بیوگرافی یاشار محمودی بازیگر نقش ایبیش در فیلم تولد یک پروانه

بیوگرافی یاشار محمودی بازیگر نقش ایبیش در فیلم تولد یک پروانه

بیوگرافی یاشار محمودی بازیگر نقش ایبیش در فیلم تولد یک پروانه کیست و الان کجاست با سوابق و زندگی شخصی او را در این صفحه از مجله شبونه مشاهده نمایید.

بیوگرافی یاشار محمودی

یاشار محمودی بازیگر سینما متولد 1365 بوده و در فیلم تولد یک پروانه بازی کرده است این اولین و آخرین فیلمی بوده که در ان حضور داشته و بعد از آن دیگر در هیچ کاری حضور نداشته است و به نظر میرسد که مهاجرت کرده باشد.

بیوگرافی یاشار محمودی بازیگر نقش ایبیش در فیلم تولد یک پروانه

بازیگر نقش ایبیش در فیلم تولد یک پروانه کیست

یاشار محمودی بازیگر نقش ایبیش در فیلم تولد یک پروانه است او در کنار سپیده کفشدوز بازی کرد فیلمی که در سال 1376 تولید شد و بیننده های زیادی را به دنبال داشت. تولد یک پروانه فیلمی به کارگردانی مجتبی راعی و نویسندگی سعید شاپوری محصول ۱۳۷۶ است.

تولد – «ایبیش» و «سولماز» در دنیای کودکانه‌ی خویش، تنها دغدغه‌ای که دارند، حضور ناپدریشان است. در این بین «ایبیش» که از دنیای کودکانه پای بیرون نهاده، از ناپدری تمکین نمی‌کند. فصل دوم؛ راه – «ماندنی» به همراه جمعی راهی زیارت می‌شوند. زائران، هر یک از خدا خواسته‌ای دارد و تنها کسی که برای خودش چیزی نمی‌خواهد، «ماندنی» است…

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *