بیوگرافی کاوه آهنگر بازیگر و همسرش و سرنوشت عجیب +عکس

بیوگرافی کاوه آهنگر بازیگر و همسرش و سرنوشت عجیب +فیلم ها

کاوه آهنگر بازیگر سینما و تلویزیون سابق ایران می‌باشد او متولد ۲۸ تیر ۱۳۶۸ در تهران بوده و از سن سه سالگی وارد عرصه بازیگری شده است پدرش رضا مدیر تولید صدا و سیما بود و مادرش خانم پوران مقدم طراح صحنه میباشد خواهر او نیز طراح صحنه و بازیگر است

کاوه آهنگر به دلیل بازی در یک فیلم ضد ایرانی در ایران ممنوع الخروج شد اما به صورت قاچاقی از مرز خارج گردید و سرنوشت بسیار عجیبی برای او رقم خورد.

کاوه آهنگر با بازی در نقش نوجوانی دکتر محمد غریب در سریال روزگار غریب به کارگردانی کیانوش عیاری به شهرت دست یافت.

بیوگرافی کاوه آهنگر بازیگر و همسرش و سرنوشت عجیب +عکس

بیوگرافی کاوه آهنگر

کاوه آهنگر در ۲۸ تیر ۱۳۶۸ در تهران به دنیا آمد او فرزند رضا آهنگر مدیر تولید سینما و تلویزیون و پوران مقدم طراح صحنه است.

کاوه آهنگر در سن سه سالگی در بازیگری فعالیت داشته است و فیلم‌ها و سریال‌های زیادی در کارنامه دارد.

بیوگرافی کاوه آهنگر بازیگر و سرنوشت عجیب +عکس

فعالیت ها

اولین تجربه حرفه‌ای کاوه آهنگر در سال ۱۳۷۲ سریال آپارتمان به کارگردانی اصغر هاشمی بوده است سریالی که در آن بازیگرانی همچون جمشید اسماعیل خانی و پرویز پرستویی و فاطمه گودرزی و حمید خیرآبادی بازی می‌کردند.

در سال ۱۳۷۹ در سریال پس از باران به ایفای نقش پرداخت سریالی که در آن بازیگران شناخته شده حضور داشتند و یکی از سریال‌های ماندگار تلویزیون بود آخرین سریالی که کاوه آهنگر در آن بازی کرده است سریال سرگذشت در سال ۱۳۹۸ بود که توسط سید جمال سید حاتمی کارگردانی شد.

بیوگرافی کاوه آهنگر بازیگر و همسرش و سرنوشت عجیب +عکس

فیلم ها

کاوه آهنگر در سینما نیز تجارب زیادی دارد در سال ۱۳۷۸ برای اولین بار با فیلم آسمان پرستاره در سینما حضور پیدا کرد سپس با فیلم‌های تیک آف بانوی من و بوتیک و آزادی به قید شرط و خجالت نکش بازی کرد آخرین کار سینمایی او شیطان وجود ندارد می‌باشد.

 • ۱۳۹۸ شیطان وجود ندارد
 • ۱۳۹۶ خجالت نکش
 • ۱۳۹۵ آزاد به قید شرط
 • ۱۳۸۲ بوتیک
 • ۱۳۸۱ بانوی من
 • ۱۳۸۱ تیک آف
 • ۱۳۷۸ آسمان پرستاره

بیوگرافی کاوه آهنگر بازیگر و همسرش و سرنوشت عجیب +عکس

مهاجرت

کاوه آهنگر بازیگر ایرانی که به دلیل بازی در فیلم ضد ایرانی ممنوع الخروج بود، تصمیم به فرار از ایران می‌گیرد تا شاید از این طریق بتواند به رویاهای خود در آنسوی مرزها دست پیدا کند اما با شنیدن اظهارات دردناک او درباره مهاجرت به عمق فاجعه‌ای که برای او رخ داده است پی ‌می‌بریم.

سوابق

کاوه آهنگر نخستین بار در تلویزیون حضور یافته و سال 1372 در 4 سالگی در سریال آپارتمان به کارگردانی اصغر هاشمی بازی کرده است. گرچه موفقیت این اثر نسبت به آثار شاخص بعدیش مانند سریال روزگار قریب، بیشتر نبود اما تجربه خوبی برای کاوه آهنگر محسوب می‌شود و همکاری با هنرمندانی همچون جمشید اسماعیل‌خانی، پرویز پرستویی، فاطمه گودرزی و حمیده خیرآبادی را تجربه کرد.

بیوگرافی کاوه آهنگر بازیگر و سرنوشت عجیب +عکس

کاوه آهنگر در سال 1386 دوره‌ی پرتلاشی را در عرصه سینما و تلویزیون گذراند و در اثر مهمی بازی کرده است. اثر مهم کاوه آهنگر در این سال، بازیگری در سریال روزگار قریب به کارگردانی کیانوش عیاری محسوب می‌شود.

همچنین ببینید

بیوگرافی مجید شهریاری بازیگر و همسرش و فرزندان +عکس

بیوگرافی مجید واشقانی بازیگر و همسرش و خواهرش

بیوگرافی محسن قصابیان بازیگر و همسرش و فرزندان +عکس

شاید یکی از مهم‌ترین بخش‌های بیوگرافی کاوه آهنگر بازی در سریال روزگار قریب بوده است. کاوه آهنگر سال 1386 در 18 سالگی در سریال روزگار قریب نقش مهمی بازی کرده است که توانست با مهارت خود، آن نقش و همچنین خودش را میان مخاطبان تلویزیون مطرح کند.

بیوگرافی کاوه آهنگر بازیگر و سرنوشت عجیب +عکس

او در این سریال با کیانوش عیاری همکاری داشته است. کاوه آهنگر توانست با بازی در سریال روزگار قریب تجربه بازیگری موفقی برای خود رقم بزند و همکاری در کنار بازیگرانی نظیر مهدی هاشمی، شهاب کسرائی، ناصر هاشمی و پرهام کرمی بر تجارب او افزود.

بیوگرافی کاوه آهنگر بازیگر و سرنوشت عجیب +عکس بیوگرافی کاوه آهنگر بازیگر و سرنوشت عجیب +عکس بیوگرافی کاوه آهنگر بازیگر و همسرش و سرنوشت عجیب بیوگرافی کاوه آهنگر بازیگر و سرنوشت عجیب +عکس بیوگرافی کاوه آهنگر بازیگر و همسرش و سرنوشت عجیب

آرش میراحمدی بازیگر درگذشت بیوگرافی آرش میراحمدی بازیگر

3 نظر

 1. بهار ستان

  چه حیف…بازیگر خوبی بود…بی جهت خودشو آف کرد…کاش راهی باز بشه به آغوش میهن و سینمای کشورش برگرده.اساسا کاش سیستمی،سازمانی چیزی بود تا به داد اینگونه افراد می رسید و پیش از فاجعه و تلف شدنشون مشاوره درستی بهشون می داد یا بخاطر خطای کوچک یا هرچیزی از چاله به چاه نمی افتادند.تجربه ثابت کرده مهاجرت برای هنرمندان هیچ برون داد مفیدی ندارد و معمولا در غربت به هدف نمی رسند و در بهترین حالت جذب سیستم های اطلاعاتی دشمن و برای بهره برداری های سیاسی ضد کشور مادر به کار گمارده میشوند…در اصل به فنا می رند.افسوس.
  الآنم هنوز دیر نیست کاش کاوه غریب امروز! به میهن برگرده وله ایام کودکی دوست داشتنی دکتر قریب! امیدا

 2. یک ضرب المثلی داریم که میگه: عقل که نباشه جون در عذابه
  نمیدونم این بیچاره ها واقعا نمیدونن خداوند چیزی بنام عقل به انسان داده که ازش استفاده بشه.
  حالا دوتا هم چوب زدی به سرزمین مادریت و هم وطنت یعنی تو نمیدونی چوب رو به خودت میزنی و جای خودت رو تنگ میکنی. آخرشم بشه اینننننن مصیبت برای یک جوان.
  آدم به جز عیش و نوش و شهوت چیزهای قشنگی خدا بهش داده زندگی سالم جامعه سالم رو خراب نکنید ما مردم هم با شما بازیگر و بازیکن جناعت بدبخت شدیم

 3. چرا بخشش برای هنر مند هاباشه چرا اونا اینقدر خیانت می کنن چرا قبراشونو از دیگران جدا کردن چرا اینقدر پول میگیرند چرا چرا…….

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *