بیوگرافی کیوان حکیم زاده فرمانده ناو جنگی آمریکا از ایران تا امریکا +عکس

بیوگرافی کیوان حکیم زاده فرمانده ناو جنگی آمریکا از ایران تا امریکا +عکس

بیوگرافی کیوان حکیم زاده

کیوان حکیم زاده فرمانده ناوگروه ضربت شماره دو آمریکا در خلیج فارس و دریای سرخ و از فرماندهان نیروی دریایی ایالات متحده آمریکا میباشد او متولد ۱۹۶۸ در تکزاس امریکا است اما اصالتا ایرانی میباشد و پدرش از مهاجران ایرانی به آمریکا است.

در بیوگرافی کیوان حکیم زاده آمده است او دارای لیسانس مهندسی برق از دانشگاه کارنگی ملون و فوق لیسانس از دو دانشگاه جانز هاپکینز و دانشگاه اولد دامینیون و فِلوی دانشگاه ام آی تی می‌باشد.

عکس های کیوان حکیم زاده فرمانده ناو جنگی آمریکا در ایران

کیوان حکیم زاده کیست و اهل کجاست

کیوان حکیم زاده یکی از فرماندهان نیروی دریایی ارتش امریکا بوده که در 30 خرداد 1403 به عنوان فرمانده یک ناو جنگی در خلیج فارس منصوب شد تا بتواند کشتی ها و نفت کش های تجاری را مراقبت کند.

زندگی شخصی

کیوان حکیم زاده مادرش امریکایی و پدرش ایرانی بود پدرش تاجر بوده و بعد از ازدواج با زن امریکا و به دنیا امدن کیوان حکیم زاده به ایران امدند.

کیوان حکیم زاده تا سن 9 سالگی در تهران بود و با وقوع انقلاب 57 به همراه خانواده از ایران به آمریکا مهاجرت کرد و در سن 20 سالگی به ارتش امریکا پیوست.

کیوان حکیم زاده فرمانده ناو جنگی آمریکا

دین کیوان حکیم زاده چیست

دین کیوان حکیم زاده “کنوانسیون بپتیست جنوبی” است که مادرش بود.

بیوگرافی گلریز قهرمان کیست از نماینده مجلس نیوزلند

بیوگرافی آزاده رجحان نماینده پارلمان سوئد

فرمانده یک ناو جنگی در خلیج فارس

کیوان حکیم زاده، دریادار ایرانی-آمریکایی نیروی دریایی ایالات متحده به عنوان فرمانده ناوگروه ضربت شماره دو آمریکا در خلیج فارس و دریای سرخ منصوب شد. فرماندهی این ناوگروه پیشتر بر عهده دریادار مارک میگوئز بود.

کیوان حکیم زاده فرمانده ناو جنگی آمریکا

برای بسیاری از ایرانی-آمریکایی‌ها مانند ناخدا حکیم‌زاده که در نیروهای مسلح ایالات متحده خدمت می‌کنند، ارتش امریکا همه چیز است و آنها هیچ تعلقی به سرزمین مادری خود ندارند این تنفر باعث شده بارها قدردان باشند که به ارتش این کشور پیوستند.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *