ژینا کلانتری کیست؟ ماجرای جدایی از شادمهر

بیوگرافی ژینا کلانتری (عشق قدیمی شادمهر عقیلی) +ماجرای جدایی انها را در ادامه این بخش از مجله شبونه مشاهده نمایید.

شادمهر عقیلی خواننده پاپ معروف زمانی که در ایران بود آهنگی به نام “ژینا گل من” را خواند که حسابی گل کرد و بسیاری از جوانان به خاطر این آهنگ طرفدار او شدند.

ژینا کلانتری کیست؟ ماجرای جدایی از شادمهر

بیوگرافی ژینا کلانتری

کلیپی از جشن تولد شادمهر عقیلی در دهه 80 به صورت بلوتوث در گوشی های آن زمان دست به دست شد که ژینا کلانتری عشق قدیمی شادمهر نیز در این کلیپ دیده میشد و رابطه این دختر با خواننده معروف کاملا علنی شد و همه مردم از این رابطه با خبر شدند.

شادمهر درباره این کلیپ که لو رفت میگوید “والا حدود سه ، چهار سال پیش قبل از اینکه از ایران خارج بشم ، یه دختر خانمی که طرفدار کارهام بود یک جشن تولد برام ترتیب داد و خودم رو دعوت کرد. اونجا عکس گرفتیم و ویدیو گرفتیم ، ولی قرار نبود که اینها برای همه پخش بشه! کسی هم از من اجازه ای نخواست. حالا هم که مسئله ای نیست، یعنی مسئله ی مهمی نیست.”

البته شادمهر در این حرفهایش دوست نداشت از عشق قدیمی اش ژینا صحبت کند و گفت یکی از طرفدارانم!

رابطه آنها درنهایت مشخص نشد به چه علت قطع شد اما موضوع را آهنگ های شادمهر بعداز مهاجرتش مشخص کرد آهنگهایی که تا مدتها فاز جدایی و غمگین و کینه داشت و اهنگ “خیالی نیست” و “آدم فروش” یا “عمرا اگه لنگمو پیدا کنی” کاملا این موضوع را نشان میداد.

همه چیز درباره عشق قدیمی شادمهر عقیلی

ژینا ازدواج کرد و از همسرش جدا شد و در حال حاضر یک پسر حدود 7 یا 8 ساله دارد و بعد از جدایی از همسرش مدتی در خارج از کشور با پسرش زندگی می کرد.

او دوباره ازدواج کرده است که تصویرش در شبکه های اجتماعی دست به دست میشود.

بیوگرافی ژینا کلانتری (عشق قدیمی شادمهر عقیلی) و همسرش

 

شادمهر عقیلی هم با یک دختر فیلیپینی الاصل به نام میامسا ازدواج کرده و یک فرزند دختر به نام ملینا دارد.

میامسا دختر فلیپینی الاصل اما متولد سن دیه گو ایالت کالیفرنیاست. او فارغ التحصیل رشته طراحی صحنه تئاتر از دانشگاه سن دیه گو است و علاقمند به طراحی جواهرات است.

بیوگرافی ژینا کلانتری (عشق قدیمی شادمهر عقیلی) +ماجرای جدایی

اگر تصاویر و یا اطلاعاتی در این صفحه غلط است در قسمت دیدگاه (پایین هر صفحه) آن را اعلام کنید تا حذف و اصلاح شود و یا در تلگرام اطلاعات جامع تری ارسال کنید. آی‌دی مدیر در تلگرام: Webmaster_team@

....

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *