بیوگرافی کیوان امام وردی متجاوز +اینستاگرام

بیوگرافی کیوان امام وردی متجاوز +اینستاگرام و جزییات پرونده تجاوز کیوان امام به 300 دختر جوان دانشگاه هنر را در این بخش از مجله شبونه مشاهده نمایید.

بیوگرافی کیوان امام وردی

او متولد 1366 در تهران میباشد و در رشته باستان شناسی تحصیل کرده است.

بیوگرافی کیوان امام وردی متجاوز +اینستاگرام

مدرک خود را از دانشگاه تهران در مقطع لیسانس اخذ کرده و در میدان انقلاب یک مغازه کتاب فروشی دارد (برخیها میگویند مغازه نداشته و دستفروش بوده)

او بعد از افشاگری یک دخترجوان در تویتر به شهرت رسید. دختری که اعلام کرد کیوان امام وردی او را فریب داده و به خانه دعوت کرده است و بعد از خوراندن نوشیدی حاوی مواد بیهوشی به او تجاوز کرده است.

بعد از این توییت بسیاری از دختران دیگر این دانشگاه اعلام کردند که این پسر همین بلا را سر انها هم اورده است و در نهایت تصمیم گرفتند که به صورت دست جمعی از کیوان شکایت کنند

دستگیری

بعد از اینکه پلیس از جزئیات کار با خبر شد بلافاصله او را دستگیر کرد و از همه قربانیان پرونده خواست که از او شکایت کنند.

30 نفر از این فرد شکایت کردند.

بیوگرافی کیوان امام وردی متجاوز +اینستاگرام

کیوان امام در اعترافاتش گفته که در طی 10 سال به 300 نفر تعرض کرده است .

پلیس به قربانیان این متجاوز قول داده در صورت شکایت هویت انها افشا نخواهد شد اما با این حال 270 نفر از قربانیان این پسر متجاوز ترجیح داده اند شکایت نکنند.

اعترافات کیوان امام

کیوان‌. الف در جریان بازجویی‌های اولیه مدعی شده بود که شاکیان با اراده خودشان با او ارتباط برقرار کرده‌اند. اما وقتی مأموران به دستور قاضی رضاپور گتابی محل زندگی متهم را بازرسی کردند، فیلم‌های سیاهی به‌دست آوردند که وی از صحنه تجاوز به برخی از قربانیانش ضبط کرده بود. با کشف این فیلم‌ها متهم که چاره‌ای جز اعتراف نداشت، این بار مدعی شد که به بیماری سادیسم مبتلا است و به‌خاطر تجربه هیجان دست به این اقدامات می‌زد.

بیوگرافی کیوان امام وردی متجاوز +اینستاگرام

این پسر جوان که پس از دستگیری و انتقال به زندان اوین از بیماری سنگ کلیه رنج می‌برد، با دستور بازپرس به بیمارستان منتقل شد و پس از عمل جراحی و درمان بیماری‌اش هم‌اکنون در بازداشتگاه پلیس امنیت به سر می‌برد و تحقیقات از او ادامه دارد. این در حالی است که بازپرس پرونده، قرار است به‌زودی قرار جلب به دادرسی (کیفرخواست) برای او به اتهام افساد فی‌الارض صادر کند و پس از صدور این قرار پرونده وی برای شروع محاکمه به دادگاه انقلاب فرستاده خواهد شد.

بیوگرافی کیوان امام وردی متجاوز +اینستاگرام

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @Webmaster_team

....

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *