بیوگرافی پیمان بهبودی رادیو گیلان کیست ماجرای فرار

بیوگرافی پیمان بهبودی رادیو گیلان کیست ماجرای کلاهبرداری و فرار

پیمان بهبودی رادیو گیلان الان در اتریش زندگی می کند و دارای مدرک تحصیلی دیپلم بوده و در زمان حضورش در ایران به عنوان همراهان یکی از نمایندگان حوزه انتخابیه گیلان فعالیت می کرد و درست عقده او از مدیران گیلان از همین جا آغاز شد. پیمان بهبودی زمانی که در ایران زندگی می کرد، از نماینده مجلس حوزه انتخابیه شهرش خواست مقدمات حضورش به عنوان رئیس پارک علم فناوری استان گیلان را فراهم کند، اما وقتی با مخالفت نماینده با چنین درخواست نابجایی مواجه شد به تخریب مداوم این نماینده پرداخت.

پیمان بهبودی رادیو گیلان کیست

پیمان بهبودی ادمین کانال تلگرامی رادیو گیلان اهل صومعه سرا و متولد دهه 40  است که در اتریش زندگی میکند او فعالیت تبلیغاتی علیه نظام دارد مدرک تحصیلی او دیپلم است و در خارج از ایران زندگی میکند او با ساخت یک کانال تلگرامی به نام رادیو گیلان به دنبال شایعه پراکنی در فضای مجازی است که بیشتر خبرهایی که در کانال تلگرام منتشر میکند مربوط گیلان میباشد.

پیمان بهبودی چندين سال پيش قسط وام های خود را پرداخت نکرد و ضامنین بانکی اش از او شکایت کردند که در نهایت پیمان بهبودی تصمیم گرفت دست انها را در پوست گردو بگذارد و از ایران خارج شود او مدتی در کمپ پناهجویان ارتیش بود و بعد اقامت 5 ساله گرفت.

بیوگرافی پیمان بهبودی رادیو گیلان کیست ماجرای فرار

بیوگرافی

پیمان بهبودی به گفته سایت حکایت گیلان مدیتی به عنوان همراهان یکی از نماینده های مجلس صومعه سرا فعالیت داشت که از این نماینده درخواست کرده ریاست پارک علم فناوری استان گیلان را به او بدهد که آقای نماینده با این درخواست مخالفت کرده است و پیمان بهبودی از این بابت عصبانی شده و دست به انتقام گیری زده است.

او ابتدا در فضای مجازی علیه نماینده صومعه سرا پست های تخریبی منتشر میکرد و کم کم خط تخریب خود را گسترش داد و به مدیران استان گیلان رسید و گزارشات عجیبی را منتشر کرد. به طور مثال به دروغ خبر داد که محمدعلی نجفی استاندار وقت گیلان مبالغ زیادی را به پسرش در کانادا ارسال کرده که مشخص شد نجفی اصلا پسری ندارد.

بیوگرافی پیمان بهبودی رادیو گیلان کیست ماجرای فرار

انتشار اخبار قدیمی

پیمان بهبودی سعی مکند که وانمود کند نفوذ خیلی زیادی در سازمانهای استان گیلان دارد و برای او اخبار میفرستند! این شخص با انتشار اخبار قدیمی از فساد برخی از چهره ها آنهابه عنوان اخبار روز منتشر میکند که البته برخی از کاربران شبکه های اجتماعی که از این موضوع آگاهی ندارند فریب میخورند.

همچنین ببینید

بیوگرافی دنیل عابد خلیفه کیست ماجرای جاسوسی و فرار

بیوگرافی سیما ثابت مجری ایران اینترنشنال و ماجرای اخراج

ترس از دستگیری

پیمان بهبودی بعد از اعتراضات سال 96 خودش را دست بالا گرفت و نام رادیو خود را به رادیو ایران تغییر داد و در کانالش مطالبی در حمایت از فرقه رجوی و روح الله زم و کانال آمدنیوز منتشر کرد. بعد از دستگیری روح الله زم او نیز ماست ها را کیسه کرد و با عقب نشینی اعلام کرد که تنها به مدیران گیلان کار دارد. ولی این بار مطالبی عجیب را در حمایت از نظام منتشر کرد تا به طور کل نشان دهد فاقد هویت و مشخصا یک باج گیر است.

بیوگرافی پیمان بهبودی رادیو گیلان کیست ماجرای فرار

بازداشت همدستانش

سال کذشته به دنبال از دسترس خارج شدن کانال تلگرامي ”راديو ايران” و صفحه اينستاگرامي “behboudi.peyman” متعلق به پيمان بهبودي که چندين سال پيش به دليل شکايت ضامنين وام‌هاي بانکيش از کشور متواري شد و اکنون در کمپ پناهندگان کشور اتريش اقامت دارد در روزهاي اخير تعداد ۸ نفر از رابطينش در شهرستان‌هاي گيلان (۵ نفر در رشت، ۲ نفر در صومعه‌سرا و يک نفر در رضوانشهر) دستگير شدند.

ظاهراً اين افراد به دليل ارسال اطلاعات خصوصي و خانوادگي و خصوصي شهروندان گيلاني براي پيمان بهبودي در زندان به سر مي‌برند. گفته مي‌شود پيمان بهبودي از اطلاعات خصوصي افراد براي مقاصد مالي سوءاستفاده مي‌کرده است

به گزارش دیارمیرزا  یک هفته بعد از انتشار اولین مطلب در مورد ” رادیوگیلان ” و مطرح کردن چند سوال و ارائه‌ی درخواست برای انتشار مدارک محکمه پسند و یا ارائه‌ی آن به پایگاه خبری تحلیلی پستچی نیوز، مدیر رادیو گیلان در پیج خصوصی مسوول این سایت در گیلان، حاضر و با الفاظی رکیک و فحاشی و در نهایت بی ادبی، سرپرست گیلان را به قتل و ساقط کردن تهدید نموده که عین متن و تصویر آن موجود و برای برخی بزرگان و مسوولان دولتی در گیلان ارسال شده است.
لازم به یادآوری است که پستچی نیوزبه این اهانت ها و تهدید ها توجهی نخواهدکرد و با قدرت تمام به کار خود ادامه خواهم داد.

مردم گیلان باید بدانند که مسوول رادیوگیلان کیست و چگونه شخصیتی دارد که جواب یک سوال و درخواست را با فحاشی و توهین و تهدید به قتل می دهد!!

از کلاهبرداری تا فرار به اتریش

پیمان بهبودی ادمین کانال تلگرامی رادیو گیلان در اوایل دهه 90 به علت کلاهبرداری از دوستانش که برای وام بانکی ضامن او شده بودند ایران را ترک کرد و اتریش رفت او مدتی در کمپ پناهجویان اتریش بود و در نهایت در انجا اقامت گرفت و بعد از اقامتش فعالیت ضدانقلابی خود را د فضای مجازی اغاز کرد.

او از سال ۹۶ تا به حال فعالیت های ضدانقلابی دارد ابتدا نام کانال خود را از رادیو گیلان به رادیو ایران تغییر داد اما بعد از دستگیری روح الله زم ترسید و مجددا نام کانال خود را به رادیو گیلان ویرایش کرد تا بگوید فقط مشکلش با مسئولان استان گیلان است.

پیمان بهبودی به علت شکایت ضامنین بانکی اش ایران را ترک کرد و دست دوستان صمیمی اش که به او اعتماد کرده بودند را در پوست گردو گذاشت.

یک نظر

  1. سگ زرد برادر شغاله ظلم‌پایدار نیست چیزی که عیان است چه حاجت به بیان است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *