بیوگرافی کیوان عباسی و مرجان عباسی مدیران شبکه من و تو +فساد اخلاقی
کیوان عباسی مدیر شبکه من و تو متولد 1349 در شهر سیدنی استرالیا میباشد پدرش فریبرز عباسی در امریکا مدیر شبکه پارس بود

بیوگرافی کیوان عباسی و مرجان عباسی مدیران شبکه من و تو +فساد اخلاقی

کیوان عباسی کیست و اهل کجاست

کیوان عباسی مدیر شبکه من و تو متولد 1349 در شهر سیدنی استرالیا میباشد پدرش فریبرز عباسی در امریکا مدیر شبکه پارس بود شبکه ای ضدانقلاب و ضد دین که برنامه هایش تریبون چهره های ضدانقلابی بود.

  • نام کامل : کیوان عباسی
  • سن و تاریخ تولد : اسفند 1349
  • محل تولد : سیدنی استرالیا
  • دین و مذهب : بهایی
  • شغل : مدیر شبکه من و تو
  • سالهای فعالیت : 1380 تاکنون
  • قد : 173 سانتیمتر
  • والدین : فریبرز عباسی و تهمینه برزگر
  • همسر : مرجان عباسی

کیوان عباسی تحصیلاتش را در استرالیا تا مقطع دیپلم دنبال کرد و سپس به اسرائیل مهاجرت نمود و سپس به نزد پدرش به آمریکا رفت و او را در شبکه پارس یاری میداد آنها مدیر مالی چند شبکه مستهجن امریکایی نیز بودند و در نهایت کیوان عباسی تصمیم گرفت به همراه همسرش مرجان عباشی در سال 2010 شبکه من و تو را راه اندازی کند او که مدتی در اسرائیل زندگی کرده بود بودجه را از اسرائیل برای نگهداشتن شبکه دریافت میکرد.

مرجان عباسی همسر کیوان عباسی کیست

مرجان عباسی، همسر کیوان عباسی در شبکه من و تو وظیفه استخدام کارمندان این شبکه را بر عهده داشت او با کیوان عباسی در دانشگاه اسرائیل با هم آشنا شدند و ازدواج کردند

مرجان عباسی در شبکه من و تو سعی میکرد که از طریق شبکه های اجتماعی کارمندان رادیو  و تلویزیون ایران را ترغیب کند که به انگلیس بیایند و در شبکه انها فعالیت کنند او به انها وعده اقامت دائم انگلیسی و فعالیت دائم در شبکه من وتو را میداد.

بیوگرافی کیوان عباسی و مرجان عباسی مدیران شبکه من و تو کیست +عکس

بیوگرافی کیوان عباسی

کیوان عباسی در سال 1349 در شهر سیدنی استرالیا به دنیا آمد. فریبرز عباسی، پدر کیوان عباسی مدیر چند شبکه ماهواره ای از جمله پارس بود شبکه هایی که همگی ضدانقلاب بودند و حتی به تبلیغ علیه دین اسلام میپرداختند.

کیوان عباسی تحصیلات ابتدایی خود را در مدرسه بهائی ایرانیان مقیم استرالیا در شهر سیدنی به پایان رساند. پس از فارغ‌التحصیلی از دبیرستان به آمریکا رفت و در دانشگاه نیویورک در رشته ارتباطات تحصیل کرد. کیوان عباسی در سال ۱۹۹۶ به اسرائیل رفت و در آنجا تحصیل خود را ادامه داد.

فریبرز عباسی، پدر کیوان در سپتامبر سال ۱۹۷۰ به مناسبت نهمین جشن گشایش مشرق الاذکار سیدنی، همراه با سایر بهائیان از سراسر جهان به استرالیا سفر کرد. در این سفر، او با جیمز برایان، مسئول وقت رادیو استرالیا، آشنا شد و در رادیو استرالیا به عنوان تهیه کننده شروع به کار کرد. تهمینه برزگر، مادر کیوان به عنوان کارمند در سفارت ایران در کانبرا فعالیت می‌کرد.

بیوگرافی کیوان عباسی و مرجان عباسی مدیران شبکه من و تو کیست +عکس

سوابق

کیوان عباسی پس از مدتی برای تامین زندگی خود به آمریکا بازگشت و در تلویزیون آزادی که توسط پدرش اداره می‌شد و به عنوان مدیر فنی مشغول به کار شد. پس از مدتی فعالیت در تلویزیون آزاد، به دعوت کارگردان شبکه تلویزیونی “طپش” برای مدتی به این شبکه ملحق شد.

در سال ۲۰۰۳، پدر کیوان با Michael H. Klein آشنا شد. آشنایی او با کیوان و فریبرز عباسی منجر به خرید Ten Broadcasting و ایجاد تلویزیون Hustler TV در کانادا شد. مدیریت این شبکه توسط کیوان انجام می‌شد.

پس از مدتی، کیوان عباسی با سرمایه‌گذاران شبکه هاستلر تی وی پیشنهاد راه‌اندازی یک شبکه تلویزیونی فارسی زبان را مطرح کرد. در نتیجه این پیشنهاد او توانست موافقت سرمایه‌گذاران را جلب کند و اولین شبکه تلویزیونی آنلاین فارسی زبان راه‌اندازی کند.

بیوگرافی کیوان عباسی و مرجان عباسی مدیران شبکه من و تو کیست +عکس

تاسیس و ایجاد شبکه من و تو

عملکرد چهار ساله کیوان عباسی در جلسات گزارش‌های سالانه رسانه‌های فارسی زبان در لندن، عملکرد چهار ساله ببین تی وی، هاستلر تی وی، ایده پردازی‌های او و منابع مالی مورد نیاز که توسط شرکت‌های تجاری خصوصی تأمین شدند، این امکان را فراهم کرد که او در سال ۲۰۰۹ یک شرکت تلویزیونی را در لندن تأسیس کند.

به علت قدردانی و با موافقت پدرش، کیوان عباسی این شرکت تلویزیونی را با نام همسرش راه‌اندازی کرد و در اکتبر سال ۲۰۱۰ شبکه “من و تو” را تاسیس کرد.

محوریت و موضوع شبکه ماهواره ای من و تو

من و تو (Manoto) یک شبکه تلویزیونی ماهواره‌ای فارسی زبان است که به برنامه‌های علمی، سرگرمی و سیاسی تمرکز دارد. مرکز این شبکه در لندن واقع شده است.

حامیان و سرمایه گذاران مالی شبکه منوتو
حامیان مالی این شبکه از افراد ناشناسی تشکیل شده‌اند و هرگز هویت آن‌ها فاش نشده است.

عکس کیوان و مرجان عباسی من و تو

در انتهای مقاله بیوگرافی کیوان عباسی و مرجان عباسی مدیران شبکه من و تو می‌توانید تصاویر این اشخاص و دیگر عوامل و مجریان شبکه منوتو را مشاهده کنید. همچنین در لیست اسامی مجریان اتاق خبر من و تو، نام رها اعتمادی، ندا جناب، سالومه و پوریا زراعتی به چشم می‌خورد.

بیوگرافی کیوان عباسی و مرجان عباسی مدیران شبکه من و تو کیست +عکس

ازدواج کیوان عباسی و مرجان عباسی

او از طریق یک دوست صمیمی به نام سیروس با فرهاد اسکندری، استاد مرکز ایران شناسی در دانشگاه حیفا و خانواده همسرش مرجان آشنا شد. در دوران تحصیل، کیوان با مرجان اسکندری، دختر فرهاد اسکندری، آشنا شد. این آشنایی منجر به پیشنهاد ازدواج به مرجان شد و در سال ۲۰۰۱ با حضور خانواده‌اش در مشرق الاذکار شهر حیفا، آنها ازدواج کردند.

همچنین ببینید:

بیوگرافی گیتی فر شفائی مجری کودک کیست چکار میکند +عکس جدید

بیوگرافی جلال رشیدی کوچی نماینده مجلس کیست +سوابق و فرزندان

بیوگرافی کامبیز قربانی پسر گوگوش کیست و همسر و فرزندان +عکس

علت تعطیلی شبکه من و تو لو رفت + واکنش ها

مرتضی پناهیان کیست بیوگرافی مرتضی پناهیان و همسر و فرزندان و پدرش

دلیل تشابه نام خانوادگی کیوان و مرجان عباسی

مرجان اسکندری طبق خواسته شوهرش و به روشی که در اروپا رایج است، تصمیم گرفت نام خانوادگی خود را با نام خانوادگی شوهرش عوض کند.

سعید کریمیان که عضو گروهک تروریستی منافقین است و به جهت تغییر در برنامه‌های بی‌مخاطب سیمای آزادی به اسرائیل سفر کرده بود نیز در صفحه فیس‌بوک به انتقاد از کیوان عباسی پرداخته و اعتراف کرده است که اطلاعات خود را از مدیر «نگین تی‌وی» گرفته است. البته کریمیان به ارتباطات پنهان شبکه نگین با منافقین که فقط یک نمونه‌اش دادن اطلاعات توسط مدیر نگین به کریمیان است، هیچ اشاره‌ای نمی‌کند. وی با اشاره به اینکه با پخش برنامه‌ها و فیلم‌های ضد اخلاقی در «جم تی‌وی» که بنیان خانواده در ایران اسلامی را نشانه گرفته است شبکه «من و تو» مخاطبین خود را از دست داده، و به همین جهت به تخریب و حاشیه سازی برای «جم تی‌وی» می‌پردازد.

بیوگرافی کیوان عباسی و مرجان عباسی مدیران شبکه من و تو کیست +عکس

تعطیلی شبکه من و تو

شبکه تلویزیونی خصوصی منوتو که مقر آن در لندن قرار دارد در یک بیانیه‌ای که در آبان ۱۴۰۲ منتشر شد به مشکلاتی که در تأمین بودجه با آن روبرو است، اشاره کرد و اعلام کرده است که تا پایان ژانویه ۲۰۲۴، یعنی اوایل بهمن ماه، احتمال تعطیلی این شبکه وجود دارد.

لازم به ذکر است که در بیانیه‌ای که توسط کیوان و مرجان عباسی، بنیانگذاران این شبکه در تاریخ ۱۳ نوامبر، ۲۲ آبان، منتشر شد به طور قطعی به تعطیلی این شبکه اشاره نشده است.

ویژگی‌های مهم

کیوان عباسی یک ایرانی-استرالیایی است.
تحصیلات دانشگاهی خود را در دانشگاه نیویورک به پایان رسانده است.
بنیانگذار و مدیر شبکه تلویزیونی منوتو است.
از منتقدان حکومت ایران است.
جایزه آزادی بیان را از بنیاد دیده‌بان حقوق بشر دریافت کرده است.

واکنش ها به تعطیلی شبکه من و تو

امین فردین نیز بیان کرد: علت تعطیلی این شبکه شرایط نامساعد مالی نیست، این شبکه شکست خورده سیاسی است و نتوانسته آن اهدافی را که برایش روی آن سرمایه‌گذاری کرده بودند، محقق کند.

منوتو هیچوقت تبلیغ آنچنانی نداشته است. از سال ۲۰۱۸، بین ۱۹ میلیون پوند تا ۲۵ میلیون پوند(بیش از ۳۰ میلیون دلار) ضرر مالی داشتند.

بر اساس این گزارش، تلویزیون من‌و‌تو یک شبکهٔ تلویزیونی ماهواره‌ای بین‌المللی سرگرمی خدمات عمومی رایگان به زبان فارسی است که در اکتبر ۲۰۱۰ راه‌اندازی شد و متعلق به شبکه تلویزیونی مرجان که توسط کیوان عباسی و مرجان عباسی تأسیس شد می‌باشد. این مرکز در لندن مستقر است و در سال های گذشته برنامه های فراوانی علیه جمهوری اسلامی ایران و منافع ملی ایران تولید و به روی آنتن برده بود.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

یک نظر

  1. بعضی شبکه ها جهت اهدافی بخصوص تاسیس می‌شوند مانند من و تو یا ایران نشنال . اکثرا هم بهمین دلایل صاحبان مرتبط با دولت‌ها را دارند. بابت نزدیک یا پیروزی اهداف خود صبورانه و با پشتکار و ارتباط با بخش های اطلاعاتی و امنیتی عمل می‌کنند. اگر تعاریفی که ابتدا برای آنان تعریف شده را انجام دهند دیگر نیازی به ادامه کار شاید حتی نداشته باشند و شاید هم بدلیل عدم نتیجه ادامه کار ندهند. شبکه من و تو بزرگترین اشتباه تبلیغی خود را بدلیل عضویت در بهاییت انجام داد که این مخاطب بیننده را در جهت گیری کمک بزرگی می‌کرد. یعنی از ابتدا نباید تاسیس میشد و هرگز موسسان گمان نمی‌کردند این موضوع هویدا شود چون نقطه ضعف یک رسانه هست. حتی ایران نشنال هم شاید شامل همین سیاست شود چون نیروی کاری یکدیگر را تا حدودی تامین می‌کردند و اهداف نزدیک بهم داشتند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *