کند تا از طریق فرودگاه اهواز و با استقبال مردم، سپس به شهرمان ایذه برگردیم اما متاسفانه هیچ مسئولی از هیات با ما تماس نگرفت.

دستفروشی

پیام در پارک‌های سطح شهر بساط پهن می‌کند و دست فروشی می‌کند تا یاور پدر باشد و از سوی دیگر هم موانع مالی نتواند مانعی برای اراده‌اش در ورزش و قهرمانی باشد، اما شاید این حق یک ورزشکار آینده‌دار و اهل تحصیل نباشد که در چنین شرایط سنی سردرگم میان آرزوهایش در ورزش، آینده‌اش در این حوزه و مسائل اقتصادی باشد و باید هرچه سریع‌تر مورد توجه آنهایی که می‌توانند یاری‌گر پایان کابوس‌هایی باشند که رویای المپیکی شدن را از وی می‌گیرد باشد.

بیوگرافی پیام احمدی قهرمان کشتی فرنگی کیست و اهل کجاست +عکس

وی ادامه داد: بعد از اینکه تماس از سوی مسئولان هیات کشتی خوزستان نداشتیم من و احمدی وفا که هر دو اهل شهر ایذه هستیم با اتوبوس از تهران به اصفهان و سپس از این شهر راهی ایذه شدیم و خدا را شکر با استقبال خانواده‌هایمان مواجه شدیم. به هر حال کمترین انتظار ما این بود که مسئولان با یک شاخه گل به استقبال ما می آمدند زیرا این باعث دلگرمی ما می شد اما نیامدند.

بیوگرافی پیام احمدی قهرمان کشتی فرنگی کیست و اهل کجاست +عکس

بیوگرافی پیام احمدی قهرمان کشتی فرنگی کیست و اهل کجاست +عکس

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *