بیوگرافی کیوان عباسی و مرجان عباسی مدیران شبکه من و تو کیست +عکس

بیوگرافی کیوان عباسی و مرجان عباسی مدیران شبکه من و تو کیست +عکس

کیوان عباسی کیست و اهل کجاست

کیوان عباسی متولد در سال ۱۹۷۱ در شهر سیدنی استرالیا است فریبرز عباسی، پدرش خبرنگار و تهیه‌کننده تلویزیونی بود که در استرالیا زندگی می‌کرد. کیوان عباسی که تحصیلات عالیه را در کشور اسرائیل گذراند و زندگی جدیدی را شروع کرده بود به پیشنهاد پدرش و البته برای تامین زندگیش به آمریکا بازگشت و در تلویزیون آزادی که توسط پدرش اداره می شد به عنوان مدیر فنی این تلویزیون مشغول به کار شد.

عباسی تحصیلات ابتدایی خود را در مدرسه بهائی ایرانیان مقیم استرالیا در شهر سیدنی به پایان رساند. پس از فارغ‌التحصیلی از دبیرستان به آمریکا رفت و در دانشگاه نیویورک در رشته ارتباطات تحصیل کرد. کیوان عباسی در سال ۱۹۹۶ به اسرائیل رفت و در آنجا تحصیل خود را ادامه داد.

مرجان عباسی، همسر کیوان عباسی در مجموعه تلویزیونی ماهواره‌ای به عنوان مدیر نیروی انسانی فعالیت می‌کند. در عین حال که برخی این دو را خواهر و برادر معرفی می‌کنند، واقعیت این است که آنها در سال ۲۰۰۱ در لندن با یکدیگر آشنا شده و ازدواج کرده‌اند.

کیوان عباسی مسئولیت ارتباط با تهیه‌کنندگان و مجریان را به عهده دارد و به مدیریت امور اجرایی می‌پردازد. از سوی دیگر، مرجان عباسی در اتاق شخصی خود در طول روز برنامه‌های تلویزیونی و صفحات فیسبوک را بررسی کرده و گزارش تهیه می‌کند. همچنین، استخدام نیروی انسانی در این مجموعه تنها با نظر و تأیید مرجان عباسی انجام می‌شود.

بیوگرافی کیوان عباسی و مرجان عباسی مدیران شبکه من و تو کیست +عکس

بیوگرافی

کیوان عباسی در سال ۱۹۷۱ در شهر سیدنی استرالیا به دنیا آمد. فریبرز عباسی، پدر کیوان عباسی، یک خبرنگار و تهیه‌کننده تلویزیونی بود که در استرالیا زندگی می‌کرد.

عباسی تحصیلات ابتدایی خود را در مدرسه بهائی ایرانیان مقیم استرالیا در شهر سیدنی به پایان رساند. پس از فارغ‌التحصیلی از دبیرستان به آمریکا رفت و در دانشگاه نیویورک در رشته ارتباطات تحصیل کرد. کیوان عباسی در سال ۱۹۹۶ به اسرائیل رفت و در آنجا تحصیل خود را ادامه داد.

فریبرز عباسی، پدر کیوان در سپتامبر سال ۱۹۷۰ به مناسبت نهمین جشن گشایش مشرق الاذکار سیدنی، همراه با سایر بهائیان از سراسر جهان به استرالیا سفر کرد. در این سفر، او با جیمز برایان، مسئول وقت رادیو استرالیا، آشنا شد و در رادیو استرالیا به عنوان تهیه کننده شروع به کار کرد. تهمینه برزگر، مادر کیوان به عنوان کارمند در سفارت ایران در کانبرا فعالیت می‌کرد.

بیوگرافی کیوان عباسی و مرجان عباسی مدیران شبکه من و تو کیست +عکس

سوابق

کیوان عباسی پس از مدتی برای تامین زندگی خود به آمریکا بازگشت و در تلویزیون آزادی که توسط پدرش اداره می‌شد و به عنوان مدیر فنی مشغول به کار شد. پس از مدتی فعالیت در تلویزیون آزاد، به دعوت کارگردان شبکه تلویزیونی “طپش” برای مدتی به این شبکه ملحق شد.

در سال ۲۰۰۳، پدر کیوان با Michael H. Klein آشنا شد. آشنایی او با کیوان و فریبرز عباسی منجر به خرید Ten Broadcasting و ایجاد تلویزیون Hustler TV در کانادا شد. مدیریت این شبکه توسط کیوان انجام می‌شد.

پس از مدتی، کیوان عباسی با سرمایه‌گذاران شبکه هاستلر تی وی پیشنهاد راه‌اندازی یک شبکه تلویزیونی فارسی زبان را مطرح کرد. در نتیجه این پیشنهاد او توانست موافقت سرمایه‌گذاران را جلب کند و اولین شبکه تلویزیونی آنلاین فارسی زبان راه‌اندازی کند.

بیوگرافی کیوان عباسی و مرجان عباسی مدیران شبکه من و تو کیست +عکس

تاسیس و ایجاد شبکه من و تو

عملکرد چهار ساله کیوان عباسی در جلسات گزارش‌های سالانه رسانه‌های فارسی زبان در لندن، عملکرد چهار ساله ببین تی وی، هاستلر تی وی، ایده پردازی‌های او و منابع مالی مورد نیاز که توسط شرکت‌های تجاری خصوصی تأمین شدند، این امکان را فراهم کرد که او در سال ۲۰۰۹ یک شرکت تلویزیونی را در لندن تأسیس کند.

به علت قدردانی و با موافقت پدرش، کیوان عباسی این شرکت تلویزیونی را با نام همسرش راه‌اندازی کرد و در اکتبر سال ۲۰۱۰ شبکه “من و تو” را تاسیس کرد.

محوریت و موضوع شبکه ماهواره ای من و تو

من و تو (Manoto) یک شبکه تلویزیونی ماهواره‌ای فارسی زبان است که به برنامه‌های علمی، سرگرمی و سیاسی تمرکز دارد. مرکز این شبکه در لندن واقع شده است.

حامیان و سرمایه گذاران مالی شبکه منوتو
حامیان مالی این شبکه از افراد ناشناسی تشکیل شده‌اند و هرگز هویت آن‌ها فاش نشده است.

عکس کیوان و مرجان عباسی من و تو

در انتهای مقاله بیوگرافی کیوان عباسی و مرجان عباسی مدیران شبکه من و تو می‌توانید تصاویر این اشخاص و دیگر عوامل و مجریان شبکه منوتو را مشاهده کنید. همچنین در لیست اسامی مجریان اتاق خبر من و تو، نام رها اعتمادی، ندا جناب، سالومه و پوریا زراعتی به چشم می‌خورد.

بیوگرافی کیوان عباسی و مرجان عباسی مدیران شبکه من و تو کیست +عکس

ازدواج کیوان عباسی و مرجان عباسی

او از طریق یک دوست صمیمی به نام سیروس با فرهاد اسکندری، استاد مرکز ایران شناسی در دانشگاه حیفا و خانواده همسرش مرجان آشنا شد. در دوران تحصیل، کیوان با مرجان اسکندری، دختر فرهاد اسکندری، آشنا شد. این آشنایی منجر به پیشنهاد ازدواج به مرجان شد و در سال ۲۰۰۱ با حضور خانواده‌اش در مشرق الاذکار شهر حیفا، آنها ازدواج کردند.

همچنین ببینید:

بیوگرافی گیتی فر شفائی مجری کودک کیست چکار میکند +عکس جدید

بیوگرافی جلال رشیدی کوچی نماینده مجلس کیست +سوابق و فرزندان

بیوگرافی کامبیز قربانی پسر گوگوش کیست و همسر و فرزندان +عکس

علت تعطیلی شبکه من و تو لو رفت + واکنش ها

مرتضی پناهیان کیست بیوگرافی مرتضی پناهیان و همسر و فرزندان و پدرش

دلیل تشابه نام خانوادگی کیوان و مرجان عباسی

مرجان اسکندری طبق خواسته شوهرش و به روشی که در اروپا رایج است، تصمیم گرفت نام خانوادگی خود را با نام خانوادگی شوهرش عوض کند.

سعید کریمیان که عضو گروهک تروریستی منافقین است و به جهت تغییر در برنامه‌های بی‌مخاطب سیمای آزادی به اسرائیل سفر کرده بود نیز در صفحه فیس‌بوک به انتقاد از کیوان عباسی پرداخته و اعتراف کرده است که اطلاعات خود را از مدیر «نگین تی‌وی» گرفته است. البته کریمیان به ارتباطات پنهان شبکه نگین با منافقین که فقط یک نمونه‌اش دادن اطلاعات توسط مدیر نگین به کریمیان است، هیچ اشاره‌ای نمی‌کند. وی با اشاره به اینکه با پخش برنامه‌ها و فیلم‌های ضد اخلاقی در «جم تی‌وی» که بنیان خانواده در ایران اسلامی را نشانه گرفته است شبکه «من و تو» مخاطبین خود را از دست داده، و به همین جهت به تخریب و حاشیه سازی برای «جم تی‌وی» می‌پردازد.

بیوگرافی کیوان عباسی و مرجان عباسی مدیران شبکه من و تو کیست +عکس

تعطیلی شبکه من و تو

شبکه تلویزیونی خصوصی منوتو که مقر آن در لندن قرار دارد در یک بیانیه‌ای که در آبان ۱۴۰۲ منتشر شد به مشکلاتی که در تأمین بودجه با آن روبرو است، اشاره کرد و اعلام کرده است که تا پایان ژانویه ۲۰۲۴، یعنی اوایل بهمن ماه، احتمال تعطیلی این شبکه وجود دارد.

لازم به ذکر است که در بیانیه‌ای که توسط کیوان و مرجان عباسی، بنیانگذاران این شبکه در تاریخ ۱۳ نوامبر، ۲۲ آبان، منتشر شد به طور قطعی به تعطیلی این شبکه اشاره نشده است.

ویژگی‌های مهم

کیوان عباسی یک ایرانی-استرالیایی است.
تحصیلات دانشگاهی خود را در دانشگاه نیویورک به پایان رسانده است.
بنیانگذار و مدیر شبکه تلویزیونی منوتو است.
از منتقدان حکومت ایران است.
جایزه آزادی بیان را از بنیاد دیده‌بان حقوق بشر دریافت کرده است.

واکنش ها به تعطیلی شبکه من و تو

امین فردین نیز بیان کرد: علت تعطیلی این شبکه شرایط نامساعد مالی نیست، این شبکه شکست خورده سیاسی است و نتوانسته آن اهدافی را که برایش روی آن سرمایه‌گذاری کرده بودند، محقق کند.

منوتو هیچوقت تبلیغ آنچنانی نداشته است. از سال ۲۰۱۸، بین ۱۹ میلیون پوند تا ۲۵ میلیون پوند(بیش از ۳۰ میلیون دلار) ضرر مالی داشتند.

بر اساس این گزارش، تلویزیون من‌و‌تو یک شبکهٔ تلویزیونی ماهواره‌ای بین‌المللی سرگرمی خدمات عمومی رایگان به زبان فارسی است که در اکتبر ۲۰۱۰ راه‌اندازی شد و متعلق به شبکه تلویزیونی مرجان که توسط کیوان عباسی و مرجان عباسی تأسیس شد می‌باشد. این مرکز در لندن مستقر است و در سال های گذشته برنامه های فراوانی علیه جمهوری اسلامی ایران و منافع ملی ایران تولید و به روی آنتن برده بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *