بیوگرافی کوروش معصومی بازیگر و همسرش و فرزندان +عکس

بیوگرافی کوروش معصومی بازیگر و همسرش و فرزندان +عکس

کوروش معصومی بازیگر سینما و تئاتر و تلویزیون ایران متولد ۱۳۵۴ در شهر تهران میباشد و در رشته ی مهندسی کامپیوتر و نرم افزار تحصیل کرده است و از بازیگران طنز محسوب میشود که در کارهای هنری اش اکثرا نقش های طنز بر عهده داشته است در ادامه به بیوگرافی کامل کوروش معصومی بازیگر خواهیم پرداخت.

بیوگرافی کوروش معصومی بازیگر و همسرش و فرزندان +عکس

بیوگرافی کوروش معصومی

شبونه | در بیوگرافی کوروش معصومی امده است او بازیگر تئاتر و سینما و تلویزیون بوده که در سال 1354 به دنیا آمده است و 48 سال سن دارد رشته تحصیلی او مهندسی کامپیوتر بوده اما به دلیل علاقه به بازیگری وارد این عرصه شده است

نحوه شروع فعالیت هنری

کوروش معصومی در سال 1375 در زمینه بازیگری فعالیت خود را آغاز کرد و با حضور در آزمون دوبلوری توسط سروش اولین گام خود را برداشت و به کلاس های دوبلاژ حضور پیدا کرد و در همین کلاس ها برای تست بازیگری به نزد مهران مدیری رفت و در مجموعه طنز نوروز 77 به ایفای نقش پرداخت و نشان دادن در بازیگری کاراکتر طنز بسیار با استعداد است.

دوره دبیرستان را در دبیرستان رشد گذراند. در سال ۱۳۷۲ در دانشگاه آزاد رشته مهندسی کامپیوتر – نرم‌افزار مشغول به تحصیل شد. با وجود علاقه وافر به بازیگری و کارگردانی از دوره نوجوانی به دلیل فشار خانواده مجبور به ادامه تحصیل در رشته کامپیوتر شد.

در سال ۱۳۷۵ در اولین آزمون دوبلوری که توسط “سروش” برگزار شد، شرکت کرد و جهت شرکت در کلاس‌های دوبلاژ پذیرفته شد. در همین دوره به همراه جمعی دیگر از هنرمندان جهت تست بازیگری به مهران مدیری معرفی می‌شود و از همین طریق به جمع بازیگران مجموعه نوروز ۷۷ شبکه دو سیما می‌پیوندد و به مرور زمان و با بازی در خنده بازار به شهرت و محبوبیت رسید. او می گوید : من همیشه سعی کرده ام رفتار منطقی داشته باشم و شوخ و جدی بودنم بسته به مکان و زمان دارد.

من یادمه وقتی که می خواستم در یک سکانسی که بسیار حالم بده بود و چشمان پر اشکی داشتم جلوی دوربین بروم در این فاصله که باید بازی می کردم سریع تغییر حالت دادم و کمدی بازی کردم چرا که من پولم را می گیرم و باید به درستی ایفای نقش کنم اما در کل بیرون وقتی نخواهم بخندم بعضی ها چهرمو نگاه می کنند ازم می ترسند.

بیوگرافی کوروش معصومی بازیگر و همسرش و فرزندان +عکس

جدی در کار

کورورش معصومی میگوید سعی میکنم که در کارم حرفه عمل کنم و حتی زمانی که حالم خوب نیست تلاش میکنم که بهترین نقش خودم را بازی کنم و حتی شده روزی که حالم بسیار بد بوده و چشمانم پر از اشک شده اما نقش طنز را بازی کرده ام و خنده بر روی لبانم امده که کسی نفهمد من ناراحت هستم اما خارج از منزل ادم خنده رویی نیستم و هرکسی که من را نگاه میکند خواهد ترسید.

از مسخره کردن بدم می اید

آقای معصومی میگوید که از مسخره کردن بسیار بدم می اید و دوست ندارم کسی را به سخره بگیرم و مسخره کنم و کسی هم که این کار را هم انجام میدهد ناراحت میشوم اما از دیدن خوشحالی مردم خوشحال میشوم.

بیوگرافی کوروش معصومی بازیگر و همسرش و فرزندان +عکس

ترس کوروش معصومی

کوروش معصومی میگوید از بی عدالتی بدم می ایدم و برایم خیلی ترسناک است و سر هر مسئله ای با خودم کلنجار میروم که آیا فلان کاری که کردم عدالت را رعایت کردم یا خیر همچنین از سواستفاده کردن متنفر هستم و دوست ندارم حق کسی ضایع شود.

اهل مسافرت

این بازیگر میگوید که به شدت به مسافذت علاقمند هستم و خیلی سفر را دوست دارم و همیشه در حال سفر هستم و از این کار لذت میبرم چرا که روحیه ام را عوض میکند جالبه بدانید اصطلاح جوج سبک خودم بود که در خنده بازار مطرح می کردم. آره جوج هم می زنم.

بیوگرافی کوروش معصومی بازیگر و همسرش و فرزندان +عکس

ازدواج

کوروش معصومی تا به حال ازدواج نکرده و مجرد می باشد.

همچنین ببینید

بیوگرافی آزاده اخلاقی همسر دوم محسن نامجو کیست +فیلم ازدواج

بیوگرافی آدام همتی و همسرش نوه سعید راد +عکس و سرنوشت

بیوگرافی امرالله صابری بازیگر سینما و همسر و فرزندان +سرنوشت و عکس

تعریف کوروش از این واژه ها

اعتیاد: متنفرم و واقعا ناراحت می شود جوانانی را می بینم که به اعتیاد حتی سیگار روی می آورند.

شانس: در معاملات و تجارت خیلی خوش شانسم.

حاتمی کیا: فیلم ساز ماهر و کاربلد.

رضا عطاران: رفیق دوست داشتنی و نوش جونش اگه به مراحل بالا رسیده.

مادر: مثل دست راستی می مونه که اگه خدای ناکرده قطع عضو بشی دیگه مثل سابق در نمی آید. مادر المثنی ندارد.

بیوگرافی کوروش معصومی بازیگر و همسرش و فرزندان +عکس

سریال و مجموعه های تلویزیونی

 • جمعه بازار
 • کت جادویی
 • کوچهٔ اقاقیا
 • دختران
 • خنده بازار
 • شکرآباد
 • نگى كه نگفتى
 • دست انداز
 • و…

فیلم ها

 • معادله
 • شام عروسی
 • تاکسی نارنجی
 • عروسک
 • شب‌های تهران
 • و…

بیوگرافی کوروش معصومی بازیگر و همسرش و فرزندان +عکس بیوگرافی کوروش معصومی بازیگر و همسرش و فرزندان +عکس

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *